[ELFOGADVA] Natalie Macleod

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vöörös

Újonc
2019. 05. 12.
23
47
Szeged
V4 karakter
🇩🇪 Claudia Heydrich 🇩🇪
LV karakter
🇺🇸 Natalie Macleod 🇺🇸
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Natalie Macleod
Anyja neve: Lawanda Harson
Születési hely és idő: 1998.10.08.
Személyigazolvány száma: 766451AM
Jogosítvány száma(ha van): 582204HT
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
11 Lahey st., Prickle Pine, Las Venturas, San Andreas.
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
167CM
Testsúly:
68KG
Nem:

Férfi[] Nő[X]
Etnikum:
Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Diploma
Intézmény neve:
University Of Portland
Végzettség megszerzésének ideje:
2020.05.19.


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Tattoo Artist
Munkaviszony kezdete és vége:
2020.08.01.-2024.07.26.
Munkaköri leírás:
Tetóválások megtervezése, kivitelezése különböző mintákkal és elképzelésekkel.
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
A munkakörnyezet és a bérezés alacsony minőségű volt, nem kaptam meg a megfelelő tiszteletet a cég vezetőjétől, és nem tudtam megtalálni a számításaim ebben a szakmában.



Out Of Character​



Neved: <Andy>
Életkorod: <20>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<6 éve.>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<- >
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Igen.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Az idők során kikopott tapasztalatom van, viszont az IRL munkám miatt fontos lenne egy-két tudás, viszont már volt részem néha ezt szerepjátékozni.>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Leginkább azért játszok hogy minél több szerepjátékban legyen részem, nagyon szociális személynek tartom magam.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Andy-nek hívnak, Csongrád-Csanád VÁRmegyében élek. Rólam annyit lehet tudni hogy egy beszédes, maximalista ember vagyok aki kifejezetten szeret szerepjátékozni viszont nem töltöm a mindennapjaim a számítógép előtt, fontosak nekem a valóéletbeli emberi kapcsolatok is. A stílusom miatt gyakran megbélyegeznek az emberek viszont alternative vagyok és nem akarok ettől megvállni. Szabadidőmben vagy eljárok inni, vagy ha éppen itthon vagyok akkor játszom vagy sorozatozom. Magamat elég hiperaktívnak tudnám besorolni, türelmetlen is vagyok mindig arra koncentrálok hogy a legjobban-leggyorsabban teljesítsek. Segítőkészségem is jeles hiszen mindig igyekszek az embertársamnak segíteni, fontosnak tartom az életet, ezért is szeretnék legalább ha nem is fizikálisan, akkor fejben tisztábban belelátni ebbe a szakmába is. Főleg a munkám szempontjából is fontos, hiszen a déli határon látok el szolgálatot.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Natalie Macleod Oregon államban született, Portland városában. Enyhén szociális és liberális felfogású, inkább baloldali egyén, aki mindig előnybe tartotta mások életét a sajátjánál, és sokszor szolgálta a vöröskeresztet ezért bejárta az államokat, Dél-Amerikát is. A régebbi munkahelye a saját választása volt, szerette volna megtalálni magát ebben, hiszen szeretett alkotni. Saját szabadidejében is rengeteget tervez különböző mintákat és rajzokat, amelyeket árusít. Egy hevesebb karaktert szeretnék alkotni, aki kedves valamint határozott valamint felelőségteljes, munkamániás, és túlzottan a saját stílusának él.


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<Belső vérzés, Bizonyos törések-zúzódások, agyrázkódás, mellkasi sérülések.>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<Törekvés a saját biztonságra törekedjünk a higéniára ezért a kesztyű felhelyezése a kezünkre.
A seb megtisztítása fontos hogy a későbbi fertőzések kialakulását megakadályozzuk
Egy tiszta steril gézlapot kell felhelyeznünk az alkarra igyekezve hogy a vérző sebet elfedje.
Egy második gézlapot helyezni kell rá hogy fokozzuk a nyomást.
Az alkart rögzitjük egy kötszerrel, a csuklónál és a könyökkel összekötődve szorosan.
A vérkeringés biztosítása.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<A helyszín alkalmassá tétele az újraélesztés sikeres kiviteléhez.
Ellenőrzöm a légzését.
Emellett ha egyedül vagyok folyamatosan hangosan segítséget kérek, hogy az újraélesztésben váltás is legyen.
A szegycsont alsó felére helyezzük a tenyereinket egymás fölé.
Nyújtott karral és ujjakat összecsukva gyorsan és intenzíven egyenletes ütemben nyomjuk le a mellkast.
Ha kifáradunk akkor adjuk át másik személynek.
Defibrilliátor alkalmazása. >
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
<Biztonságos helyen a vérzést gézlappal vagy ruhadarabbal nyomnám el a vérzést, sérültet mozdulatlanul tartanám hogy ha bármi más probléma fennáll akkor ne a helyzet ne fokozódjon. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.08.17.
Aláírás: Natalie Macleod
 

Angel

Írnok deák
2019. 05. 08.
568
654
27
Zalaegerszeg
V4 karakter
Angel Harris
LV karakter
Justin Harris
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorral vagy az Instuctorok egyikével.
Nicol Oakwood Station Manager, MED Mentor
Stewie Oakwood Operations Manager, MED Instuctor
Zane Wright Manager, MED Instuctor.


Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Selena Parks Chief Executive Director, Chief of MAN
Dr. Garrett Cantrell Medical Director, Chief of MED.
 
  • Menő
Reactions: Wexen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.