[Elfogadva] Oscar Cazalla

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gffplayss

Barangoló
2019. 02. 15.
91
447
Germany
www.youtube.com
V4 karakter
Jaakkima Klaus ✰quiet
LV karakter
Oscar Cazalla

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Cazalla
Középső név: -
Keresztnév: Oscar
Születési hely és idő: Central Los Santos Medical Center, 1994. 12. 25.
Anyja leánykori neve: Adalina Hernandez

Elérhetőség:
Telefonszám: Ideiglenesen nem elérhető a telefonszámom
E-mail cím: oscazalla.295@gmail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: Igen
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Mindig is valamit autókkal/járművekkel akartam kezdeni. Megtetszett ez a munka mivel szeretek az embereknek segíteni. Szeretnék a kollegákkal összebarátkozni és új embereket megismerni.


Miért pont önt vegyük fel?
Első sorban a tökéletes vezetési képességeimnek köszönhetően gyorsan és biztonságonat eljuttatok bárkit bárhova a legrövidebb útvonalon. A város úgy ismerem mind a tenyeremet szóval még navigáció se kell a járművembe


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Csapatmunka nélkül nem lehet dolgozni. Mivel ki segítene neked nehéz időkbe ha egyedül lennél? Egyszerüen így mindig tudsz valakire számítani és meg is tudsz bennük bízni. Egy csapatban könnyebben meg lehet oldani a feladatokat is.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: Igen!
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: Igen
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Tisztelt uram/hölgyem! Először is köszönöm hogy ha végigolvassa a levelemet! Szeretnék jelentkezni a Las Venturas Taxi társasághoz mivel egyeszerüen nálam jobb ember nincs erre a munkára. Kivűlröl fújom az egész városnak és annak környékének az utcáit, gyorsan és biztonságosan vezetek. Nem kérdezek, csak viszem az utast. Az autószerelés terén is nagyon otthon vagyok, szóval nem kellene azért aggódni hogy ottmaradok az út szélén.

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Balogh Richard


Hány éves vagy?
18

Hány játszott perced van?
5651 játszott percem van


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Voltam kitiltva, de egy félreértés miatt. Fel is ajánlottam hogy visszaadom az elveszett pénzt, de semmi. A mostani helyzet miatt játszhatok itt újra. Azóta nem volt bannom és nem is tervezem hogy lesz. https://prnt.sc/10suvuk


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Még a legelején volt más nevem, de azt rögtön megváltoztattam amint elkezdtem komolyan játszani a szerveren. Azóta nem volt névváltásom. https://prnt.sc/10sux8i


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Egy másik szerveren az majdnem az összes frakciót megjártam köztük a taxit is egy párszor.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Csak én tudtam komolyan venni az RP-t a frakciókba és elegem lett belőle.


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Arra hogy lett egy farmom egész jó helyen


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
2-3 óra hétközbe hétvégén meg 4-5 simán beleférne


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: Igen
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Mind ahogy fentebb is leírtam az IC részlegben, teljes mértékben kívülröl ismerem a map összes részét. Szóval nem lenne az hogy nem tudom hova akar menni az utas. A vezetési képességeim is jónak mondhatóak. Én nem szoktam sokat kérdezni hanem csak csinálom a magam dolgát és álltalába így el is vagyok egyedül. Persze azért néha jól jön ha valakivel beszélgetek is

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Ricsinek hívnak, februárba lettem 18 és Németországba élek. Jelenleg autófényezőnek tanulok itt és ebben is szeretnék később elhelyezkedni. Terveim viszont azok hogy kiköltözzek Amerikába és ott legyen egy saját cégem. Hobbyként magyar szolgálati járműveket készítek a GTA:SA-hoz (leírásba ott a gtainside-os linkem ha valakit érdekel az ilyen). Mellette próbálom a Photoshop és a Sony Vegast is gyakorolni.




Aláírás: Oscar Cazalla

Kelt.: 2021.03.22.
 
  • Tetszik
Reactions: Körte

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021.03.28. 16:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés:Megpróbáljuk, várunk TS-en!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.