[Elfogadva] Noah Gunter

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pazzbig0

Újonc
2023. 07. 14.
6
1
LV karakter
Noah Gunter

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Gunter
Középső név: -
Keresztnév: Noah
Születési hely és idő: 1987.08.01 San Fierro
Anyja leánykori neve: Victoria Mcbryan

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-597-0742
E-mail cím: topgdeep01@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Gyerekkorom óta apám szerelő volt de nem cégnél hannem igy a kis faluban ő volt a szerelő aztán mindenkinek szerelt és innen nagyon megtetszettek az autók igy attol az időtöl fogva autó imádó lettem. Pár év múlva a nagyobik testvérem taxis lett és sokszor mikor nem voltam suliban akkor mindig elvitt magával taxizni, nagyon meg szerettem a vezetést és az autókat.


Miért pont önt vegyük fel?
Én úgy gondolom hogy elég jó, nagyon jó vezetői tudással rendelkezem és elég jó kommunikáció és figyelmes vagyok. Nagyon jól tudnék az utasokkal egy hangú lenni és elég jó élményt tudnék adni/nyújtani minden egyes utasnak.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka kiváló lehetőség az ötletek és tudás megosztására, valamint a feladatok hatékony elvégzésére, ami javíthatja az eredményességet. Azonban a hatékony együttműködéshez jó kommunikáció és konfliktuskezelés is szükséges, és egy szerető jó lelkű csapatott össze hangolni


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Mark


Hány éves vagy?
16

Hány játszott perced van?
12.180 (202óra)


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
nem


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
5.000.000$ audi, farm, sok élmény és barátok ic/ooc


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
4-5 óra de van hogy sokkal több/kevesebb


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Hát én azt mondom hogy mindenki jó, mindenkinek megvan a maga figurája a tehetsége stb... Senki sem egyforma. De visszont én nagyon aktiv szoktam lenni plusz én egy nagyon pozitiv ember vagyok és kb a karatkerem is olyanra alakitom de ez rp-től füg. Sok tapasztalatom van a taxival szemben mert más szerveren voltam már al leader a taxinál

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Márk vagyok 16 éves egy kis faluban élek szüleim házában. Nagyon sokkat szeretek kint lenni a barátaimmal bicózni, focizni, de igazábol kint a levegőben lenni. De visszont nagyon sokkat vagyok gép előtt is és sok játékkal játszok nagyon sok jó barátaimmal. JDM autó fan vagyok mármint a japán kocsi kulturát nagyon szeretem. Sok hobbim van mint pl gitározni, e-sportolni, natural bio sportolni. Egy humoros scrác vagyok aki nem nagyon idegeskedik és nyugodt szoktam lenni. A horror filmeket nagyon adom, szeretem nézni. De a SeeMTA játékkával nagyon szeretek játszani mert elég nyugdtató tud lenni egy jó párszor, de még 2019-ben mikor be szereztem első gépem ahol rá tudtam találni-e csoda játékra




Aláírás: Noah Gunterrr

Kelt.: 08.10.2023
 
  • Menő
Reactions: Lacking66

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2023. 08. 25. 18:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Készülj a ts meghallgatásra.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.