[Elfogadva] Patrick R Butler

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2022. 08. 30.
2
0
LV karakter
Patrick R Butler

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Patrick
Középső név: Rhett
Keresztnév: Butler
Születési hely és idő: Las Venturas Medical Center, 1997.09.09.
Anyja leánykori neve: Clara C. Ohara

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612020407
E-mail cím: bpatrick@seelv.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Azért szeretnék jelentkezni önökhöz, mivel szenvedélyem a vezetés és szeretek emberekkel foglalkozni így számomra ez eléggé jó lehetőség lenne ha olyan munkahelyem lenne ahol ezeket megtehetem. Minden kis gyerek vágyakozik valami után, én sem voltam másképpen vele, valaki űrhajós akar lenni más mozdonyvezető, de engem gyerekkoromban a sárga taxik fogtak meg.


Miért pont önt vegyük fel?
Azért vegyenek fel engem, mivel lelkiismeretes vagyok a munkámra, próbálok mindig precíz lenni. Magabiztos személyiségnek tartom magam, aki nem rémül meg egy kis kihívástól. Már évek óta koptatom az utat, így jól kiismerem magamat az utakon, szabályokat mindig betartom és számomra az utas biztonsága jelenti a legtöbbet, hogy ne essen semmi bántódása se fizikailag se verbálisan.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Egyik legfőbb oka hogy jelentkezek önökhöz mivel szerintem a csapatmunka a legfontosabb dolog egy munkahelyen, ahol a kollégák segítik egymást és nem elnehezítik a másik életét. Egy csapat szerintem akkor működik jól, mikor mindenkinek a véleménye és az álláspontja számít mint mindenkié.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 15.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Patrik


Hány éves vagy?
Jelenleg 25 éves vagyok.

Hány játszott perced van?
3007 játszott perccel rendelkezem, itt nem olyan rég kezdtem, de előtte eléggé sokat voltam a V3-as szerveren.


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
See LV-n még nem voltam frakció tag.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Még ezen a szerveren nem értem el sok mindent, de szeretnék gyűjteni minél több élményt és RP tapasztalatot, de legfőképpen barátokra szert tenni.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Ez változó, de szerintem napi szinten 2-3 órát biztosan rá tudok szánni a frakcióra, hétvégén akár többet is.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Éretten állok a feladatokhoz, szerintem megfelelő tapasztalattal rendelkezem, hiába kevés itt a játszott percem, a sima V3-as szerveren rengeteg tapasztalatot szereztem RP terén és frakciók terén is. így szerintem helyt tudnék állni. Lehető leghosszabb időre tervezem a tartózkodásomat a frakcióba.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Patriknak hívnak, jelenleg 25 éves vagyok és Győr-Moson-Sopron-Megyében azon belül Mosonmagyaróváron élek. Egy logisztikai cégnél dolgozom, munka mellett jelenleg csinálom a jogosítványomat és a saját házamnál dolgozgatok, mivel hamarosan elkészül és így összetudok költözni a barátnőmmel. Eléggé állatbarátnak tartom magamat, imádom a kutyákat, ha elkészül a leendő házam akkor a terveink között van egy közös kutyát venni a barátnőmmel ami nem más lesz mint egy yorki. Hobbyként azt eltudom mondani magamról hogy szeretem gyűjteni az autó maketteket. Szabadidőmben szeretek kimozdulni a családommal, akár a baráti körömmel elmenni egyet szórakozni.




Aláírás: Patrick R Butler

Kelt.: 2022.09.12.
 
Utoljára szerkesztve:

Pupaak

-
2019. 04. 22.
194
200
19
V4 karakter
-----
LV karakter
Buck Rawlins
V2 karakter
-----
Szia!

Elolvastam a lapot, úgy gondolom egy-két részen picit rövidre sikeredett, de összességében nem lett rossz. Ami a szememet szúrja az a játszott perceid száma, ilyen kevés idő alatt nem tudom mennyire tudtad megismerni a mapot.

Egyelőre TARTÓZKODOM.
 
2022. 08. 30.
2
0
LV karakter
Patrick R Butler
Szia @Pupaak
Köszönöm a hozzászólásodat,
megpróbáltam picit a lapomon pótolni ahol kevésnek éreztem.

Pálya ismerettel szerintem nem lenne gond, mivel az eredeti játékkal eléggé sokat játszottam.
 

Vé Ügynök

Írnok deák
2019. 02. 17.
568
977
20
🇭🇺
LV karakter
hatayekama ryosuke
Helló!

A lapod egész jó lett, viszont ahogy már korábban is említést tettek rá: kevés a játszott perc. Ezt a jelenlegi leader team szabta meg (akik többsége már 3. éve van a frakció élén) és nem a véletlen műve, hogy van egy elvárt játszott perc mennyiség.

Ettől függetlenül sok sikert kívánok neked a továbbiakban!
 

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2022. 09. 18. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Működési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: A perced ellenére próbáljuk meg, készülj fel a szabályzatból!
Fontos Tudnivaló: Amennyiben nem tudsz megjelenni a fenti időpontban nem áll módunkban másik időpontot adni!
 
  • Tetszik
Reactions: ese harry
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.