[Elfogadva] Olivia Garcia jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kav1cs

Barangoló
2020. 07. 02.
112
115
Vásárosnamény
LV karakter
Chloe Martinez
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Olivia Garcia >

Születési helye, ideje:
< Seecity, 1997.10.23>

Édesanyja lánykori neve:
< Lena Garcia >

Jelenlegi lakcíme:
< Shore St. 23.>

Hány éve él a városban?:
< Több mint 2,5 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Apukám autószerelő volt és ő is azt szerette volna hogy egyszer belőlem is olyan váljon, mint belőle. Kiskoromban is ráakart venni erre a dologra, de még akkor nem gondoltam hogy ennyire vágyni fogok hogy szerelhessek. Tini koromban kezdett elő jönni az hogy ha felnőtt leszek, akkor szerelő leszek. Pont abban a korban voltam mikor 8. osztályban voltam és még előttem állt hogy hova menjek tovább tanulni. Én rengeteg iskolát néztem ahol tanítanak szerelő szakmát és érettségit is adnak, végül ilyen helyre jelentkeztem. Elvégeztem az iskolát, megvolt a szakma és az érettségi, de nem találtam olyan munkahelyet ahol normális körülmények között tudtam volna dolgozni és ahol normális fizetéssel láttak el. Majd megláttam az interneten a RedLine AutóService-t és egyből elkezdtem utánna nézni hogy van-e valami + információ hogy hol van, jó munkahely stb.... >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< A szerelés nekem való munka. Nagyon jó vagyok a számolgatásban és jó a fizikai erőm. Én erre a munkámra nem úgy tekintenék hogy pénz hanem szerelés, nekem ennyi a lényeg. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen, de nem hivatalos szerelőműhelyben. >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas városi buszsofőr >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Olivia Garcia >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 19236 >

Eddigi frakcióid:
< Sajnos még nem sikerült a SEELV szerverén frakcióba kerülnöm. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< Majdnem 3 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Elég sok videót láttam hogy szerelgettek az emberek, számomra élvezetesek voltak azok a képkockák. Volt egy haverom, aki volt a Redline-ba azokat mondta hogy nagyon összetartó közösség van ott és elég vicces élményekkel lépett ki. . Mikor mindig mentem szerelni a kocsim mindig megkérdeztem hogy nincs-e tagfelvétel. De mikor most a szerveren jártam azt mondták hogy van és már jobbra változott a kedvem, egyből a forumot nyitottam megfele és elkezdtem írni ezt a lapot... >

Miért pont téged válasszunk?:
< Ahogyan a bemutatkozásban is leírtam hogy elég jó a matekom és sokat tudok aktív lenni. Vannak olyan emberek is akik nálam aktívabbak, ügyesebbek és ez biztos is mivel senki sem tökéletes. Szeretek csapatban lenni/dolgozni, mivel amit szerveren töltöttem el időt abból 1000 percet haverommal játszottunk és miután kibannolták őt unalmassá vált számomra a szerver, vagyis nem unalmas hanem már nem az RP-re mentem ha a pénzre. Számomra a csapatmunka elengedhetetlen dolog. Én nem a pénzre megyek hanem a közösségre és az RP-re. Tudok alkalmazkodni a dolgokhoz. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/YL3vDYy >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/YL3vDYy >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/YL3vDYy >

Voltál-e már szerelő?:
< Igen >

Mennyi idős vagy?:
< 15 éves>

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2019-05-15 óta >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétköznap [Suli miatt a házi mennyiségétől függ + van az iskolánkban egyéb foglalkozás, ami nekem a zongora.] szerintem a 2-3 órát , hétvégén akár 2-6 órát vagy többet is tudok teljesíteni. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hétköznap csak délután, hétvégén egész nap aktív vagyok. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. [Annyivel hogy csak az egyéb foglalkozások miatt később tudok kezdeni, leírom ide hogy melyik nap mikortól tudok lenni: Hétfő: 16:15 után ; Kedd: 17:15 után ; Szerda: 14:45 után ; Csütörtök: 16:45 után ; Pénték: 14:00 után. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok! Dévai Dávid vagy másképp Kavics. 15 éves vagyok. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében Vásárosnaményhoz egy közeli kis faluban élek. Van 1 nővérem és 1 bátyám. Hobbim a biciklizés, kockulás, nem szeretem a sportot, mondhatni utálom és kerülöm. Nagyon szeretem a tanulást, vannak amiket utálok de nem lehet mindent szeretni. Matekban nagyon jó vagyok, járok/jártam matek versenyekre. Imádom a macskákat, van is belőle 4 és van 1 kutyánk igaz én a kutyáktól félek/nem szeretem mivel van velük egy borzalmas történetem. >
 
Utoljára szerkesztve:

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
491
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig futottam a lapodon és szeritem össze függö mondatokat irtál Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Kav1cs

Deamson

Barangoló
2021. 04. 13.
76
56
V4 karakter
Jacob D Edwarson
LV karakter
Alexander Ivanovics
Szia! csodás lap lett szép mondatok jól meg fogalmazva. Támogatom sok sikert.
UI: Ha bekerülsz arra a kutyás storyra kíváncsi leszek ;)
 
  • Imádom
Reactions: Kav1cs

Robert T Garner

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
373
94
V4 karakter
Robert T Garner
LV karakter
Robert T Garner
V2 karakter
Farmos Gabor
Szia! UCP-d tiszta, jelentkezési lapod, ahogy átfutottam, tartalmilag bejön, helyesírási hiba nincs benne, ha van is kevés. A jelentkezési lapod, nem rossz, sok sikert! TÁMOGATOM!
Üdvözlettel: - Robert T Garner - [Haladó Vontatós]
 
  • Imádom
Reactions: Kav1cs

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 298
1 364
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.09.16. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Korrekt lap lett.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: Kav1cs
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.