[ELFOGADVA] Migel H Jhons pályázata a Jesse Car Service Újonc Szerelő állására

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MigelHJ

Barangoló
2019. 01. 10.
87
44
20
V4 karakter
Okimura Haruto
LV karakter
Migel H Jhons
Jesse-Car-Service.png

Tisztelt jelentkező!

Olvassa át figyelmesen az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.

Az esetleg hibás lapokat rendszerünk automatikusan elutasítja, ez után jelentkezését csak a következő jelentkezési ciklusban adhatja le.

A jelentkező a lap elküldésével hozzájárul, hogy bármilyen hamis, megtévesztő válasz esetén szintén, azonnali elutasítás, jövőbeli szankciók vonhatók maguk után.


A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service csapata.




VEZETÉKNÉV:
Migel

KÖZÉPSŐ NÉV:
Hose

KERESZTNÉV:
Jhons

NEM: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[X] Férfi

[—] Nő

[—] Egyéb

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: (nap/hó/év - helyszín)
2003/11/09 - Spanyolország Barcelona

BEJELENTETT LAKCÍM:
Fort Carson, [391]-es Motel szoba

TELEFONSZÁM:
+38-76-655-0458

MIÉRT SZERETNE CÉGÜNK MUNKATÁRSA LENNI?
Az utóbbi-években hobbimmá vált az autószerelés és szeretném tapasztalataimat tágítani és amit eddig tapasztaltam felhasználni, és kamatoztatni.

MIÉRT PONT ÖNT VÁLASSZUK?
Gyors, precíz munkát végzek. Türelmes, kedves vagyok mindenkivel. Szeretem a kihívásokat, és az autómat bütykölni. Szívesen vállalom a lehetséges továbbképzéseket

HOL TALÁLT CÉGÜNK HÍRDETÉSÉRE?
A weboldalukon. Már rég óta szerettem volna pályázni az állásra, de pont lecsúsztam az előző turnusról.

KORÁBBI MUNKAHELLYEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK
Cég neve:
Egyéni vállalkozó
Munkaviszony kezdete:
2024.03.31
Munkaviszony vége:
Mai napig tart
Munkakör leírása:
Maszek állattenyésztő, gépjármű fényező
Munkaviszony megszűnése: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[—] Felmondás

[—] Kirúgás*
* Ha kirúgtak, mi volt ennek az indoka?
-

ELFOGADJA CÉGÜNK SZABÁLYAIT, MŰKÖDÉSI PONTJAIT? (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[X] Igen

[—] Nem




(( OOC RÉSZLEG ))

NEVED, AHOGY SZÓLÍTHATUNK
:
Martinnak hívnak, de hallgatok IC nevemre is mivel elég régóta velem van.

BETÖLTÖTT ÉLETKOROD:
20 éves vagyok

JELENLEGI JÁTSZOTT PERCEID:
Jelenleg LV-n 7520 perc, de másik szerveren még anno V3-ban toltam 63 ezret

KORÁBBI FRAKCIÓID*:
Voltam rövid ideig OMSZ-es, OKF-es és NAV-os.

*TÁVOZÁS OKA:
OMSZ: Nem nagyon élveztem az ott létemet és rendőrnek szerettem volna állni. (Nagyon fiatal voltam és ezért FJ aj-t kaptam is)
OKF: Nem volt akkor még jól kiforrva a rendszer/script legalább is a tűzoltósoknak és unalmasnak találtam.
NAV: Nagyon jó volt ott lenni minden egyes pillanatát élveztem, de kiszeretem volna próbálni mást is ezért léptem ki, ezen felül volt egy változás frakción belül ami nem tetszett.


TERVEID A FRAKCIÓBAN:
Szeretnék minimum eljutni veterán vontatósig esetleg tovább is! Aktív tagja lenni a csapatnak és olyan órákba is játszani amikor esetleg más szerelők nem teszik (reggeli órák). El akarom érni IC a pénzügyi függetlenséget, ne kelljen szerelőnél limitet mondani, hogy mennyi pénzem van szereltetésre. Illetve szeretnék minél több ismerőst és barátot szerezni IC/OOC

MIÉRT VÁLASSZUNK TÉGED?
Türelmes és figyelmes vagyok, rendelkezem elegendő RP tapasztalattal, bár még szerelő frakcióba nem voltam, de jelentkezésemmel szeretném ezt kompenzálni.

MENNYI IDŐT TUDNÁL A FRAKCIÓRA SZÁNNI?
Napi 2-3 órát minimum, de egyetemtől és egyéb dolgoktól függően akár többet is.

KORÁBBI ADMINJAIL, KITILTÁS: (csatolj képet, amin látszódik mindkettő! "imgur.com")
Nem rendelkezek AJ-vel, és Ban-nal sem.

ACCOUNT ID-D:
35329

BEMUTATKOZÁS PÁR MONDATBAN: (legalább 10 összefüggő mondat!)
Sziasztok! Martinnak hívnak 2003. november 9.-én születtem. Jelenleg az Óbudai Egyetem hallgatója vagyok és mérnökinformatikusnak tanulok és programozó ként szeretnék dolgozni, ha befejezem az egyetemet. Nagyon tág az érdeklődési köröm kicsit szeretek mindent kipróbálni. Van kettő nagyon aranyos papagájom (nimfa) akiket imádok. (Ha felvételemre, vagy TS meghallgatásra sor kerül előre is elnézést kérek értük! 😁) SeeMTA szerverén 2014-óta játszom kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Nagyon szeretem az autókat és ezért vettem nemrég egy nagyon komoly kormány szettet. Ahhoz kellett hogy a szimulátor játékokat jobban élvezhessem. SeeMTA-n kívül is játszok rengeteg játékkal: War Thunder, F1, CS2, M&B Bannerlord, Asetto Corsa Competazione, HOI4, Valorant, stb.
A szervere való visszatérést két fő oka volt:


    • Egy bizonyos játék helyett kerestem egy másikat, ami megkeserítette a mindennapjaimat. (LOL)
    • Barátom ajánlotta, hogy térjek vissza a szerverre mivel rengeteg újítás jött és már magam is gondolkoztam, hogy elkezdjek újra RP-zni.
Lényegében ennyi amit magamról szerettem volna írni. Remélem lapom elnyeri a tetszéseteket és jobban megtudtok majd ismerni!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Menő
Reactions: Drusso és Fellner

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Leon-Seanetti-al-r-s.png
 
  • Tetszik
Reactions: MigelHJ

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
656
708
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERES

További instrukciókat a vállalaton belüli vezetőség fogja eljuttatni Önhöz.
Sikerekben gazdag munkálatokat kívánunk!



Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.