[ELFOGADVA] Ray Portland jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hallow

Újonc
2021. 06. 21.
14
45
V4 karakter
Kamil Leandré
LV karakter
-
V2 karakter
-
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Portland>
Középső név:<->
Keresztnév:<Ray>
Születési hely és idő:<1997.05.14>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Prickle Pine 8.>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [ X ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Williamshare Gimnázium>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Rine Port Navy - Medic Divison>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Rine Port Navy>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2015. szeptember 05.>
Munkaköri leírás:
<A Rine Port-i tengerészgyalogság szanitéc szakasza>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Asztmával lettem diagnosztizálva 2021 januárjában, így nem tudtam folytatni szolgálatomat a tengerészgyalogságban. >

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Fazekas Szabolcs>
Életkorod:<19>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2016-2017 óta>

Mesélj magadról:
<Sziasztok! Hát, nem is tudom hol is kezdjem. Egy eléggé átlagos srác vagyok, Szabolcsnak hívnak. 19. évemet nemrég töltöttem be, jelenleg érettségi előtt állok. Erdélyből származok, egy kis városkában élem életemet. Jelenleg álmom, hogy egyetemre menjek, fordító-tolmács szakra angol téren. Kedvenc tevékenységem a zenehallgatás, leginkább a scream-o-rappet szeretem. #MidnightSociety Kedvenc előadom Kamaara, valami iszonyat jó zenéket készít. Viszont nem róla van szó, hanem rólam. Kedvenc színem a fekete, de ugyan úgy szeretem az összes többit. Egy csendes fiatalembernek lehet megismerni engem, preferenciáim ellenére iszonyat kedves vagyok, és segítőkész. Emellett vannak obszesszióim is, mint például az eső, vagy az éjjeli téringozások a haverokkal, vagy csak simán vezetni valamerre. Nos ennyit rólam, amit így eltudok hirtelen gondolni. >
Mesélj a karakteredről:
<Ray Portland, 24 éves fiatal srác, elhelyezkedni próbál a nagyvilágban. Las Venturasban próbálta meg szerencséjét, miután leszerelt a haditengerészettől betegsége miatt. Mivel medikus diplomával rendelkezik, ezért az egészségügyben keresi munkáját. (A karakter nem teljes, még alakítás közben van, ez még drasztikusan változhat, a végeredmény nem fix!)>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Voltam Rendőrségben, hó-hó, még ezelőtt évekkel, de abbahagytam a játékot egy jó időre, és másra kezdtem koncentrálni.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Őszintén, személyes tapasztalatom van, bár nem sok, viszont nem voltam még ilyen témakörű frakcióban.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<A szerepjátékozás, egy kis mindennapi időtöltés.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Ibuprofen, Algocalmin, Aspirin, Paracetamol>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Nyílt seb mindenképp. Hamar elfertőzödhet, vérfertőzödést okozhat. A golyó általi sérülés is egyaránt veszélyes, mivel a objektum belső vérzést okozhat a szervezetben, esetlegesen szerveket találhat el, séríthet meg, ami létfontosságú a szervezet müködése számára. Borda törés is felsorolható ide, ami veszélyezteti a tüdőket, ha egy törött borda átszúrja a légzőszervet, az biztosan nem kellemes.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<A sérült segítségére sietek, lenyugtatom szavakban, hogy nincs ok az aggódalomra. Megvizsgálom a sérülés helyét, a sérülés mintájából, jeleiből pedig megállapítom a sérülést. Bal könyök sérülés esetében, amit egy motor baleset okozott, jó eséllyel zúzódással, töréssel vagy esetlegesen húzódással állok szemben. Mivel mozgatni tudja végtagját, ezért nem számolhatok töréssel, ha a bőr elszíneződött, kék, vagy fekete színre akkor az zúzódásnak vélem, amit a következőképpen kezelek: Letakarom a sérült területet egy gézlappal, ráhelyezek egy adag jégzselét, majd rögzítem egy fáslival. 20-30 perc rászórítás után levehető. Amennyiben a pácienst intenzív fájdalmak gyötrik, fájdalomcsillapítót adok neki. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.06.23.
Aláírás: Ray Portland
 

COPY

Egy levédett ember
2019. 01. 24.
356
262
Kaposvár
LV karakter
Martinez Conway
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Ray Porland,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Egy esélyt megér. Várunk egy rövid meghallgatásra Vasárnap(06.27.) 18 órakkor TS3-on. Amennyiben nem jó az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.

Martinez Rulfo
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.