[Elfogadva] Melvin Laurence jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

atobei

Zöldfülű
2019. 01. 10.
190
168
V4 karakter
Bandzuyin Tobei
LV karakter
x
V2 karakter
x
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Melvin Laurence >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, 1996. 02. 24. >

Édesanyja lánykori neve:
< Sarah Jessica >

Jelenlegi lakcíme:
< Jelenleg nincs bejelentett lakcímem >

Hány éve él a városban?:
< 4,5 éve,lassan az ötödik lesz. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:

< Hol is kezdjem..Ez egy eléggé hosszú történet. Kezdem a legelején. Édes apukámnak volt egy saját műhelye Las Venturasban, ahol autószerelői munkákat vállalt. Gyermekkorom rengeteg idejét autók melett töltöttem,illetve azzal hogy amit csak tudtam segítsek szüleimnek. Édes apukám közben mutogatott pár dolgot, és pár fortélyát a szerelésnek, miután a kedvenc időtöltésem ez lett, ezáltal nekem is megtetszett a dolog. Általános iskolát elvégeztem, rögtön a Középiskolai jelentkezésemet olyan iskolába adtam be, ahol Autószerelői szakmát sajátíthassak el. Sajnos csődbe ment a vállalkozás, bizonyos indokokból. Mostanában eléggé sok szabadidőm van, és láttam az interneten hogy van rá lehetőség jelentkezni, így gondoltam miért is ne, összekötni a kellemeset a hasznossal. Az ember olyan munkát végezzen amit szeret is, ne kényszerből csinálja, én így gondolom az egészet. És én amivel szeretek foglalkozni az nem más mint ez. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Az előbb ahogy leírtam, rendelkezek kellő szakmai tapasztalattal, szakirányú végzettséggel, kellő motivációval ami a legfontosabb véleményem szerint. Túlórákat is szeretnék vállalni, az összes szabadidőmet az Autószerelő műhelyben tölteném, természetesen ha megadódik az alkalom, hogy rám esik a választásuk. Szeretem ha az ügyfelek elégedettek, a lehető legnagyobb tudásom illetve tapasztalatom szerint végzem illetve pontosítok, végezném a munkámat. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen. >

Előző munkahelye(i):
< Nagyker futás, farmokon vállaltam munkát, illetve a gyakorlati oktatáson, nyári gyakorlatot ahol végeztem és szereztem a szakmai tapasztalatot. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Melvin Laurence >




dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 1.400 >

Eddigi frakcióid:
< FBI,Sheriff >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< 2012 óta, szám szerint 9 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék egy jó csapat tagja lenni, illetve van már tapasztalatom mint Szerelő, V3-on is hasonló frakcióban voltam. Igaz a kettő közt különbség van, viszont maga a szervezeti felépítés illetve a lényeg ugyanaz véleményem szerint. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Ott kezdem, hogy 9 éve RP-zek, kellő tapasztalattal rendelkezem ami kell ehhez a frakcióhoz. Aktív játékos vagyok, tehát tudnám a frakciót erősíteni az aktivitásommal és az eddigi elnyert, elsajátított tapasztalataimmal. Tanulékony vagyok, nyilván mint minden ember szoktam hibázni énis, az életem során eddig arra törekedtem, hogy minél kevesebb hibát vétsek, ha vétek is ,abból tanulok is. A szerveren is ezt csinálom. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://kepkuldes.com/image/AAk8GB
Ez egy félreértés volt, mivel szinkron lagg történt, csak sajnos nem volt visszamentésem. >


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://kepkuldes.com/image/AAk270 >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://kepkuldes.com/image/AAk53q >

