[Elfogadva] Milford Vondrasek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marcus.

Fórum betyár
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 162
1 221
V4 karakter
Milford Vondrasek
LV karakter
Milford Vondrasek
V2 karakter
Milford Vondrasek

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Vondrasek
Középső név: - - -
Keresztnév: Milford
Születési hely és idő: Fort Carson, 1966.04.29.
Anyja leánykori neve: Monica Delores

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-991-1564
E-mail cím: Milfi.Vondrasek@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Rendkívül szeretek vezetni, emberekkel ismerkedni. Az igazat megvallva, sok szabadidőm van, ezt szeretném hasznosan tölteni.


Miért pont önt vegyük fel?
Van már tapasztalatom a Taxizás terén, korábban én is vezettem egy telepet. Jól ismerem a várost, vezetői kézségem is kiváló.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Tulajdonképpen a csapatmunka mindennek az alapja, beszélünk itt akár sportról, munkáról vagy akár hobbyról, de mindig is nagyobb sikereket ért el az ember csapatban, mint egyénileg. ( Természetesen akadnak kivételek minden téren.) Véleményem szerint egy csapat akkor működik jól, ha kiegészítik egymást a tagok, hiszen felmerülhet bárkiben bármiféle hiányosság. Csapatban nincs olyan akadály amit ne lehetne megugrani, határ a csillagos ég.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Marci


Hány éves vagy?
25

Hány játszott perced van?
190.000 +


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Nem volt


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
SD, Taxi, Szerelő


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
SD - meguntam Taxi - nem volt elég időm leaderi feladataimra Szerelő - meguntam, monoton


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Sok barátra, akikkel szerencsére kitudtunk szakadni az "online baráti szféráből" és nagyon jó RL barátság szövődött. Többször is tagja lehettem különféle jó csapatoknak, mikor a csapat alján, mikor vezetőként.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
1-2-3+ változó


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Van tapasztalatom a frakció terén, hamar beilleszkedek, jól tudok csapatban dolgozni, jó a humorom

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Pécsen születtem, itt is élek a saját kis lakásomban a párommal. Pécsen érettségiztem majd mentem tovább építőipari technikumba, meglett az is egy kis emeltszintű szakmai érettségivel megspékelve, ezután jelentkeztem mérnökire, ahonnan 2 pont híján lecsúsztam... Rángatott is az ideg, hogy most akkor mi hogyan legyen.. De jött a mentőötlet, hogy én akkor most nagy rendőr leszek, 4 év elég is volt belőle... ( Emiatt adtam le az SA-t és többek között a taxit is ) Tavaly nyáron leszereltem és jelenleg raktárosként dolgozom egy világszintű multinál, ahová tavaly nyáron kerültem be. Nem rossz hely, több lett a szabadidőm mint valaha, úgyhogy ki kell használni. Nem is tudom mit írjak még, ha még emlékeztek rám, akkor hallottatok rólam mindent. ( Remélem nem a sok kamu pletykáról ami terjengett anno rólam, miután leadtam mindent. )




Aláírás: Marci

Kelt.: 2023.08.23.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2023. 08. 25. 18:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Mint régi tag, nem kellett volna lapot írni de szép lap lett!
 
  • Tetszik
Reactions: aChester
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.