[Elfogadva] Paulo Giuseppe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Botyó 2k19

Újonc
2019. 01. 11.
46
2
Erdély, Csíkszereda
V4 karakter
Pablo Miller
LV karakter
Paulo Giuseppe
V2 karakter
Rodrigez V Padilla

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Giuseppe
Középső név: N/A
Keresztnév: Paulo
Születési hely és idő: 1983.05.02 Las Venturas
Anyja leánykori neve: Rosalinda Giampa

Elérhetőség:
Telefonszám: N/A
E-mail cím: giuseppeitl@seemail.lv

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Azért szeretnék önökhöz jelentkezni, mert 17éves korom óta mióta megszereztem a hajtási engedélyemet, imádok vezetni és a várost is kellően ismerem, ebből következtetve szerintem alkalmas lennék egy sofőri pozició betöltésére.

Miért pont önt vegyük fel?
Három évnyi teherautó vezetői tapasztalatom van illetve, személygépkocsit már 17 éves korom óta vezetek a városban, és kellően kiismertem a várost hogy kellően tudjak tájékozódni.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Egy cégnél a csapatmunka a kulcs a sikerhez, ami elengedhetetlen a müködéshez. A csapatmunka csapat épitő jellegel is bir, mivel össze kovácsolja az embereket és jobban megismerhetik egymást és együtt kidolgozhatnak egy olyan metódust amivel megkönyebbithetik a saját munkáikat. Nameg szerintem jó kihatással van az emberre mert ha külön külön is terhelhetőek akkor csapatban még nagyobb eredményeket képesek elérni és jobb lesz a probléma megoldó kézségük is.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Péter Botond

Hány éves vagy?
Jelenleg 17, 2022.05.02-án töltöm a 18-at.

Hány játszott perced van?
3925

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Voltam már frakcióban mégpedig a következőkben: LVT, LVMPD, LVMS, RedlineAutoService

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Többnyire mivel 8ik os voltam és kevés időt tudtam szentelni a frakcióknak ezért léptem ki.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Nem fogok most hazudni, nincsenek büszkeségeim én egyszerüen élvezem a játékot, szeretek együtt rp-zni más emberekkel és egy jó közösségbe tartonzi, az hogy IG miket érek el azok már nem lényegesek mert mindig aktuálisan alakitom az Rp-met.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Átlagban hétközben 2-3 órát vagy többet, hétvégente ha nincsen családi program akkor 4-6 órát is rá tudok szánni.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Én nem érzem magam többnek, hisz ugyan akkora eséjjel indulunk ahányan jelentkezési lapot irunk, de mivel szerver nyitása óta játszom csak sajnos törölve lett a karakterem és nem tudtam vissza igényelni ezt nehéz bizonyitanom, de kellő szerver és rp tapasztalattal rendelkezem amit a frakcióra lehetne átvezetni és kicsit feldobni vele az egész alap koncepcióját a taxizásnak IG

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Péter Botond vagyok, 17 éves Erdélyi származású. Faipari iskolába járok, pontosabban asztalos szakot tanulok jelenleg. Szabadidőmben, vagy a barátnőmmel töltöm az időmet ami sűrün elő szokott fordulni vagy pedig a seemta szerverein játszom éppen. Jövőre nézőleg céljaimat próbálom megalapozni hogy iskola után könyebb legyen, majd az elindulás és a beilleszkedésem egy közegbe. Szakmában akarok a jövőben elhelyezkedni illetve magánvállalkozói tanácsadó online kurzusokon veszek részt mivel, lehetőségem nyilt a jövőre nézve ilyen opcióra is. A magánéletemet és céljaimat félretéve, rátérnék a személyiségemre is pár rövid mondat ereéig. Nyugodt természetű megbizható személy vagyok aki szeret új dolgokba belefogni és a közösség érdekében cselekedni. Család centrikus személy vagyok szóval mindig a szeretteim helyezem előtérbe és nem a barátaimat vagy a pénzt ami mára már eléggé sűrün előfordul eggyes embereknél.





Aláírás: Paulo Giuseppe



Kelt.: 2021.11.24
 
Utoljára szerkesztve:

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
csáó, mi volt akkor a neved amikor bent voltál régen?
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021 11.30. 18:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Jó lett a lapod. Még akkor is ha a játszott perced nincs a minimumon, adunk egy esélyt a meghallgatáshoz!
 
  • Tetszik
Reactions: Botyó 2k19
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.