[Elfogadva] Maxwell Kai

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

merei123

Újonc
2021. 07. 05.
35
11
LV karakter
Maxwell Kai
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.




Személyes információk:
Vezetéknév: Maxwell
Középső név: -
Keresztnév: Kai
Születési hely és idő: Las Venturas Medical Center 2000.08.09
Anyja leánykori neve: Collins Nola

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-652-5772
E-mail cím: Maxwell@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretnék egy olyan kiemelkedő, kiváló csapat tagja lenni, mint a Taxi társaság. Úgy érzem, hogy a kiváló vezetőképességem miatt nekem ez a megfelelő munkahely.

Miért pont önt vegyük fel?
Kiváló vezetőképességgel rendelkezem, ez mellett rendkívül nyugodt, magabiztos személyiség vagyok. Feladatokat kevés idő alatt a lehető legprecízebben hajtom végre.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Szerintem a csapatmunka a legfontosabb egy olyan cégben, mint a Taxi társaság. Ahhoz, hogy a leghatékonyabban hajtsunk végre feladatokat elengedhetetlen a csapatmunka. Bármiféle munka esetén a csapatmunkával sokkal kevesebb idő alatt lehet elvégezni a feladatot, mint anélkül.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen:x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen:xx
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]



Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.



Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!




Mi a neved?

Milán




Hány éves vagy?

20



Hány játszott perced van?

79267



Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)




Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Jesse Car Service



Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Időhiány miatt



Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Sok barát, minden amim van saját kézzel lett elérve, és sok rp tapasztalat.



Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Napi 2-3 órát.



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen: x

Nem: -



Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Azért mert egészen nyugodt természetű vagyok, ezek mellett szeretek ismerkedni is, jól elbeszélgetek szinte bárkivel bármiről, és érett gondolkodás módom van. Igazából nem sokban a többiektől viszont ahogy többieknél is ugy nálam is ugy érzem képes lennék a feladatra illetve aktív tudnék lenni és tudnám a csapatott támogatni



Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Milánnak hívnak, 20 éves vagyok. Lassan 8 éve játszok RolePlay szerveken, és 5 éve MTA-zok. 2019-től 2022-ig FiveM ( NF és sok más) szervereken játszottam, viszont beleuntam, és visszatértem a szeretett MTA-hoz. Sok frakcióban megfordultam már, viszonylag nagy tapasztalattal rendelkezem. A szerveren sosem volt a célom a vagyonszerzés. Inkább csak időtöltés, kikapcsolódás céljából lépek fel. A szerveren sok barátot szereztem akikkel mai napig tartjuk a kapcsolatot. Humoros, kedves, jófej srácnak tart a környezetem. Szeretek csapatban dolgozni, új embereket megismerni, új barátságokat kötni. Könnyen alkalmazkodok másokhoz, nem keresem a kifogásokat. Kitartó vagyok, ha problémába ütközök addig nem lépek tovább, amig azt meg nem oldottam. A problémákra általában mindig találok egy jó megoldást, ezért mondhatni megfelelő a problémamegoldó képességem.









Aláírás: Maxwell Kai





Kelt.: 2024.06.11



 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Nektarin1

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
530
255
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko

taxilog.png
Tisztelt Jelentkező!

A Las Venturas Taxi társaság vezetősége megkapta és feldolgozta a jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva
A Szóbeli ((Teamspeak 3)) időpontja: 2024.06.18. 18:00 óra

A meghallgatásra készüljön fel a Frakció, és a Működési Szabályzatból!

Személyes megjegyzés: Készülj fel a meghallgatásra.


Thomas Timoshenko
Deputy Company Owner
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.