[Elfogadva] Ozuca Materao

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Frici

Barangoló
Támogató
2021. 03. 07.
79
141
17
Budapest / Porumbești
V4 karakter
Lena Anneliese
LV karakter
Emre Cem

Taxi-1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Materao
Középső név: -
Keresztnév: Ozuca
Születési hely és idő: Japán, 2003.03.04.
Anyja leánykori neve: Maria D Elnora

Elérhetőség:
Telefonszám: válasz
E-mail cím: ozuca.materao@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretnék egy jó munkalehetőséget magamnak, jól ismerem Las Venturast és az azt környező falvakat illetve kis városokat. Mindig is érdekeltek a kocsik és a vezetés, a vezetés "megszállottja vagyok".


Miért pont önt vegyük fel?
Mivel egy keményen és sokat dolgozó szorgos ember vagyok, nagyon kedves és megértő vagyok az utasokkal, nem csak az egyszerű "bús és szomorú" sofőr lennék, hanem az akivel szívesen beszélgetnek az utasok és jobb kedvre deríti őket, és arra bíztatja, hogy a következő alkalommal is a LV Taxi-t válassza.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Nagyon fontosnak és elengedhetetlennek tartom, úgy gondolom, hogy nem csak az én dolgom az utasok biztonságban és jókedveben tartása. Ha egy kezdő tag segítséget kér akkor egy tapasztalt legalább annyira legyen méltó, hogy válaszoljon az újonc kérdésé. Ha egy csapatként dolgozunk sokkal gyorsabban és jobban tudunk dolgozni. Tehát a csapatmunka nagyon fontos és elengedhetetlen számomra.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem:-


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Sz.F.Benjamin


Hány éves vagy?
15 éves vagyok.

Hány játszott perced van?
5194 van jelenleg.


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Sajnos nem voltam. -


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Büszke vagyok arra a kevés 5000 percre. De a legbüszkébb arra, hogy ezt az 5000 percet boldogan értem el.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Hétköznap naponta 3-4 órát, hétvégente 4-5 órát.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X-
Nem: - -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Mivel elég aktív vagyok, V3-n van egy röpke 20.000 perces RP tapasztalatom, lassan 3 éve RP-zem, sok időt tudok fordítani a frakcióra. Nem akarom lenézni a többi jelentkezőt, de szerintem egész jó az RP tudásom, viszonylag jól vezetek, és ami elég fontos, hogy biztonságosan vezetek.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Általános iskolában járok jelenleg, viszont technikumban fogok tovább tanulni. 4-5-s tanuló vagyok, tehát vannak napok amikor tanulnom kell. Sportoló vagyok, amerikai futballt játszom. Romániából származom, de nincsenek nehézségeim a magyar nyelvel. Ritkán káromkodom, néha hajlamos vagyok a semmin percekig nevetni, sajnos rengeteg dologból viccet csinálok. Van egy barátnőm. Gyakran járok haza Romániába. Budapesten élek és van egy szűk baráti köröm.




Aláírás: Ozuca Materao
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2022.05.17. 18:30 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem volt rossz, várunk TS-en!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.