Voltál-e már szerelő?:
< Igen, csak nem ezen a szerveren. >

Mennyi idős vagy?:
< 23.ik életévemet töltöttem be Februárban. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 1,5 éve, az accountom elveszett,lent részletezni fogom. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen használok,és rendelkezek mikrofonnal is. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< A fent töltött időmet mindet a frakcióra szánnám, hétköznap 4 órát körübelül hétvégén 5-7 órát tudok a szerveren tölteni >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hétköznap délután olyan 12.00- tól körübelül, hétvégén pedig délelőtt, és délután egyaránt. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Mindkettőt tudom teljesíteni >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Üdvözlök mindenkit, engem Lajosnak hívnak, Hajdú Bihar megyébek élek Debrecen melett Derecskén. Jelenleg ahogy írtam is 23 éves vagyok, Debrecenbe dolgozom egy nagyobb vállalatnál, ahol különböző alkatrészeket vágunk ki az élelmiszer iparnak, illetve leginkább lift alkatrészeket én ott vagyok Raktáros és Targoncavezető. 9 éve játszom RolePlay szervereken, annó annak idején a San Andreas MultiPlayer [SAMP] -on kezdtem a tevékenykedéseimet. Azóta rengeteget tanultam, fejlődtem és sok barátra tettem szert. Szabadidőmet szinte mindig a számítógép előtt töltöm, és játszom. Hajnali műszakban dolgozom, tehát van időm a szerverren, illetve ha rám esik a választás, akkor a frakcióra szánnám az összes szabad időmet.2 éve játszok körübelül a szerveren, csak sajnos mielőtt a szervergép felgyulladt azelőtt kis idővel telepítettem újra a számítógépemet, mivel nem Boot-olt és meghalt sajnos a Windows rajta. Nem voltak bizonyítékaim a karakteremen lévő dolgokra, sajnos így új karaktert kellet kezdjek. Ne tévesszen meg az 1.100 perc senkit, nem kezdő vagyok a szerveren se, és se a RolePlay terén. Ismerem a szervert, és ismerek mindent a szerveren, egyébként gyorsan tanulok. Köszönöm hogy elolvastad a lapomat, és remélem a vezetőség is ad egy esélyt,, mivel nagyon szeretnék a frakció, illetve a csapat tagja lenni, megígérem nem fogtok csalódni!>





 
Utoljára szerkesztve:

PecsriK

Zöldfülű
Támogató
2019. 10. 08.
187
116
25
California
LV karakter
Patrick Morris
Heló! Először is a legvégén bent hagytál egy OOC fejlécet, ezt kérlek javítsd ki.
Érdekelne, miért hagytad ott az eddigi frakcióidat.
 

atobei

Zöldfülű
2019. 01. 10.
190
168
V4 karakter
Bandzuyin Tobei
LV karakter
x
V2 karakter
x
A fejlécet javítottam, kiszedtem láttam én is csak, nem volt látható a szerkesztésnél, de mostanra megldottam.
Amikor elkezdődött a szerver, akkor csatlakoztam az FBI-ba de mivel kis időn belül megszűnt a frakció.
Utánna volt lehetőség nekünk, átmenni a Sheriffségbe, és át is mentem életem a lehetőséggel, visznt IRL problémák miatt, ki kelett lépjek a frakcióból időhány miatt, mivel édesapám elhunyt.
 

atobei

Zöldfülű
2019. 01. 10.
190
168
V4 karakter
Bandzuyin Tobei
LV karakter
x
V2 karakter
x
A bemutatkozásnál leírtam, hogy odaveszett a karekterem, mivel szervergép felgyulladása előtt, telepítettem újra a számítógépet mivel nem boot- olt be a windows, és összeomlott. Nem volt bizonyítékom, így új karaktert kelett kezdjek. És az az előtti frakcióimat írtam oda.
Egyébként köszönöm a támogatásodat és a véleményedet!
 
  • Tetszik
Reactions: Knew

PecsriK

Zöldfülű
Támogató
2019. 10. 08.
187
116
25
California
LV karakter
Patrick Morris
A fejlécet javítottam, kiszedtem láttam én is csak, nem volt látható a szerkesztésnél, de mostanra megldottam.
Amikor elkezdődött a szerver, akkor csatlakoztam az FBI-ba de mivel kis időn belül megszűnt a frakció.
Utánna volt lehetőség nekünk, átmenni a Sheriffségbe, és át is mentem életem a lehetőséggel, visznt IRL problémák miatt, ki kelett lépjek a frakcióból időhány miatt, mivel édesapám elhunyt.
Részvétem. A lapoddal semmi gond nincs, minden elvárásnak megfelel. A játszott perceid hagynak csak némi kivetni valót, de azt már kifejtetted, hogy és miért ennyi. Sok sikert kívánok, én támogatom a lapodat!
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Szerintem ez az eddigi legjobb lap amit olvastam, egy esélyt kapnod kellene. Támogatom sok sikert! ;)
 

atobei

Zöldfülű
2019. 01. 10.
190
168
V4 karakter
Bandzuyin Tobei
LV karakter
x
V2 karakter
x
Nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat, és a véleményeiteket, mindent megtettem az érdekében hogy a legjobb lapot hozzam össze, és elnyerjem mindenkinek a bizalmát.
 
  • Imádom
Reactions: PecsriK

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
34
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka! Szépen megírt Tartalmas lap! Támogatlak!
 

atobei

Zöldfülű
2019. 01. 10.
190
168
V4 karakter
Bandzuyin Tobei
LV karakter
x
V2 karakter
x
Szia! Nagyon szépen köszönöm a támogatásodat, és a pozitív véleményedet, remélem a vezetőség és a bíráló testület tetszését, és bizalmát is elnyeri a jelentkezési lapom, törekedtem a lehető legjobban megírni a jelentkezésemet.
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.07.05. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Az egyik, ha nem a legjobb lap. Várunk hétfőn!​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.