[Elfogadva] Michael Lianne jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nasziii

Újonc
Támogató
2021. 06. 11.
28
17
V4 karakter
Michael Lianne [banned]
LV karakter
Isaiah Reyes
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Michael Lianne >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, Nevada, United States, 1999/03/17 >

Édesanyja lánykori neve:
< Jessica Fletcher >

Jelenlegi lakcíme:
< Blueberry, 6243, St.James Street Motel >

Hány éve él a városban?:
< Ez lesz a 4. éve hogy ideköltöztem a kis családommal egy kisebb városi viszály miatt hiszen sajnos még anno az én nagyapám felvett elég nagy hiteleket a megélhetés és a család eltartása végett és 2 év után az infláció és a kamat hatalmas emelkedése miatt nem tudta fizetni akkor ez a hitel 4 millió dollár volt, miután meghalt ebből a hitelből lett 40 millió dollár és hát hiába ment jól attól független sajnos ekkora törlesztőrészletet nem tudtunk fizetni próbálkoztunk fellebbezni a banknál de sajnos sikertelenül majd hosszas jogi viták után a bank elfogadta a kérelmünket és eltörölték az összeget ezután úgy véltük jónak hogy elköltözünk és egy új élet reményében Las Venturasra esett a választásunk. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mert San Fierroban is ezzel foglalkoztam remekül végeztem a munkámat és a kollégákkal is az alkalmazottakkal is elég hamar megtaláltuk a közös hangot ezáltal a műhelyben kialakult egy családias légkör rendszeres bulikkal és hülyéskedéssel, illetve nem hagyhatom ki azt sem hogy én alkalmasnak érzem magam ahhoz hogy a kért munkaidőt ledolgozzam hiszen amit szeretünk azért harcolunk én is az autók szerelmese vagyok és ezért én mindent megteszek azért hogy a vevőknek a legjobbat adjam a vezetőségnek pedig a legtöbb pénzt hozzam a kasszára. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Alkalmasnak érzem magam mert, van rengeteg munkatapasztalatom, az autók szerelmese vagyok, időm van mint a tenger illetve a koromból kiindulva a technikába születtem bele ezért nem okoz gondot egy új széria megjavítása sem. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Dolgoztam már szerelőként mégpedig az autósiskola által biztosított gyakorlati cégnél illetve volt egy saját kis műhelyem. Ezzel a pár évvel annyi tapasztalatot tudtam gyűjteni hogy mára már bármilyen autót meglátok már eltudom mondani róla hogy mit tud, van-e tuningolva stb... >

Előző munkahelye(i):
< 1 évet nagykereskedelmi futároztam ezután annyi pénzt össze tudtam gyűjteni a saját műhelyem megnyitásához szükséges tőkét és 1 év után már 15 alkalmazottal és egy nagyobb teleppel tudtunk folytatni az autók szervizelését. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen rendelkezem, hiszen ahogy a városba érkeztem megújítottam a vezetői engedélyem >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Michael Lianne >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 1920 >

Eddigi frakcióid:
< Nem voltam még 1 frakcióban sem. >

Jelenlegi frakciód:
< Nem tartozom jelenleg 1 frakcióba se. >

Mióta RP-zel?:
< Annó 2019 nyarán kezdtem RP-zni egyik haverom végett akivel még nagyon amatőrök voltunk mint mindenki, azóta játszok kisebb kihagyásokkal. (1-2 hónapos kihagyás volt 2021-ben) >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Engem IRL is vonz a szerelő élet illetve a jó fizetés az ott lévő hangulat na meg sokkal több embert ismerek meg IC. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Azért válasszatok engem mert szerintem én tudnám teljesíteni az elvárásokat illetve nekem van egy aféle megfelelési érzékem ezért én mindig törekednék arra hogy nektek/kollégáknak megfeleljek és ne legyen konfliktus. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam még. (https://imgur.com/a/EIthWaO) >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam még. (https://imgur.com/a/EIthWaO) >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nemvolt még ilyen. (https://imgur.com/a/aqnPfgz) >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem voltam szerelő de viszont szívesen kipróbálnám magam szerelőként és reménykedem benne hogy tudom teljseíteni az elvártakat. >

Mennyi idős vagy?:
< 17 éves vagyok >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Nagyjából 1 hónapja kezdtem. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen használok >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen használok >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétköznap: 3-4-5 óra Hétvégén: 4-5-6 óra >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hétköznap: 15:00 után elérhető vagyok. Hétvégén: 10-11 órától elérhető vagyok >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Leventének hívnak 17 éves vagyok könyvelőnek tanulok mindenem a biznisz de hát ez már mellékes. Hobbiként biciklizek edzek illetve néha napján focizok. Nekem az MTA maga olyan mint egy 2. otthon hiszen itt is ismerek jó pár embert akikkel szoros barátságot kötöttünk. Nagyon csapatjátékos illetve segítőkész vagyok természetesen nekem is vannak szar napjaim úgy ahogy másnak is de hát ezzel nem tudok sajnos mit kezdeni. >
 
Utoljára szerkesztve:

Riveraa

Újonc
Támogató
2021. 08. 01.
71
81
LV karakter
Matthew Rivera
Szia, szerintem nem lett rossz lap bár én az IC részét bővíteném kicsit. De sajnos addig csak TARTÓZKODNI tudok.
 

Nasziii

Újonc
Támogató
2021. 06. 11.
28
17
V4 karakter
Michael Lianne [banned]
LV karakter
Isaiah Reyes
Szia, szerintem nem lett rossz lap bár én az IC részét bővíteném kicsit. De sajnos addig csak TARTÓZKODNI tudok.
Szia, a mai nap bővítem az IC részt. Köszönöm a tanácsot és hogy elolvastad a lapomat!
 

.Robi

Saudis in audis
2019. 01. 10.
535
466
Freedom Factory
V4 karakter
Cooper Bogetti
LV karakter
Cooper Bogetti
Szia, egyetlen hosszú mondatokkal válaszoltál szinte az összes kérdésre, kicsit nyögve-nyelős volt végigolvasni emiatt. A lapod önmagában jó lenne, a fogalmazáson én egy kicsit javítanék. Az információk alapján viszont szívesen látnálak a csapatban.
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 215
1 310
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2022.04.13. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Eléggé kevés a játszott perced, de egy esélyt adunk neked.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Tetszik
Reactions: Nasziii és Jack

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sikeres felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.