[Elfogadva] Maxwell Harris jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ZsombiiLV

Pletykafészek
2020. 01. 12.
833
3 485
18
LV karakter
Kendrick Simmons
g6ihL4y.png

Teljes neve:
< Maxwell Harris. >

Születési helye, ideje:
< Fort Carson, 1991.11.12. >

Édesanyja lánykori neve:
< Calynda Anderson. >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Prickle Pine motel. >

Hány éve él a városban?:
< Születésemet követően közel húsz évet éltem szülővárosomban, azonban az ezt kővető években külföldön tartózkodtam, pár hónappal ezelőtt költöztem vissza szeretett otthonomba. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretnék a kitanult szakmámban elhelyezkedni. A középiskolás éveimet követően külföldön dolgoztam, pár hónappal ezelőtt tértem haza. Ebben a pár hónapban lehetőségem volt a végzettségemhez egy közel álló szakmában elhelyezkedni, viszont egyéb okok miatt kénytelen vagyok új állást keresni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Rendelkezem a megfelelő szakképzettséggel, ahogy a legtöbb " autóbuzit" engem is már kiskoromban megcsapott a benzingőz szaga, imádom az autókat bütykölni. Pozitív dolog, hogy félkész, összecsapott munkát nem adok ki a kezeim közül, mindenből a maximumot próbálom kihozni. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Szerelőként még nem dolgoztam, azonban pár hónapra lehetőségem volt betekintést nyerni a szereléshez egy közel álló szakmához, amely a járműfényezésben merül ki. >

Előző munkahelye(i):
< Varázs garázs ( Járműfényezés ), Las Venturas Post office. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen igen, több éve rendelkezem vele. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Maxwell Harris. >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 342.550 perc, amely 76-os szintnek felel meg. >

Eddigi frakcióid:
< Még nem voltam F3 frakció tagja, egyéb kisebb nonscript frakcióban tevékenykedtem. >

Jelenlegi frakciód:
< Az előzőből adódóan civil vagyok. >

Mióta RP-zel?:
< Három évvel ezelőtt regisztráltam a SeeMTA LV szerverére, azóta kihagyások nélkül játszottam. Öt évvel ezelőtt már tevékenykedtem pár napot egyéb szervereken, bár túl sokat nem tudtam az RP fogalmáról. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Több éve játszok a szerveren, ez a hosszú idő alatt végig civilként toltam a játékot, ez az idő túl sok izgalmat nem rejtett magában, szeretném hasznosabban elütni az időmet. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Viszonylag régi motorosnak mondanám magam a szerveren, ebből adódóan nagyobb tapasztalattal rendelkezem mint egy kisebb szintű player. Sok szabadidőm van, amelynek nagy részét a szerveren töltöm. Szeretem magamból a maximumot kihozni, ez sem hátrány. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Két alkalommal előfordult, hogy kitiltásban részesültem. Az első ban egy félreértés volt, egy barátom értesített, hogy kitiltásban részesültem, az adminisztrátort felkerestem TS-en, miután videóbizonyítékokkal sikerült tisztáznom magam 30 percen belül lekerült rólam a kitiltás. A második bannal teljes mértékben egyet értek, egy hét után feloldásra került egy 300 perces Aj fejében, ez nyomon követhető a képeknél. >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem voltam szerelő sem Lv-n, sem más szerveren. >

Mennyi idős vagy?:
< 16 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Három éve regsisztráltam, azóta játszom a szerveren. >

Használsz-e TS3-at?:
< Túlzottan sokat nem használom, mivel nincs mire. A barátokkal, ismerősökkel való kommunikációra egyéb programokat használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Két-három órát, ez a szám szünet kezdetével nőhet. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Az iskolai tanulmányaim miatt délelőtt nem érek rá, csakis délután. A szünet kezdetével nagyjából fele-fele arányban megoszlik az aktivitásom időpontja. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A második választási lehetőségre voksolnék. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Pest megyében élek, egy Nagykáta melletti községben. 16 éves vagyok, 10. osztályos gimnáziumi tanuló. A frakcióra a szünet kezdetével sok időt tudnék fordítani, nincs nyári gyakorlatom ebből adódóan nagyrészt itthon leszek. Az érettségi bizonyítvány megszerzése után autószerelőként szeretném folytatni tanulmányaimat. A hobbijaim két nagy halmazát a motorozás, illetve a számítógépezés meríti ki. Szeretem mindkettőből a maximumot kihozni, néha ez hátrányt is tud okozni. Naponta körübelül három-négy órát töltök a szerveren, ennek jelentős része semmittevés, unatkozás, ezen szeretnék változtatni a jövőben. A szerverre három évvel ezelőtt regisztráltam, azóta játszok. >
 

Woffi

Modern Verne
Támogató
2019. 10. 08.
1 226
1 468
🇭🇺
V4 karakter
sebok.joshua
LV karakter
colt.pugh
Na hello. Minimálisan ismerlek és szívesen megismernélek jobban is, a lapod tartalmas, nem összecsapott. Támogatlak
 
  • Imádom
Reactions: ZsombiiLV

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 904
4 729
22
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2022.06.15. 19:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.