[ELFOGADVA] Matteo Victorious jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Self-Willson

Zöldfülű
2019. 01. 10.
167
52
V4 karakter
Matteo Victorious
LV karakter
Burley Cureton
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Matteo>
Középső név: <>
Keresztnév:<Victorious>
Születési hely és idő:<Nevada, 1982. february 22.>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas, Nevada Jhonson Mi 821.>
Állampolgárság(ok):
<American>
Nem:

Férfi [X]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Master Degree | Diploma>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Newsville University>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Buszsofőr>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2019.08.01>
Munkaköri leírás:
<Buszok karbantartása és utasok A-ból B pontba való szállítása>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Diákmunka miatt dolgoztam, amíg az egyetemen tanultam.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Krisztián>
Életkorod:<20>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<4-5 éve>

Mesélj magadról:
<Krisztián vagyok, jelenleg Budapesten élek. Rengeteget foglalkozom programozással és egyéb informatikai tevékenységekkel. E-mellett nagyon szeretek sportolni, napi szinten járok edzeni illetve foci edzéseken is részt szoktam venni. Próbálok kiadni magamból mindent, mert egy terhelhető srác vagyok aki könnyen barátkozik és nagyon hajt a feladatai elvégzése iránt. Imádom a zenét, bármilyen formában Rock, Pop, Jazz féle zenéket.>
Mesélj a karakteredről:
<Átlagos, tisztelettudó embert aki fehér bőrű, szereti a gyermekeket és tiszteli a nőket, családos apuka két gyerekkel a nyakán, életét a hivatásának szenteli. Könnyen barátkozó személy.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Frakcióban voltam természetesen, annó az LVMS- picit szétcsúszott egy-két dolog miatt de ezt most nem részletezném. Az LVMS-ben elég sokáig tevékenykedtem, több hónapig. >
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Természetesen voltam e.ü frakció tagja, az egészségügyi RP-t szeretem, amikor 'mentős' voltam akkor nagyon vonzott a vágy az RP körében, mivel eléggé nagy RP-ket lehet vele rendezni, ezért is szerettem a e.ü-s RP-ket.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Hiányzik a hely és az a sok RP amit itt RP-ztem, e-mellett most már tényleg szeretnék egy életmentős frakció tagja lenni (újból).>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

Sajnos, Recovery miatt mindenem elveszett azóta sem jailem sem bannom nem volt a perceimhez is tekintve. (Erről tudok részletesebben is beszélni) https://imgur.com/a/Ad5O6my
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Algopyrin vagy metamizol-t tartalmazó szerek, Aspirin, Kalmopyrin, Cataflam, Advil. Valamint a krónikusabb esetekben masszázs, gyógytorna kezelése is sokkal hatásosabb mint az Asprin és társai, de ez diagnózistól függ.>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Idegentest a hörgőben (légutakban), Mérgezések, Testet érő vágó, lövő szúrások, Áramütés, Öngyilkossági kísérlet, Stroke és ezt még elég sokáig sorolhatnánk, akár már egy nyílt törés is egészségkárosodás veszélyével jár.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<A kiérkezéskor az eszméletlen/eszmélt állapoti szemle, gyanakodhatunk gerinc alapú törésre, ezért a mozgatása tilos, viszont ha az ujjait tudja mozgatni, akkor a gyanú megszűnhet viszont ne feledkezzünk meg róla, a sérült könyökét akár párnával, akár rögzítővel rögzítjük, kimért adagban fájdalomcsillapítót kap, valamint a már rögzített állapotban hordágyra téve (sérüléstől függően a hordágy (lapát hordágy, normál hordágy)) a kórházba szállítani, röntgen képet készíteni, majd elkezdeni a megfelelő beavatkozást.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2002.07.07.
Aláírás: Matteo VIctorious
 
  • Tetszik
Reactions: Zsombykah

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia, ez sajnos egy hibátlan lap.
Erősen támogatom és sok sikert
 
  • Imádom
Reactions: Self-Willson

COPY

Egy levédett ember
2019. 01. 24.
356
262
Kaposvár
LV karakter
Martinez Conway
w6Ne5V1.png
fejlec.png



Tisztelt Matteo Victorius,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Egy próbát megér. Várunk egy rövid meghallgatásra Szerda(07.11.) 18 órakkor TS3-on. Amennyiben nem jó az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.
 
  • Tetszik
Reactions: Paki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.