[Elfogadva] Matthew Reed jelentkezési lapja a Redline Auto Service hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Börni

Barangoló
2022. 05. 27.
110
60
V4 karakter
Barney Jaffar
LV karakter
Yorell Knight
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Matthew Reed >

Születési helye, ideje:
< 1995. Los Santos >

Édesanyja lánykori neve:
< Jessica Douglas >

Jelenlegi lakcíme:
< Debra ST 18 >

Hány éve él a városban?:
< Jelenleg , három éve élek a városban. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretnék egy összetartó , munkáját magas szinten végző csapat tagja lenni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:

< Meglátásom szerint , gyorsan könnyedén be tudnék illeszkedni a "csapatba" feladatomat mindig a legjobb tudásomhoz híven elvégzem. Szorgalmasnak tartom magam , illetve barátságosnak és tisztelettudónak is ami ebben a szakmában a véleményem szerint elengedhetetlen! >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen dolgoztam , előző lakhelyemen , is szerelőként foglalkoztattak , így mindenképpen szeretnék ebben a városban is ebben a szakmában elhelyezkedni. >

Előző munkahelye(i):

< Eddig áruszállítóként , fényező műhelyben dolgoztam ebben a városban. Az utóbbiban is kivállóan el tudtam látni a feladatom. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< ELFOGADOM >




dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 3000 környékén jelenleg. Eléggé sokat játszottam rp szervereken az elmúlt időben , sajnos azért ennyi mivel , több mint nyolc év Rp tapasztalattal , a szerveren való bojongás nem igazán köt le. ((EDIT: Ha jól emlékszem Recovery elött volt egy fiókom , de erre már sajnos nem emlékszem , ott nagyjából 8000-10000 perc között volt a perceim száma)) >

Eddigi frakcióid:
< LV- szerveren még nem voltam. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< 2014 környékén kezdtem el rp szervereken játaszani ,azóta különböző szervereken rengeteg frakcióban megfordultam , köztük ORFK , NNI , mindenféle szerelő frakciók legutóbbi V3 on taxiban voltam illetve másik szerveren NNI ben. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék komolyabban foglalkozni , az LV szerverrel , illetve egy a szerver életében komolyabban részt vevő frakcióban tartózkodni , esetlegesen IC , OOC barátokat szerezni! >

Miért pont téged válasszunk?:

< Könnyen beilleszkedek véleményem szerint , szeretek csapatban dolgozni. Az adott szavam mindig betartom , és ezt nagyon fontosnak tartom másokban is. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Igen másik szervereken voltam már. >

Mennyi idős vagy?:
< 22 éves vagyok nemsokára töltöm a 23 at. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Azt hiszem idén január február környékén regsiztráltam. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen természetesen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:

< naponta 4 óra környékén , de ez szerintem több is lesz , egy két nap a héten mikor nem feltétlen tudok fellépni. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Igazából egész nap itthon vagyok , itthonról dolgozok , tanulok szóval délelőtt , délután váltótó igazából. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Szerintem , a 13:00 tól megfelelőbb lenne nekem. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):

< Sziasztok! Bendegúznak hívnak , 22 éves vagyok Budapesten élek még szüleimmel. Pilótának tanulok , vizsgáim egy részén szerencsére már túlvagyok így tudok végre időt , a magánéletre , illetve a szerverre fordítani. Lassan 7 éve párkapcsolatban vagyok , így számomra ez az első , de azért másra is jut időm. Mostanában eléggé sok időt töltök a gép elött , így mindenképpen meg szeretnék próbálni ismét kicsit komolyabban foglalkozni a SEE-mta szervereken. V3 on eléggé sokat játszottam , így mindenképpen fel szerettem volna LV re is jönni , nagyon szimpatikusak voltak a játékosok , adminok illetve az egész LAS VEGAS vibe is. Sajnos eléggé kevés játszott percem van itt , V3 30000 környékén vannak a perceim. Ez amiatt is van , mivel ahogy már említettem lassan 9 év RP-tapasztalattal , nem igazán köt le a vagyon szerzés ha valamit szeretnék akkor úgymond felnőtt fejjel , PP ből megvásárolnom. Nem igazán szeretek magamról írni , ez a legtöbb amit össze tudtam hozni remélhetőleg a játszott perceim ellenére fogok kapni egy esélyt és gyarapíthatom azokat nálatok! Diszlexiás vagyok így a helyesírásom nem biztos hogy a legcsodálatosabb lett , köszönöm hogy végig olvastad a lapom! >
 
Utoljára szerkesztve:

Arpyy

Zöldfülű
2020. 09. 27.
158
169
🤫
V4 karakter
Hector Donovan 🇺🇸
LV karakter
Marcos Francisco 🇪🇸
V2 karakter
❌
Csáó! Véleményem szerint pár kérdéshez túl sokat írtál, ami nem oda tartozik. Azon kívül szép lap lett, de a játszott perceidet sajnos kevésnek találom. Nem támogatom!
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Kingbtw és bodnaar

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
478
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
Szia, nem lett rossz lap kissé bőven válaszoltál néhány helyen, de ez nem olyan nagy probléma. A perceidre visszatérve, azokat tényleg keveslem.
Egyenlőre tartózkodom!
 
  • Tetszik
Reactions: Arpyy

Kingbtw

Barangoló
2019. 08. 21.
148
111
19
LV karakter
Jack Qwanter
Szia, szerintem nincs azzal baj, hogy sokat írtál, ez leginkább azt jelenti, hogy foglalkoztál is vele és nem csak összehánytad. A perceid neked is kevesek, DE amiért sokat foglalkoztál vele ezért TÁMOGATOM és sok sikert kívánok!
 
  • Tetszik
Reactions: Arpyy

Börni

Barangoló
2022. 05. 27.
110
60
V4 karakter
Barney Jaffar
LV karakter
Yorell Knight
Sziasztok! először is köszönöm mindenkinek a véleményét , másodszor pedig próbálom a bírálásig a perceim feljebb tornázni!
 
  • Tetszik
  • Fire
Reactions: Arpyy és Kingbtw

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 191
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.03.30. 19:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Várunk a TeamSpeak 3 meghallgatáson.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.