[ELFOGADVA] Morty jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CaineC

Újonc
2019. 01. 11.
51
68
26
Bács-Kiskun
V4 karakter
Nico Caine
LV karakter
Morty Alekszejev
CENTER]
w6Ne5V1.png
[/CENTER]
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Alekszejev>
Középső név:<->
Keresztnév:<Morty>
Születési hely és idő:<1997.06.15 Oroszország>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas Motel>
Állampolgárság(ok):
<Orosz>
Nem:

Férfi [x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Érettségi>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturas High School>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Nagykereskedelmi Futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.06.10-07.02>
Munkaköri leírás:
<Futár>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Láttam hogy felvétel van önnöknél és megkellett lépnem.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Gergő>
Életkorod:<23>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Nemtudom,jó ideje..>

Mesélj magadról:
<Nos Gergőnek,hívnak és Szakácsként dolgozok. 23 éves vagyok egyedül élek és imádom az rp-t. 2012-2013 ban kezdtem az rp-t még a Seemta-nak a samp szerverén a Seerpg-n. A hátterem megvan hozzá és a kellő érettség is. Mivel szakácsként dolgozok egy Á la carte-os étteremben így megtanultam nyomás alatt is higgadt egyben körültekintő lenni amit itt kamatoztathatnék . Mikor van szabadidőm,és nem játszok éppen és az időjárás is megengedi akkor kerékpározni szoktam. Nem csak az MTA-val szoktam játszani hanem az F1 2020-al,COD Warzone/MW meg a Forza 4 el is. Lemerem fogadni hogy a közösségben én vagyok a legnagyobb f1 rajongó :D #Verstappen. Így hirtelen ennyit tudok mesélni magamról de ha valami kérdésetek van még nyugodtan írjátok meg és válaszolok rá>
Mesélj a karakteredről:
<Az én karakterem egy 24 éves férfi aki Farmerkodásal keresi a kenyerét,de egy kicsit többre vágyik.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam még frakcióban a szerveren>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Voltam már tagja,igy nem lesz nehéz beileszekedni.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Szeretnék egy csapat tagja lenni,ne legyen unalmas a játék..>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Aspirin, Ketodex, Cataflam>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Artériás vérzés,Koponya törés,Súlyos égési sérülés>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Először is, tájékozódok, hogy van- e több sérült, biztosítom a helyszint, majd mivel fájlalja a könyökét nagy valószínűséggel életben van és magánál van. Első dolog, hogy figyelem az állapotát, megnézem hogy lett e máshol esetleges sérülés. Majd, ha ezekkel kész vagyok elkezdem megvizsgálni a könyököt. Csinálok egy "reflex" tesztet ami azt jelenti, hogy bírja e mozgatni. Ha ő azt jelzi , hogy bírja de valójában nem mozog akkor ott nagy az esély arra, hogy a könyök eltört és érzék kiesése van. Ebben az esetben előveszek egy háromszög kendőt, majd felkötöm és beszállítom a kórházba, ahol majd egy részletes vizsgálat fog folytatódni.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt:2021.07.04
Aláírás: Morty Alekszejev
 
  • Tetszik
Reactions: Wexen

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia

Az egyetlen dolgok ami szemetszúrt, hogy kevés a peced


Sajnos mivel több hiba nincs benne így támogatni tudom
 
  • Tetszik
Reactions: CaineC

COPY

Egy levédett ember
2019. 01. 24.
356
262
Kaposvár
LV karakter
Martinez Conway
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Morty Alexejev,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Egy próbát megér. Várunk egy rövid meghallgatásra Vasárnap(07.11) 18 órakkor TS3-on. Amennyiben nem jó az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.
 
  • Tetszik
Reactions: Paki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.