[ELFOGADVA] Migo Gustavius Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Guztav19

Újonc
Támogató
2020. 11. 21.
55
24
V2 karakter
Amir Nazir
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Migo Gustavius
Anyja neve: Lia Rio
Születési hely és idő: Las Venturas Medical Center 1998/10/19
Személyigazolvány száma: 130625SM
Jogosítvány száma(ha van): 658864GI
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
192 Cm
Testsúly:
87 Kg
Nem:

Férfi[x] Nő[]
Etnikum:
Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Diploma
Intézmény neve:
Las Venturas University
Végzettség megszerzésének ideje:
2024.04.10


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
-
Munkaviszony kezdete és vége:
-
Munkaköri leírás:
-
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
-



Out Of Character​



Neved: <Krisztián>
Életkorod: <16>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<3-4 éve.>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Nem voltam még. Nem szerettem volna eddig frakció tag lenni.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Igen.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Vezettem már egészségügyi frakciót, eléggé nagy tapasztalatom van vele.>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Értem a dolgomat, ha egyszer valamit elválalok azt a legjobb tudásom szerint fogom csinálni.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Sziasztok! Krisztiának hívnak, de általában Guztavnak szoktak becézni, 16 éves vagyok. Magyarországon Születtem és jelenleg itt is élek, Baranya megyében egy kis városban. Jelenleg Szakközépbe járok CnC és Forgácsoló szakon tanulok/dolgozok, A jövőben ha úgy alakul majd talán ebben a szakmában szeretnék elhelyezkedni is. Ha esetleg nem iskolában vagyok akkor több mint valószínű hogy edzésen vagyok mivel már 10 éve magas szinten kézilabdázom, ha esetleg úgy alakul és minden rendben lesz akkor szeretném folytatni a lehető legtovább. Szeretek csapatban dolgozni és szerintem tudok is, kedves megértő és segítőkész vagyok ott segítek ahol tudok. Szeretek új embereket megismerni barátságokat kialakítani, illetve érzem magamon hogy jó helyet tudnék állni a csapatban!>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Átlagos életet élő férfit aki szeret segíteni az embereken. Ez végett is végzett az egészségügyi szakon ahol diplomát szerzett.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<Több minden is sérülhet, Történhet zúzódás törés rándulás belső vérzés vagy szervek károsodása mint pl.:le szakad a lép Vagy esetleg agyrázkódás.>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<A sérült területet általában ki kell tisztítani és fertőtleníteni kell a kötés felhelyezése előtt. De ez nem minden esetben lehetséges például ha artéria sérült nincs idő a sebet tisztítani illetve a seb tisztítás még jobban el indítja a vérzést. Ez esetben a gézlapot amit fel helyezünk le ferőtlenítjük az alap sterilsége mellé illetve a sebet is úgy helyezzük fel a kötést. Amennyiben csak kisebb sérülés van ki tisztítjuk a sebbet fertőtlenítem rá helyezem a géz lapot és a művelet végén rőgzítem a kötést.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<Hátára fektetem az emberünket majd 3-as érzékeléssel vizsgálni kezdem az életjeleket, ha nincs tárcsázom a mentőket és nekilátok az újraélesztésnek, azaz 30 mellkaskompresszió majd azt követi 3 befújás>
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
<Ellenőrzöm a helyszín biztonságát. Megnézem hogy a sérült eszméleténél van-e. Amint erről megbizonyosodtam a lábát megemelem és ellenőrzöm, hogy mennyire vérzik. Mivel enyhén vérzik ezért fertőtlenítés után egy fedőkötést alkalmazok. Amennyiben a vérzés nem áll el nyomókötést alkalmazok.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.08.31.
Aláírás: Migo Gustavius
 
  • Tetszik
Reactions: Palika102

Wexen

every second counts
2019. 03. 24.
1 265
1 551
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorral vagy az Instuctorok egyikével.
Nicol Oakwood Station Manager, MED Mentor
Stewie Oakwood Operations Manager, MED Instuctor
Arthur Hensley Manager, MED Instuctor.


Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Justin Harris Chief Executive Director, Chief of MAN
Dr. Garrett Cantrell Medical Director, Chief of MED.
 
  • Tetszik
Reactions: Palika102
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.