[Elfogadva] Mike Foundey

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 30.
12
0
LV karakter
Mike Foundey

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Foundey
Középső név: -
Keresztnév: Mike
Születési hely és idő: Miami, Florida - 1996.03.17
Anyja leánykori neve: Andrea Windstone

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612007403
E-mail cím: mike.foundey@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
A jelentkezésem oka, hogy amióta vezetéssel foglalkozom másra sem bírok gondolni, csak a nappali, esetleg a késő esti hangulatos kis kocsikázásokra. Előző munkahelyemen is személyszállítással foglalkoztam. Barát, új ismerős, illetve tapasztalat szerzés gyanánt szeretnék jelentkezni magukhoz.

Miért pont önt vegyük fel?
Véleményem szerint azért illenék az ön csapatjukba, mivel a probléma megelőzési képességem kiemelkedően jó a vezetés kapcsán, valamint mint említettem maguknak már igen tapasztalt sofőr vagyok a szakmában az előző munkahelyem végett.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka véleményem szerint az élet kulcsa. Nélküle az ember nem tudna élni, nélküle a most látható civilizációnk se jött volna létre. Csapatban dolgozni igen is szükséges, mivel sokkal többre jutunk. Ahogyan Lewis Howes mondaná: "Egyedül nem érheted el a kiválóságot, és pont. A siker közös folyamat".

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Balaskó Zalán.

Hány éves vagy?
16 éves vagyok.

Hány játszott perced van?
Jelenesetben 6710, de folyamatosan növekszik.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen, voltam a Jesse Car Serviceben.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
A kilépésem oka az volt, hogy költözési problémák miatt nemtudtam aktívan játszani a szerveren.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Sok játékos a pénzére lehet büszke amit elért, de én a szerveren gyűjtött barátaimra, valamint a szerveren gyűjtött tapasztalatomra és a kiemelkedően teljesített RP szituációmra vagyok büszke.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Változó igazából. Hétköznaponta 1-2 óra sajnos a tanulás és a sport mellett, étvégén viszont ez akár 5-6 órára is növekedhet.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Véleményem szerint azért lennék jó választás, mert a csapatmunkám kiemelkedő a csapatsport miatt szinte minden fortélyát ismerem és gyakran töltök benne időt. Lazább elvek szerint élek, viszont ha hív a kötelesség beállok a sorba és elvégzem a kötelességem. RP-zni körülbelül 3 éve kezdtem el kisebb-nagyobb kihagyásokkal, így van már eléggé sok tapasztalatom különféle szituációkban. Nem adok fel dolgokat könnyen, kitartó vagyok nagyon sok esetben. A Frakcióra is viszonylag sok időt tudnék szánni és boldogan eltölteni azt az időt.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Sziasztok! Zalán vagyok egy 16 éves gimnazista. Szeptembertől járom a 10. osztályt, mivel egy évet jártam nyelvi előkészítős osztályba. Jövőre vagy talán még idén elkezdem a nyelvi érettségiket letenni (spanyol, angol). Budapesten élek a családommal. Van egy kisebb öcsém, aki januárban tölti a 14. életévét. Kisgyerekkorom óta nagy szerepet tölt be a kosárlabda az életemben. Mindennapos edzéseim vannak, ezáltal mindenkivel megtalálom a közös hangot és csapatban is kiválóan dolgozok. Az állatok iránti szeretetem is jelen van. A személyiségembe beletartozik az empátia, kitartóság, valamint a kedvesség. A szabad időmet sportolással/edzéssel, gépezéssel, valamint a családommal töltöm.





Aláírás: Mike Foundey



Kelt.: 2021.11.26
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021 11.30. 18:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz lap.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.