[Elfogadva] Patrick Alvarez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cellux11

Újonc
2020. 12. 22.
73
64
V4 karakter
Patricio Dominiguez
LV karakter
Taylan Cengi

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Alvarez
Középső név: -
Keresztnév Patrick
Születési hely és idő: 1995.05.03, Las Venturas
Anyja leánykori neve: Marianne Clark

Elérhetőség:
Telefonszám: 38761112276
E-mail cím: patrick.alvarez2085@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretnék magamnak egy olyan állást találni ahol munkámat elfogadják, és megbecsülik. Szeretek autót vezetni és jól tudok együtt működni csapattársaimmal.

Miért pont önt vegyük fel?
Magam szerint egy becsületes, szorgalmas ember vagyok. Precíz, pontos munka végzés jellemez engem. A nekem kiadott munkát igyekszem a teljesítményemhez mérten a leges legjobban elvégezni.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunkában egy alapvető dolog, hogy segítjük egymást. Meg is kell bízni a másik emberben, hiszen bizalom nélkül nem igazán tud létre jönni egy jó csapatmunka. Nem hátráltatjuk a másikat a munkája során, inkább segítjük minél jobban. Nyilván valóan ha valami problémánk akadt akkor számíthatunk társunk segítségére, és próbáljuk a gondot csapatban megoldani.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
https:confused:/docs.google.com/document/d/14c-A0xKo8Kqq7_UctuPhRzN-H7feZwL61GCB0b0deZg/edit?usp=sharing

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):
v8mXauT.png




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Pall Patrik

Hány éves vagy?
14

Hány játszott perced van?
18.964

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam. https:confused:/imgur.com/a/J4LFZCn

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam. https:confused:/imgur.com/a/J4LFZCn

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
https:confused:/imgur.com/a/J4LFZCn Igen volt egy névváltásom, Mike Erick-ről, Patrick Alvarezre.

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen voltam, LVMS-ben.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Egyedül éreztem magam, volt egy-két nap amikor fent voltam, és egyedül voltam szolgálatban, ezért kiléptem.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Hát a frakcióba amiben bent lehetettem, sok RP tapasztalat, emberek megismerése, és hát a 2 autóm.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Hát iskola időben bejárással naponta 2 órát körülbelül. Hétvégén 3-4 órát, Így digitális oktatásban hétköznap 2-3 órát. Persze ezt szeretném túlteljesíteni.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Voltam más szerveren Taxi vezetőségi tag, van tapasztalatom ebben, tudom ez sokat nem számít, de szerintem hasznát tudom majd venni.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Pall Patrik vagyok 14 éves. Debrecen mellett élek egy kisvárosban. 8. osztályos tanuló vagyok, gépészet/informatika irányban szeretnék tovább tanulni. Van két tacskóm, szeretek velük játszani, ezenkívül szabadidőmben általában számítógépezni szeretek, de még emellett még van pár dolog amit szeretek csinálni. A sport az nem nagyon az én műfajom, de ha választani kellene akkor a biciklizés az amit szeretek. Mint említettem ugye voltam már más frakcióban is a szerveren, szerintem elég szépen teljesítettem, és nagy rangot sikerült elérnem, erre én büszke is vagyok. Megfordultam már más szervereken is frakcióban, viszont azokat azért is hagytam ott, mivel úgy érzem itt sokkal jobb az RP színvonal, mint amilyen szerveren játszottam. Szerintem kellőképpen szorgalmas vagyok, amit rám bíznak és amit ugyebár fentebb említettem időt, azt igyekszem mindig betartani, avagy túl teljesíteni. Szeretem az autókat, és a játékban szeretek vezetni, és csapatmunkában dolgozni, ezért is jelentkeztem ide. Lehetséges, hogy lesz pár nap amikor nem tudom teljesíteni amit leírtam, ugyebár egyéb probléma miatt, de szerintem ez érthető, mindenkivel megtörténhetnek ezek az esetek, gondolok itt például a családi ügyekre.





Aláírás: Patrick Alvarez



Kelt.: 2021.04.26.]
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Poiserkiller99

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021 05.02. 16:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Készülj a meghallgatásra.
 
  • Imádom
Reactions: Cellux11
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.