[Elfogadva] Melvin Benson jelentkezése a Redline Auto Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GarrriGoblin

Újonc
2022. 10. 29.
5
4
LV karakter
Leo Lowe
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Melvin Benson >

Születési helye, ideje:
< Fort Carson Kórház, 1990.01.22 >

Édesanyja lánykori neve:
< Rachel Rose >

Jelenlegi lakcíme:
< Fort Carson Main ST. >

Hány éve él a városban?:
< 32 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretnék egy összetartó/rugalmas csapatba tartozni, és fix/komoly munkahelyet keresek magamnak. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Rendelkezem tapasztalattal a szakmában. Terhelhető,szorgalmas,prezíc figura vagyok. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Egy kisebb cégnél dolgoztam Fort Carsonba. >

Előző munkahelye(i):
< Kamionsofőrként dolgoztam egy nagy vállalatnál, jártam az országot ide-oda. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen,rendelkezem vele. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Melvin Benson >




dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 4404 >

Eddigi frakcióid:
< Nem volt,ez lenne az első. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< 3 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Kiszeretném magam próbálni, hisz még a szerveren nem voltam frakcióba. Abból kiindulva, hogy ez lenne az első, így hát gondoltam a szerelő nem egy olyan nehéz frakció és kezdésnek jó lehet. A frakciót teljes mértékben komolyan gondolom és nem rövid távon szeretnék jelen lenni,hanem ugye lehetőleg minél tovább. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Egészen aktívan vagyok jelen a szerveren,így hát sokat is tudnék a frakcióra fordítani. Barátságos természetűnek tartom magam egyaránt; szorgalmas,magabiztosnak is. A barátkozás és az új csoportokba való beilleszkedés nem esik nehezemre. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Ezen a szerveren még nem voltam. >

Mennyi idős vagy?:
< 16 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2022-10-29 19:08:12 >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen,használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen,használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 2-3-4 órát tudok,de ez változó. De persze ez attól függ leginkább, hogy hétköznap vagy hétvége/szünet vagy ilyesmi van-e. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délutánonként tudnék aktívabb lenni. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Az (1.) első opciót. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Györgynek hívnak, 16 éves vagyok. Győr-Moson-Sopron megyében élek lassan egy éve. Nagy állatos vagyok,van három macskám és egy kutyám. A macskáim Maine Coon-ok,a kutyám pedig egy kis termetű Máltai selyem. Jelenleg gépi forgácsolónak tanulok, amit idén kezdtem el. Hobbijaim közé sorolnám a sportolást,leginkább az edzést mint kondiba járás, egyiránt szeretek szabadidőmben videójátékokkal játszani. MTA-val 3 éve játszok, a komolyabb szerepjátékot 1 éve kezdtem el. Röviden tömören ennyi. :) >
 
  • Tetszik
Reactions: Kav1cs

Martin05

Barangoló
2020. 06. 01.
91
88
LV karakter
Marlez Craito
Szia, a lap maga nem rossz, viszont nemrég regisztráltál, azt mondanám, hogy próbáld meg 3-4 hónap múlva.
NEM támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: javorius

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 215
1 310
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2022.11.24. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Valóban nem rég kezdted a szervert, de egy esélyt adunk neked.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Tetszik
Reactions: Parker

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sikeres felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.