[Elfogadva] Noah Bailey

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hengi

Barangoló
2021. 09. 01.
82
12
Erdély
LV karakter
Emily Davies

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Bailey
Középső név: válasz helye
Keresztnév: Noah
Születési hely és idő: Illinois/Chicago 2000.05.15
Anyja leánykori neve: Davis Marie

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-817-6756
E-mail cím: noahbailey01@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Azért szeretnék maguknál dolgozni, mivel úgy gondolom és külső szemmel úgy látom, hogy egy jó hangulatú munkahely, és hát szeretek vezetni. Magaménak érzem ezt a hivatást, szeretek ismeretlen emberekkel kommunikálni, látni, hogy mennyire színes ez a nagy város amiben élünk, mennyi féle ember megfordul a taxikban is.


Miért pont önt vegyük fel?
Úgy gondolom, hogy alkalmas lennék, mivel a gépjármű vezetés a mindennapjaim része és imádok vezetni, kitűnően ismerem a várost is! Ez mellett nagyon szeretek kommunikálni, kommunikatívnak tartom magam és a visszajelzésekből ítélve nem csak én gondolom ezt így. Szeretek társalogni, bárkivel szoba tudok eredni. Úgy gondolom, hogy mint taxisofőr megállnám a helyem, a probléma megoldó képességeim is eléggé jók, előző munka tapasztalataimnak köszönhetően. Vannak tapasztalataim a taxizásról mivel a szülővárosomban taxiztam.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunkát már iskolás korom óta szeretem, már akkor is szerettem csapatban dolgozni. Úgy gondolom, hogy a csapatamunka nélkül nem lehet maximálisan teljesíteni egy ilyen munkahelyen mint egy ekkora taxitársaság, egy ekkora városban. A csapatmunkával egymás idejét rövidítsük, ezzel a lehető legjobban leminimalizálva a vitákat. Mint az élet bármely más területén itt is sokkal könnyebb boldogulni ha van valaki akivel össze lehet dolgozni, éppen ezért fontos, hogy egy taxitársaságnál a lehető legjobb csapatmunka valósuljon meg.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Zsolt(Hengi)


Hány éves vagy?
18

Hány játszott perced van?
9110


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem voltam még egyben sem.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Igazából őszintén még nem tudnék ilyet írni, mivel nem voltam még egy frakcióban sem, eddig ismerkedtem a szerverrel és ennyi idő alatt szerintem eléggé sikerült kiismerni a szervert, barátok segítségével is.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-4 óra kb stabilan


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Elég aktív szoktam mostanában lenni, szeretek új emberekkel megismerkedni, könnyedén be illeszkedek bármilyen csoportba/csapatba. Ezek mellett megbízható vagyok és törekedni fogok arra, hogy minél többet hozzá adjak a frakcióhoz.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Zsolt-nak hívnak, Erdélyben lakok egy kis városkában, szeretek itt élni és szeretem az itteni embereket is, a szokásokat és sorolhatnám. 18 éves vagyok, kis korom óta foglalkoztat a mezőgazdaság és az állattenyésztés, egy itteni mezőgazdasági cégnél szoktam hétvégenként és vakációkban dolgozni. Nyáron amennyit tudok a szabadban töltök. Szabad időmben biciklizni, SeeMTA-zni és még pár más játékon szoktam játszani, illetve néha elszoktunk járni turázni. Imádok zenét hallgatni amikor csak tudok zenét hallgatok, játék közben is szokott folyamatosan pörögni, elég vegyes a zenei ízlésem, metáltól kezdve hiphop-on át egészen a mulatósig. Nagyon várom már, hogy meglegyen a jogosítványom és lehessen egy saját autóm.




Aláírás: Noah Bailey

Kelt.: 2023.08.25.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.