[Elfogadva] Pablo Navarro jelentkezése. [helyette rakom ki]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dini

no mercy
SzerverAdmin
v4
2021. 09. 04.
669
1 564
V4 karakter
finley.horton
g6ihL4y.png

Teljes neve:
< Pablo Navarro >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas,1999/08/26 >

Édesanyja lánykori neve:
< Alejandra Garcia >

Jelenlegi lakcíme:
< 26.Whitman Street,Las Venturas >

Hány éve él a városban?:
< 23 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék itt dolgozni,mert nagyon szeretem az autókat és imádom őket bütykölni.Másfelől szeretnék egy jó közösségbe tartozni és segíteni az itteni lakosságot. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Úgy gondolom alkalmas vagyok erre az állásra,mivel gyorsan tanulok és precízen dolgozok,emellett szeretném ha az ügyfelek mindig boldogan távoznának. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Még nem. >

Előző munkahelye(i):
< Egy Fényező Műhelyben dolgoztam eddig. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Pablo Navarro >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 29635 >

Eddigi frakcióid:
< LVMS,Southern Nation.LVMS-ből azért kellett távoznom,mert nagyobb problémáim voltak az életemben és sajnos emiatt elég hamar kellett távoznom a frakcióból.Southern Nation-ben is töltöttem egy kevés időt viszont ott számomra nem tetszet a légkör így onnan is távoztam. >

Jelenlegi frakciód:
< - >

Mióta RP-zel?:
< Nagyjából 2 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Azért szeretnék szerelő lenni,hogy egy új közösséget ismerjek meg és tagja legyek,emellett szeretnék új dolgokat kipróbálni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Megértő,kedves,tisztelettudó személyiség vagyok és gyorsan tanulok,szeretek emberekel egy csapatban dolgozni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem. >

Mennyi idős vagy?:
< Tizenöt éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2021-04-28 12:15:38-óta játszom a Las Venturas szerverén. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 2-3 órát tudok a frakcióval foglalkozni hétközben,de hétvégente többet. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A második lehetőséget tudnám teljesíteni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok! Norbi vagyok,tizenöt éves tanuló.Jelenleg Erdélyben élek,ezen belül egy kisvárosban Sepsiszentgyörgy-ben.Szabadidőmben szeretek a számitógépemen játszani és körülbelül két éve találtam rá a See MTA Las Venturas szerverére egy barátomnak köszönhetően aki nagyon hamar megszeretette velem az RP-t.Véleményem szerint szorgos,kedves,segítőkész személyiség vagyok.Jelenleg aktívan focizok és floorballozok a Sepsiszentgyörgyi csapatoknál.A célom az,hogy egy kedves,segítőkész csapat tagja lehessek és a lehető legtöbbet hozzam ki magamból.Hosszú távra tervezek,így remélem ha felvételt nyerek minél tovább a frakció büszke tagja lehetek.Köszönöm,hogy elolvastátok a lapomat. >
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 904
4 729
22
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2022.06.15. 19:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Kifogástalan lett a lap, várjuk szerda este Pablot.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.