[Elfogadva] Mike Freetown

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MarkxxHUN

Újonc
2020. 11. 04.
8
3
V4 karakter
Dave Aberman
LV karakter
Mike Freetown

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Mike
Középső név: -
Keresztnév: Freetown
Születési hely és idő: Los Santos Hospital 04.05.1998
Anyja leánykori neve: Lisa Aberman

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612005527
E-mail cím: Mike.Freetownseemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Azért szeretnék ide jelentkezni mert, szeretek kommunikálni az emberekkel, szeretek sokat vezetni, és egy hosszú távra szeretnék munkát vállalni

Miért pont önt vegyük fel?
Személy szerint kedves okos és értemes embernek tartom magam mint az elöbb is leírtam jó a kommunikációs kézségem.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Az én véleményem, hogy egy adott munka helyen elengedhetetlen a csapatmunka, ha bárkivel gond adódik nem tud bemenni dolgozni akkor a többiek kitudják segíteni és tudják vállani a munkáját, én ezt nevezem csapatmunkának!

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 15.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Márk

Hány éves vagy?
18

Hány játszott perced van?
19800

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Arra vagyok büszke hogy a haverommal egy eléggé szép rp sorozatot tudtunk össze hozni, meg persze arra is hogy lassan elérem a 20 ezer percet.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-4 óra

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
figyelmes vagyok mindenki felé, nyugodt természetü vagyok, meghallgatom az építő jellegü kritikákat mindenkitől,

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Rendkívül lelkes és elkötelezett egyén vagyok, és mindig a legjobbat hozom ki magamból minden helyzetben. Szorgalmas és céltudatos vagyok mindig törekszek, hogy kiváló eredményeket érjek el a munkámban és az élet minden területén. Kreatív problémamegoldó képességeimről ismernek sokan. Egy kitartó embernek tartom magamat és soha nem adok fel semmit az életben, , mindig nyitott vagyok az új tanulási lehetőségekre. Mindig probálok pozitív hatással lenni másokra főleg azokra akik közel álnak hozzám, sokat szoktam kint tevékenykedni a szabadban. Van egy ktm 250 SX motorom amivel sokat szoktam menni de megannyi problémája akad, így sokat kell szerelni. Mint említettem sokat tevékenykedek kint a szabadban itt arra gondolok hogy szüleimnek nagyapámnak szoktam segíteni mindig amiben csak tudok, nagyon szorgos egy embernek tartom magamat.





Aláírás: Mike Freetown



Kelt.: 2023.05.26
 

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2023. 05. 28. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz lap.
 
  • Imádom
Reactions: MarkxxHUN
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.