[Elfogadva] Rasim Bayraktar

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kixter

SVJ, I go crazy, no concern
2020. 10. 26.
256
402
17
LV karakter
isiah cannon
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.




Személyes információk:
Vezetéknév: Bayraktar.
Középső név: -
Keresztnév: Rasim.
Születési hely és idő: 1995.05.13.
Anyja leánykori neve: Halime Atalar.

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-309-7391
E-mail cím: r.bayr9505@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Mivel a vezetés a véremben van. Férfi felmenőim mentén. Kb 5 éves korom óta vezetek. Egy jól megszokott járművel nagyon jó teljesítményt tudok nyújtani sok téren. Új vagyok a városban és megláttam a szervezetüknél a lehetőséget ezért úgy voltam vele egy próbát mindenképp megér. Az álomvárosomban az álommunkám lenne a taxizás.

Miért pont önt vegyük fel?
Nem szeretem magamat annyira fényezni, nem rám vall. De ha már pár szót kell magam mellett ejtsek akkor úgy gondolom, hogy az mindenképp pozitívum velem kapcsolatban, hogy a munkát nem tagadom, elvégzem a rám kiszabott feladatot szó nélkül. Könnyen tanulok illetve illeszkedek be egy csapatba.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Az, hogy szerintem elengedhetetlen. Ha nincs meg a csapatösszhang összedől az egész rendszer mint egy kártyavár. Vagy más esetekben sokkal lassabban haladnak a dolgok. A csapatnak egy jól összeszokott minőségi társaságnak kell lennie szerintem amihez mindenki hozzátesz valamit. A hibákat kijavíták, segítik a másikat. Ha valakinek valakivel pedig gondja van azt megpróbálják megoldani.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]



Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.



Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!




Mi a neved?

Kristóf.




Hány éves vagy?

Három napja töltöttem a tizenhetediket.



Hány játszott perced van?

A lap írásakor 18783 perccel rendelkezek, és level 20 vagyok.



Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Régebben voltam de mivel több mint egy éve volt, eltűntek. https://postimg.cc/8f5ytCLf



Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem még soha nem voltam. https://postimg.cc/8f5ytCLf



Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)




Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

LV szerverén még csak NS frakcióban voltam sajnos, azon belül az LVCP-ben. Főszerveren nagyon sok FK-ban voltam már, amennyiben szükségeltetik és a lapom elfogadásra kerülne TS-en vázolom őket.



Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

LVCP-ből mikor kiléptem akkor amiatt hagytam abba mivel az egész szervert is abbahagytam mert haverjaim főszerveren folytatták a gamet ezért mentem utánuk.



Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Régen volt egy karakterdevem ami nem volt hosszú de életem első karaktedeve az LV-n volt és úgy gondolom ahhoz képest egész korrekt minősége is volt. Magam mellett LV szerveren sok mindent nem tudok felmutatni de igyekszem a minőségi RP-re. Illetve főszerveren vannak kisebb referenciáim amik úgy gondolom engem minősítenek, jó fényben.



Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Úgy gondolom, hogy mivel napi kb 5-6 órát vagyok online a szerveren enyhe túlzással. Ezért úgy gondolom, hogy az FK követelményt bőven tudnám teljesíteni, még az adminisztrátori lapom mellett is. Persze amennyiben elfogadják. Szerintem nem lenne gond a két dolog egyensúlyban tartása mivel sokoldalú vagyok. Tehát mindkettő dologra lenne időm. Aktivitással nem lenne gond!



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen: X

Nem: -



Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Úgy gondolom, hogy nem vagyok különb más jelentkezőtől de mivel mégis kell érvelni magam mellett ezért azt hoznám fel magam mellett, hogy megbízható vagyok illetve aktív. Csapatmunkára is teljesen vevő vagyok, sőt szeretek abban dolgozni.




Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Kristóf vagyok 17 éves. Sárváron lakok Vas megyében ide járok suliba, azon belül is gimibe ahol most megyek 11-ikbe. Szabadidőmben szeretek haverokkal eljárkálni a városba valamit csinálni esetleg hétvégente elmenni valahova buliba. Tavaly nyáron először elmentem dolgozni egyik haveromék éttermébe ahol 1.5 hónapot dolgoztam. Idén pedig 8 órában dolgozok az itteni gyárban. Január óta járok kondiba illetve emellett mindennap biciklizek. Van 3 kutyánk egy német juhász és 2 keverék, azokkal szoktam foglalkozni, elviszem őket sétálni stb. Emberközpontúnak mondanám magamat, szeretek emberekkel beszélni, találkozni. Gépemen általában Fifázni szoktam, R6-zoni vagy MTA-zni. 4 éve MTA-zok, először itt Seen kezdtem el játszani. Voltam ott Adminsegéd is illetve több frakciót is megjártam, köztük rendvédelmet is.








Aláírás: Rasim Bayraktar


Kelt.: 2024.07.25.



 
Utoljára szerkesztve:

Nektarin1

Barangoló
Támogató
2023. 07. 11.
79
144
Sopron
LV karakter
Bonita Manzano
Szépen összeszedett, megfogalmazott lap lett. Különösen tetszik a V3 regisztrációs neved! 😂 Támogatom a lapod!
 
  • Imádom
Reactions: kixter

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
530
255
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko

taxilog.png
Tisztelt Jelentkező!

A Las Venturas Taxi társaság vezetősége megkapta és feldolgozta a jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva
A Szóbeli ((Teamspeak 3)) időpontja: 2024.07.31. 19:00 óra

A meghallgatásra készüljön fel a Frakció, és a Működési Szabályzatból!

Személyes megjegyzés: Szép lap lett, készülj fel a meghallgatásra.


Thomas Timoshenko
Deputy Company Owner
 
  • Imádom
Reactions: kixter
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.