[ELFOGADVA] Raul Herrera jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

magyar kóla

Újonc
2023. 06. 16.
72
446
V4 karakter
Caleb Stevens
LV karakter
Raul Herrera
V2 karakter
Nincs
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Raul Herrera
Anyja neve: Angelica Herrera
Születési hely és idő: 1999.05.20
Személyigazolvány száma: 330198DS
Jogosítvány száma(ha van): 644499CU
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas, Boulevard strt. 149/a
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
180 cm
Testsúly:
95 kg
Nem:

Férfi[] []
Etnikum:
Válasz


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Középfokú
Intézmény neve:
George Washington Middle School
Végzettség megszerzésének ideje:
2020.06.15


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
UrmaTrans
Munkaviszony kezdete és vége:
2024.03.15 - 2024.07.14
Munkaköri leírás:
Fuvarszállító
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Az egészségügyi pályára szeretnék lépni.



Out Of Character​



Neved: <Lambert>
Életkorod: <24>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<Közel 7-8 éve>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Igen, a Caborca Cartel -ben voltam. Inaktív voltam IRL dolgaim miatt. Mondhatni nagyon aktívan 1- 1,5 hónapot voltam amiket élményképek is bizonyítanak.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Sose, ezért furdal a kíváncsiság.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Amit IRL is meg kell csinálnia egy embernek a jogosítvány megszerzése érdekében. Stabil oldal fekvés, újraélesztés menete.>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Mert tudok és szeretek csapatban dolgozni, könnyen beilleszkedek egy csapatba, amit csinálok azt szívből csinálok. >
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
lv.png
Mesélj magadról pár mondatban.
<Mint említettem Lambertnek hívnak, 24 éves vagyok. Relatív régóta, azaz pontosabban 7-8 éve játszok roleplay szervereken. Szeretek élményképezni, higgadt természetű vagyok, gyorsan betudok illeszkedni egy adott közösségbe. Szeretek csapatban dolgozni. Empatikus és megértő személyiség jellemez.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Egy húszas éveiben járó fiatal törekvő férfit alakítanék, akinek a célja hogy segítsen az embereken. Alapjába véve szegény családból származna, tehát egyedül kell fenntartania magát. Csinálnék neki egy topicot ahol vezetném az életútját. A karakteremet kezdésnek megrázná minden tragikusabb eset, mint például a halál, vagy a holttestek. A hivatásának szentelné az életét.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<Egy nagyobb erejű ütközésnél történhet olyan izom és csigolya sérülések, amik akár napokra rá jelentkezhet. Comb és medence csont is törhet akár. Gerinc sérülésnek is van nagy esélye, továbbá csípő ficamnak. Attól mert vér nem folyik, történhetnek súlyos sérülések.>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<Steril lapot rakunk fel a sérülésre, ezután nyomópólyát rakunk fel steril lapra. Utána egy külön pólyával körbetekerjük a sérülés feletti részt és rögzítjük azt.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<Meg kell győzödnöm arról, hogy a helyszín biztosítva van -e, vagy azt nekem kell megtenni. Megszólítom a sérültet, megvizsgálom, hogy eszméleténél van-e. Körültekintek, megpróbálok segítséget hívni. Szabaddá teszem a légutat, hátra szegezem a sérült fejét. Megnézem a hasfalat, hogy lélegzik -e a sérült, másnéven légzést vizsgálok. Mentő hívásával folytatom az intézkedést, A mentő hívás után pedig nyjtott karokkal a melkhasi ponton nyomást hajtok végre befúvásokkal. 30 nyomás és 2 befúvással hajtom végre az újraélesztés. A mentő megérkezéséig felügyelem a sérültet.>
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
<Megpróbálnám felmérni jobban a sérült állapotát, megkérdezném tőle hol érez még fájdalmat és ennek tudatában hívnám a mentőket, hogy teljes körűen tájékoztassam azokat. Felügyelném a sérültet a mentő megérkezéséig, nem kezdenék neki semmilyen ellátásnak, mert nem vagyok mentőszakápoló, inkább megvárnám a mentőt, mielőtt nagyobb bajt csinálnék.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.07.15.
Aláírás: Raul Herrera
 
  • Vicces
Reactions: utcaneger

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
821
1 096
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorral.
Mack Crescenzo Station Manager, MED Mentor.

Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Bert Cantrell Medical Director, Chief of MED.
Dr. Justin Harris Deputy Director
 
  • Tetszik
Reactions: Angel_LV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.