[Elfogadva]Natalia Murphy jelentkezése a Las Venturas Taxi társaság körébe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mágesz

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 04. 10.
298
87
20
Fejér megye
www.youtube.com
V4 karakter
Tymon R Corleone
LV karakter
Donovan Duke

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?

Mágó Márton
Hány éves vagy?
Jelenleg 16 éves vagyok.
Hány játszott perced van?
6996 játszott percel rendelkezek.
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem. Kép: https://imgur.com/8oCNGG3
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem. Kép: https://imgur.com/8oCNGG3
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Igen, volt. Kép: https://imgur.com/3sKOGcI
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem, nem voltam.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Elsősorban megszereztem azokat a járműveket, amiket én egy célnak tűztem ki. Próbálok minnél minőségibb RP-t folytatni más játékosokkal, és úgy érzem, hogy ez sikerül nekem.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Ez változó. Lehet, hogy egy nap akár 10 órát is aktív tudok lenni, de lehet, hogy csak kettőt.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Természetesen, igen.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Szerintem azért lennék egy jobb jelentkező, mert én egy barátságos, csapatjátékot preferáló, segítőkész ember vagyok. Emellett tanulékony és vicces vagyok. Szeretek új emberekkel ismerkedni, segíteni másokon.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Sziasztok! Mágó Márton vagyok 16 éves. Egy Fejér megyei faluban élek, ebből adódóan egy falusi gyerek vagyok. Jelenleg informatikai szakon tanulok, a közeljövőben a járműmérnöki páján szeretnék elhejezkedni. Az iskolába járás/hazajövetel egy kissé nehézkes számomra. Emiatt a számítógép használata akkor nehezen megvalósítható számomra. Érdeklődő vagyok az új autótechnológiák, a számítógépek, a történelem, és a horgászta iránt. A RolePlay szervereken való részvételt olyan 2016 környékén kezdtem egy barátommal. Akkor még nem tudtunk sok mindent az RP-ről, de élveztük. Aztán egy nagy kihagyás után elkezdtünk játszani a SeeMTA v3 Las Venturas szerverén. Kicsi RP tapasztalattal, de nekiindultunk. Nagyon aktívak voltunk és szerettük is. De eljött az iskola és befejeztük idő hiányába. A rendkívüli vírushelyzet miatt újra elkezdtem játszani, de ezúttal a SeeMTA v3 szerverén. Itt sajátítottam el az RP fortélyait. A hetekben viszont meguntam és visszatértem Las Venturas-ba. Annyi potenciát láttam akkor a szerverben, hogy elkezdtem nagyon komolyan venni. Ez az oka, hogy szeretnék egy frakcióhoz csatlakozni.


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:

Natalia Murphy
Jelentkező születési helye, ideje:
Las Venturas Hospital, 1995.08.14
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Andrea M Turner
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Természetesen, igen.
Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretnék egy stabil munkahelyen dolgozni, egy jó csapatban, ahol mindenki kedves. Emellett érdeklődő vagyok a kocsik iránt. Ha valami kisebb dolog, például egy gömbfej elkopik a kocsimon, általában én magam javítom meg azt.
Miért pont önt vegyük fel?
Szerintem azért lennék jó tagja a csapatnak, mert a csapatmunkát preferálom és tökéletességre hajtok akármiről is legyen szó. Keresem a lehetőséget, hogy az adott dolog hogy lehetne jobb.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
Az én meglátásom szerint a csapatmunka minden jó szervezett/cég legfőbb alkotó eleme. Én három fő részre tudnám tagolni. A bajtársiasság: Szorult helyzetben mindig össze kell tartani, és a legrossbara felkészülni, mivel soha nem lehet tudni, hogy mi történt a munkatársunkal. A kellő tisztelet megadása: Fontos, hogy a kellő tiszteletet mindenkinek meg kell adni, mivel ennek hiányában akár szét is eshet egy csapat. A Kommunikáció: Fontos, hogy egy csapatban az információátadás, visszajelzések átadása gördülékenyem működjön, mivel ez is okozhat csapatszétesést, és öszpontosítatlan munkavégzést.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Természetesen igen.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?
Igen, elfogadom.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
bIOMLhG.png
Kérjük csatolja az önéletrajzát:
0YmdoXX.png


Aláírás: SAJÁT NÉV

Kelt.: DÁTUM
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetösége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2020 06. 01. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Meglátjuk.
 
  • Tetszik
Reactions: barneylv
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.