[Elfogadva] Mauricio Berganza Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JajjJajjSMS

Újonc
2020. 10. 29.
66
53
20
Mi Sazón, Albania, La Guajira
LV karakter
Mauricio_Berganza

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Berganza
Középső név: -
Keresztnév: Mauricio
Születési hely és idő: 1994.10.10 Fort Carson Hospital.
Anyja leánykori neve: Maurin R Baker

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612005364
E-mail cím: Mauricio.b@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Azért mert már kiskorom óta felcsillan a szemem a sárga taxi autókat látva és mindig is ez volt az álom munkám. Ezek mellett szeretek is vezetni.

Miért pont önt vegyük fel?
Mivel én egy kiegyensúlyozott és hidegvérét nehezen vesztő ember vagyok és szinte bármilyen helyzetben megállom a helyemet és az emberekkel is jól kijövök.Illetve hamar tanulok és meg is jegyzem a megtanult dolgokat.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka 2 vagy több ember együttes munkáját jelenti. Egyszerűen. Nincs semmi varázslat vagy tudományoskodás. Alapvetően minden ember képes a csapatmunkára, hiszen az ember társas lény. Aki már valaha is segített egy barátjának költözni vagy betolni a lerobbant autót, az dolgozott csapatban.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 15.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Ferenczi Balázs

Hány éves vagy?
18

Hány játszott perced van?
45.256 Jelen Pillanatban.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Még nem voltam.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Arra hogy a játszott perceimhez képest egész nagy ismeretséget és baráti kört alakítotottam ki, ezek mellett a sok rp szituációra amit a barátaimmal valósítottunk meg.(voltak rossz és jól elsült szituációk is, ahogy az ucp-m mutatja.)

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Akár 4-5 órát is de ez váltózó mert van amikor 8-9 órát is.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Azért mert egészen nyugodt természetű vagyok, ezek mellett szeretek ismerkedni is ,jól elbeszélgetek szinte bárkivel bármiről és érett gondolkodás módom van.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Balázsnak hívnak, októberben 18 éves lettem, Miskolcon élő srác vagyok. Már 3 éve játszok mta szervereken de úgy komolyabban most kezdtem el foglalkozni vele. Autószerelőnek tanulok és a hobbimból adódóan imádom a szakmám. szabadidőmben ha lehet elég sokat vagyok kint a szabadban vagy a műhelyben, de eléggé szeretek játszani is szóval az sokszor jobban leköt mint a munka vagy a barátok. Minden Nap Eljárok edzeni ahogy időm engedi. Ezek mellett ritkán hétvégente eljárok bulizni de ha lehetőségem van rá akkor inkább dolgozni. A Dohányzásról leszokóban vagyok de eddig még nem nagyon sikerült de még próbálkozok vele.(Még Mindig nem sikerült.) Még az évben autót szeretnék vásárolni saját pénzből ennek érdekében a lehető legtöbbet megteszek. Amióta a testvérem haza költözött azóta sokat járunk pestre és egyéb helyekre vásárolgatni ezek mellett sok időt töltünk együtt mint pl: biciklizés, kutya sétáltatás és az itthoni teendőket is megosztjuk.





Aláírás: Mauricio Berganza



Kelt.: 2022.11.06
 
Utoljára szerkesztve:

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2022.11.13. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Korrekt lapot raktál össze, várunk TS-en!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.