[Elfogadva] Mike Chole jelentkezése a Redline Auto Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

elekzsotti

Újonc
2022. 09. 30.
46
44
V4 karakter
George Caba Mirzayev
LV karakter
Mike Chole
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Mike Chole >

Születési helye, ideje:
< 1997.06.30 >

Édesanyja lánykori neve:
< Mike Chole >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Red Country >

Hány éve él a városban?:
< 1 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretek bütykölni, javítani. Szeretnék egy szuper közösség tagja lenni. Értem a poént, és rugalmasan tudok együttműködni másokkal. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Szeretem a kocsikat, sajátomként kezelem, és annak megfelelően is szeretném szerelni. Értem a poént, és rugalmasan tudok együttműködni másokkal. Szeretek dolgozni. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Csak otthon barátoknak szerelgettem. Máshol nem. >

Előző munkahelye(i):
< Fényező műhely, Blueberry Ipari Park. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Mike Chole >




dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 21756 >

Eddigi frakcióid:
< Las Venturas Medical Services >

Jelenlegi frakciód:
< Nincsen >

Mióta RP-zel?:
< Játék kezdete óta

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mindig is érdekelt, hogy milyen szerelőnek lenni, tetszik a szakma alapból, és szeretném ezt csinálni. Rengeteget járok ide szereltetni, és nagyon jó hangulatú csapatnak gondolom, melynek tagja szeretnék lenni. Jó csapatban dolgozni, és alkalmasnak érzem magam a munka precíz elvégzésére.>

Miért pont téged válasszunk?:
< Mert én itt szeretnék maradni, sokat szeretnék dolgozni, akár késő este is szívesen csinálom, vagy éppen hajnalban is. Kitartó vagyok, gyorsan tanulok. Mindennél jobban szeretnék egy tökéletes csapat tagja lenni, és ezt a munkahelyet találom legszimpatikusabbnak számomra. Mindent megteszek azért hogy tagja lehessek ennek a csapatnak.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem, de nagyon szeretnék az lenni. >

Mennyi idős vagy?:
< 25 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Itt csak amennyi a játékidőm. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 4-5-6 órát, szombat-vasárnap: 15-16-17órát. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hétköznap délután inkább este, hétvégén bármikor, itthon vagyok egész nap. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. lehetőség: Hétköznap és hétvégén minimum 24:00 óráig szolgálatot teljesítesz >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< 25 éves vagyok, dolgozom. Szeretek sportolni, filmet nézni, de legjobban itt játszani. Itt töltöm a szabadidőm most már 97%-át. Bár eleinte nagyon nem ment az RP, most már egy hónapja, minden nap, napi több órás játékkal megtanúltam RP-zni. Kiemelt figyelmet fordítok az utolsó jail óta az rp helyes használatára és szövegkörnyezetére. A jailok megtanítottak rá, szabályokat mostanra megismertem, volt időm tanúlmányozgatni. Szeretek új dolgokat megtanúlni. >
 

KOZKA

Fórum Mester
2019. 06. 30.
1 449
899
Taktaharkány
V4 karakter
Denis_Twain [banned]
LV karakter
Denis_B_Twain
V2 karakter
❌
Szia ! Hát elég gyengécske lap lett , de ha mindent jobban kifejtesz jó is lehet . Viszont engem aggasztanak az AJ-k meg hirtelen sokat össze szedtél .

TARTÓZKODOM.

Szia , így már sokkal jobb . Nekem bejön , remélem a vezetőségnek is befog ! TÁMOGATOM
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Mavrek

elekzsotti

Újonc
2022. 09. 30.
46
44
V4 karakter
George Caba Mirzayev
LV karakter
Mike Chole
Módosítottam kicsit rajta. Szeretnék bekerűlni hozzátok, kérlek nézzétek meg ismét.
 

elekzsotti

Újonc
2022. 09. 30.
46
44
V4 karakter
George Caba Mirzayev
LV karakter
Mike Chole
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! , 10.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás! - Felipe
Szia ! Hát elég gyengécske lap lett , de ha mindent jobban kifejtesz jó is lehet . Viszont engem aggasztanak az AJ-k meg hirtelen sokat össze szedtél .

TARTÓZKODOM.

Szia , így már sokkal jobb . Nekem bejön , remélem a vezetőségnek is befog ! TÁMOGATOM
Köszönöm
 

Kav1cs

Barangoló
2020. 07. 02.
112
115
Vásárosnamény
LV karakter
Chloe Martinez
Hali, lapodat tüzetesen átolvastam!
A lap mondhatni jó, de többet is írhattál volna egy-egy pont alá. Sok jailed van egymás után, és amint az utolsó kettőből látszik, nem tanultál az előzőből.
Nem tűnsz rossz embernek,
TARTÓZKODOM.
 
Utoljára szerkesztve:

Martin05

Barangoló
2020. 06. 01.
91
88
LV karakter
Marlez Craito
Szia, pár kérdésre nem jól válaszoltál, a jail-jeid nagyon egyhangúak, ilyen ucp-vel nem sok esélyed van.
NEM támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: javorius

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 215
1 310
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2022.11.24. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Kissé sok a jail-ed, de ha valós az aktivitásod és nem szerzel újabb AJ-t, nem lesz gond.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Tetszik
Reactions: Parker

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sikeres felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.