[Elfogadva] Raymondo Capuzzi jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sTumpi

Impact
Támogató
2020. 07. 17.
55
32
V4 karakter
❌
LV karakter
Raymondo Capuzzi
V2 karakter
❌
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Raymondo Capuzzi >

Születési helye, ideje:
< Red Country Korház 2001. 07. 02. >

Édesanyja lánykori neve:
< Shinta Capuzzi >

Jelenlegi lakcíme:
< Nem rendelkezek bejelentett lakcímmel >

Hány éve él a városban?:
< 2021-11-14 20:39:45 - óta >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Az autószerelői munka izgalmas és kihívást jelentő, lehetőséget nyújt a járművek szerkezetének és működésének részletes megismerésére. A problémamegoldó készség fejlesztését és a kreatív megoldások keresését teszi szükségessé, valamint a minőségi munka iránti elkötelezettség lehetőséget ad a szakmai fejlődésre és a szakértővé válásra. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Az pozíciómban való sikeres teljesítményhez szükséges pozitív tulajdonságok közé tartozik a járművek működésének és szerkezetének széles körű ismerete, a problémamegoldó készség, az állóképesség, a precizitás, az elkötelezettség, a minőségi munka iránt és a csapatmunka iránti érdeklődésem. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem >

Előző munkahelye(i):
< LVMS >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Raymondo Capuzzi >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 4 nap, 9 óra és 41 perc (6340 perc) >

Eddigi frakcióid:
< LVMS >

Jelenlegi frakciód:
< - >

Mióta RP-zel?:
< Lassan több mint három éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Az autószerelői munka iránt magas érdeklődéssel rendelkezem. Szeretem a kihívást és az izgalmat, amelyet a problémák megoldása és a járművek működőképességének helyreállítása jelent. Az autószerelői munka lehetőséget ad a játékban való fejlődésre, valamint arra, hogy ügyfeleknek segítséget nyújtsak és biztonságosabbá tegyem az utakat. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Az én erősségeim közé tartozik az erős problémamegoldó képesség és a csapatban való gondolkodás. Az általam kínált teljesítmény magas minősége és megbízhatósága biztosítja, hogy a Redline Auto Service elégedett ügyfeleket szolgáljon ki. Emellett a folyamatos tanulásra és a fejlődésre való törekvésem lehetővé teszi számomra, hogy friss ismeretekkel és új megoldásokkal járuljak hozzá a Redline Auto Service sikeréhez. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem >

Mennyi idős vagy?:
< 20 éves >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2021-11-14 20:39:45 >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, rendszeresen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, rendszeresen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< átalgosan 2-4 óra /nap viszont ez nőhet attól hogy mennyi szabadidőm van >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< délelőtt és délután egyaránt >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. lehetőség >
Megjegyzés: pontosabb időbeosztásról szívesen beszélek teamspeak -en


Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Több éve játszok az SeeMTA szerverein, az utóbbi időben egyre jobban elkezdett vonzani a sivatagi stílusú mapnak köszönhetően ez a "western" rp szerű stílus. Ezért kezdtem el itt LV -n is játszani. Szabadidőmben sportolok ez heti 3-4 edzést jelent. Tanulok az érettségire, ami ugye két hét múlva lesz igazából a többet nagyon nem osztanék meg írásban. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: alfonzwyne

sTumpi

Impact
Támogató
2020. 07. 17.
55
32
V4 karakter
❌
LV karakter
Raymondo Capuzzi
V2 karakter
❌
Szia, javítva köszönöm az észrevételt!
 

Kingbtw

Barangoló
2019. 08. 21.
148
111
18
LV karakter
Jack Qwanter
Na szóval, van ahol elírtál egy két dolgot, a perceidet is egy pöppet keveslem,de amúgy fasza lap lett. Esetleg még annyira lennék kíváncsi, hogy miért léptél ki LVMS-ből és meddig voltál bent, mert ahogyan látom 1 heti jelentésed sem volt. Válaszodig TARTÓZKODOM
edit: Köszi, hogy elmondtad, TÁMOGATOM a lapodat és szívesen látnálak a telepen.
 
Utoljára szerkesztve:

sTumpi

Impact
Támogató
2020. 07. 17.
55
32
V4 karakter
❌
LV karakter
Raymondo Capuzzi
V2 karakter
❌
Szia @Kingbtw , igazából "5 nap, 9 óra és 46 perc (7786 perc)" van azóta amióta leadtam a lapot, igyekszem aktív tagja lenni a szerverközösségnek.
Sajnos heti jelentést nem tudtam leadni elsőre még azért mivel ahéten léptem be utána meg azért mivel számítógéptisztítás közben figyelmetlenségből
sikerült elfüstölnöm a hdd -m. Természetesen részletesebben is meg tudom osztani az ott tartózkodásom alatti történéseket is. Továbbá kb egy hónapot
töltöttem el ott. Remélem mindenre válaszoltam ha bármi további kérdésed van bármikor keress fel vele akár privátban is!
 
  • Imádom
Reactions: Kingbtw

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 211
1 310
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.05.31. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Ha tudod tartani az aktivitást, nem lesz gond.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.