[Elfogadva] Paulo Jonson jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hello11

Barangoló
2019. 01. 11.
84
28
LV karakter
Bravon Parks
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Paulo Jonson >

Születési helye, ideje:
< 1995.06.09 Los Angeles >

Édesanyja lánykori neve:
< Elizabeth Jonson >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas >

Hány éve él a városban?:
< 3 és fél éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mindig is vonzott a szerelők szakmája illetve szeretek az embereknek segíteni. Illetve már van tapasztalatóm ebben a munkakörben. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Legfőbként azért érzem magamat alkalmasnak a munkára, mert barátságos és udvarias ember vagyok és eszt szeretném megmutatni egy összetartó közöségnek. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen, dolgoztam már mivel szeretem a szerelő szakmát. >

Előző munkahelye(i):
< Nagyker futár dolgoztam egy kis ideig segédként az LVMS-nek illetve nagyon sokáig egy másik szerelő telepen. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Paulo Jonson >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 40358 perc. >

Eddigi frakcióid:
< Jesse Car Service, LVMS. >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem tartózkodók frakcióban. >

Mióta RP-zel?:
< 4 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Azért mivel már voltam egy szerelő frakcióban ezért viszonylatban értem, hogy mit hogyan kell csinálni.Illetve szeretnék új emberekkel meg ismerkedni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Azért érzem alkalmasnak magamat mivel rendes tisztelettudó ember vagyok, illetve mivel viszonylatban sokat vagyok, mostanában aktív ezért egész sokat tudnék a szerelésre áldozni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/SiqHttf >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/SiqHttf >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/eQg6UXv >

Voltál-e már szerelő?:
< Igen voltam már. >

Mennyi idős vagy?:
< 17 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Már lassan 4 éve játszok a szerveren kissebb nagyobb kihagyásokkal december óta játszok aktívában. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 4, 4 és fél órát, de hétvégenként lehet többet is >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Inkább délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A 2.lehetőséget. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Hajdu Balázsnak hívnak Nyíregyházán élek. Jelenleg 17 éves vagyok és apummal élek egy panellakásban. A városi műszaki iskolába járok Mechatronikus szakmát tanulok. Most végeztem el a 10. évfolyamot. Szabad időmben szeretek a haverokkal lógni illetve játszani. Van egy tesóm, aki 24 éves és jogon végzett. Röviden tömören ez lennék, én remélem, elnyeri a vezetőség tetszését a lapom. >
 
  • Dühítő
Reactions: azigaziKrisz

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Szia, jó lapot sikerült szerintem írnod és ahogy írtad van már tapasztalatod a szerelőrendszer terén, szerintem ez menne neked. Sok sikert! ;)
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
Szia. Látom már több frakciót is megjártál. Leírnád röviden légyszíves, hogy mik a frakció váltásod okai? A Jesse-re mint szerelő frakció különösképpen kitérve.
 
  • Tetszik
Reactions: Felipe

Hello11

Barangoló
2019. 01. 11.
84
28
LV karakter
Bravon Parks
Szia Kon az LVMS-böl leginkább idő hiánya miatt léptem ki mivel az online oktatás alatt romlottak az osztályzataim emiatt több időt szeretem volna a tanulásra száni. A Jesse-ből azért léptem ki mivel egy kicsit furán éreztem magamat ott illetve közbe adódtak egy kis magán élet belli problémák.
 
  • Tetszik
Reactions: Kon

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.07.05. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Korrekt lap lett.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.