[Elfogadva] Matthew Wilson jelentkezési lapja a Redline Auto Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mateevo1

Újonc
2022. 06. 12.
42
34
Dévaványa
LV karakter
Matthew Wilson
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Matthew Wilson >

Születési helye, ideje:
< Kanada, 1992.02.14 >

Édesanyja lánykori neve:
< Rachel Brown >

Jelenlegi lakcíme:
< 4. Victoria Road. >

Hány éve él a városban?:
< 5 éve élek a városban. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
<Kezdő szerelőként önöknél szeretném kipróbálni magamat, kiváncsi vagyok továbbá hogyan tudnék elhelyezkedni ebben a nagyszerű szakmában. Édesapukámtól és drága tesvéremtől remek oktatást kaptam és könnyen bütykölöm az autókat. Nagy vágyam ,hogy egy Forma 1-es csapatnál tudjam betölteni ezt a pozícciót és munkálkodni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< A szakmai képesítésem miatt érzem magam alkalmasnak erre a poziccióra illetve a fizikumom is jó. Precízen végzem a mumkám és gyorsan. Csapatban nagyon könnyen tudok dolgozni és szeretek is, alkalmazkodási képességem kiválló. A munkát nem tagadom meg, feletteseim parancsait szó nélkül teljesítem.>

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Többnyire otthon a garázsban bütyköltem a családi autónkat. Később miután meglett a jogosítványom vettem egy projekt autót és azt csinálgattam. Néha a barátaim is megkértek, hogy nézzek rá az autójukra és szereljem meg azokat. >

Előző munkahelye(i):
< Árúszállító voltam, az utóbbi időkben viszont a farmozásba is bele kóstoltam. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Matthew Wilson >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 11981 >

Eddigi frakcióid:
< Még nem volt. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< 2 éve rendesen, nagyobb kihagyásaim voltak. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék egy jó csapat tagja lenni és sok embert megismerni IC és OOC is. Semmilyen szerveren nem voltam még szerelő és szeretném kipróbálni ezt a rendszert. Nyáron sok mindent nem kell csinálnom így időm, mint a tenger. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Rengeteg időm van így nyáron mivel nincs sok teendőm. Mostában visszatértem a szerverre és sokat tudok játszani. Illetve szerintem jó fej vagyok mindenkivel. Biztos vannak olyan emberek akik nálam jobban tudnának teljesíteni de egy próbát megér. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 14 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2022. 12. 22. 18:41 >

Használsz-e TS3-at?:
< Nem szoktam, de ha szükséges fogom. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 3-4 óra. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Első lehetőség. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok Máténak hívnak, becenevem Matyi. 14 éves vagyok, az Alföldön Békés megyében élek egy kis városban. Van egy kutyám akit gömbinek hívnak. Átlagos családban élek 1 báttyám van. Tanulásban jó eredményeket produkálok. Édesapukám és a tesvérem is a mezőgazdaságban dolgozik. Szoktam segítkezni, bár még nem vagyok annyira profi, később viszont én akarom vinni a gazdaságot. Szeretem a számítógépes játékokat és gyakran játszom barátokkal is. >
 
Utoljára szerkesztve:

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Korrekt lapot írtál. Sok sikert. ;)
 

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.07.28. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Aktivitásod jónak igérkezik, sok sikert.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sikeres felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.