[Elfogadva] Panthen R Denissa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bepanten

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 30.
243
481
V4 karakter
Adriano Bollo
LV karakter
Panthen R Denissa

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Panthen
Középső név: R
Keresztnév: Denissa
Születési hely és idő: San Fierro 1993/12/30
Anyja leánykori neve: Sofia Pyner

Elérhetőség:
Telefonszám: 3876-1200-5065
E-mail cím: panthen.R.deni@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem:


Miért szeretne ide jelentkezni?
Úgy döntöttem, hogy egy olyan munkát szeretnék végezni ahol vezetni kell, mivel van már pár év tapasztalatom vezetésben és nem utolsó sorban szeretek vezetni.


Miért pont önt vegyük fel?
Van bőven tapasztalatom vezetésben. Jelenleg is egy vontatással foglalkozó cégnél dolgozom ahol nagyon figyelmesen és óvatosan kell közlekedni a járművel.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Úgy gondolom, hogy egy cégnél a csapatmunka elengedhetetlen, hiszen ez mindennek az alapja. A csapatmunkában nagyon fontos a pontos információ váltás egymásközt. Ha egy csapat jól tud együtt működni akkor nem hiszem, hogy bármi probléma felmerülhet amit ne tudnának megoldani. Nyilván ha új a csapat akkor kell egy kis idő amíg összeszoknak, viszont ez természetes és nincs is ezzel semmi gond. Bármilyen konfliktus esetén meg kell oldani egymás közt a dolgokat, meg kell beszélni a konfliktust generáló okot és változtatni kell rajta.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem:


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem:


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Adrián a nevem.


Hány éves vagy?
16 éves vagyok.

Hány játszott perced van?
75852(Lap írásakor)


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Voltam már egyszer admin jailben DM indokkal, ezt azért kaptam, mert megpróbáltam lelőni két rendőrt amikor vitték volna el mellőlem az autómat. https://imgur.com/a/PZxSnz7

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Régebben volt egy névváltásom "Denissa D Pyrus"-ról a mostani nevemre, viszont ez nincsen rajta az UCP-n. https://imgur.com/a/UT4eHqc


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Voltam már a Red Lineban.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Meguntam a szerelést és volt egy kis kihagyásom is a kilépésem után.


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Jó pár barát szerzésére. Sok RP-re barátokkal, más ismeretlen játékosokkal. Néhány autómra amiket szerettem volna, hogy meg legyen a szerveren.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Ez nálam változó. Általában sokat vagyok fent a szerveren, van hogy akár szinte egész nap is, viszont van olyan is, hogy egyáltalán. Mivel itt a nyári szünet így szerintem 3-4 órát biztosan rá tudnék fordítani a frakcióra hétköznaponként. A hétvége az megint változó, de általában ilyenkor többet vagyok fent a szerveren ha nincsen dolgom. Azért írtam csak 3-4 órát mivel most kezdem el a kreszt tanulni, mivel le szeretném tenni a jogsit.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: Igen, rendelkezem mindkettővel.
Nem:


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Úgy gondolom senkinél sem vagyok se jobb, se rosszabb. Nagyon jól ismerem már a mapot. Szeretek egy közösséghez tartozni. Jól tudok csapatmunkában dolgozni, ki veszem abból a részem amiből kell. Segítek másoknak segíteni ha van rá lehetőségem például ha valamit nem ért, akkor elmagyarázom neki. Lehúztam már pár évet itt MTA-n Rp szervereken főként V3-on, de már itt LV-n is.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Egy 16 éves srác vagyok, Magyarországon élek. Programozónak tanulok jelenleg. Engem megfogtak az MTA-n az RP szerverek és mivel szeretek RP-zni ezért már nagyából 4-5 éve kissebb kihagyásokkal RP-zek. Próbálkoztam mostanság GTA5 RP szerverekkel is viszont úgy gondolom, hogy még nincsenek eléggé jól megcsinálva, várni kell még arra, hogy elérje ezt a szintet mint az MTA. Kedves vagyok az emberekhez, nem vagyok egy ítélkező típus. Azok a játékok amik engem lekötnek az MTA-n kívül azok is általában olyan játékok ahol csapatban kell dolgzoni, vagy legalábbis érdemes. Ebből leszűrhető az, hogy a hobbim a számítógépezés.




Aláírás: Panthen R Denissa

Kelt.: 2021.06.22]
 

Itsuki

Pairappuru?
Támogató
2020. 04. 12.
297
214
21
日本, 群馬県
V4 karakter
-
LV karakter
🇯🇵hatayekama.itsuki🇯🇵
V2 karakter
-
Szia, ismerlek Redlineból, szép lapot írtál, szerintem megállnád itt is a helyed! Támogatom a lapod!
 
  • Imádom
Reactions: Bepanten

Woffi

Modern Verne
Támogató
2019. 10. 08.
1 227
1 469
🇭🇺
V4 karakter
emil.higinz
LV karakter
colt.pugh
Hello, nem nagyon ismerlek, de nem lett rossz lap, viszont a motivációs levél lehetne hosszabb. A jailed sem túl régi, illetve az indok sem túl szép. Sok sikert kívánok mindenesetre, viszont én tartózkodom.
 
  • Imádom
Reactions: Bepanten

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021 06. 27. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz a lap.
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Szia!
Sajnos a közbejött családi és egyéb okok miatt a tagfelvételt áttesszük a hétfői nap 18:00-ra!
Amennyiben nem jó az időpont, kérlek vedd fel valamelyik leaderrel a kapcsolatot üzenet formájában!
Köszönjük a megértésed! :)
 
  • Tetszik
Reactions: Bepanten
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.