[ELFOGADVA] Martin Rodriguez jelentkezési lapja a Las Venturas Medical Service-be!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vaLaki.

Barangoló
2021. 06. 06.
111
133
V4 karakter
Fernando Martinus
LV karakter
Kordell Holmes
V2 karakter
Martin Rodriguez
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:[z/I]<Rodriguez>
Középső név:<->
Keresztnév:<Martin>
Születési hely és idő:<Las Venturas | 2000.04.11.>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Idlewood 9.>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [ X ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Chicago University>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Áruszállitó>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020.04.11-2021.05.15.>
Munkaköri leírás:
<Áru szállitás>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Megszünt a cég>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Martin>
Életkorod:<14>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<1-2 éve>

Mesélj magadról:
<Hát hol is kezdjem... Martinnak hívnak 14 éves vagyok, a családommal Jász Nagykun Szolnok megyébe Lakunk. Beszédhíbás vagyok, és a legtöbb ember ezért is csúfol.Legtöbbször Focizni,Biciglizni,és beszélgetni szoktam a haverokkal.Legtöbbször Sokat Gépezek .>
Mesélj a karakteredről:
<Egy kedves, szép 21 éves Férfit aki szeret az embereken segíteni.Nagyon okos és szorgalmas, sokszor volt már önkéntes véradásokon.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Más Szerveren voltam>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Úgy gondolom hogy szereztem elegendő rp tapasztalatot ahhoz hogy frakciókba jelentkezhessek, és ezért szeretném bőviteni az rp tudásomat, mivel én úgy tudom hogy itt vannak a legszínesebb rp-k>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Aspirin, Nurofen, Ketodex, Rubophen>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Égési sérülések, belső vérzés, nyílt törés>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Kiérkezem a helyszínre.Megmozgatom a könyökét, hogy hol érez fájdalmat.Ezen kívül természetesen az egész testét átvizsgálom mivel lehetnek más sérülések is.Ha nem találok más sérülést akkor fixálom a sérülést és beviszem a kórházba.Röntgenfelvételt csinálok a kezéről és ahhoz képest cselekszem.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.06.15.
Aláírás: Martin Rodriguez
 

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia
Pár napja volt minősítéssel adminjailed, azon kívül nem nagyon van semmi hiba. Sok sikert.
 
  • Imádom
Reactions: vaLaki.

COPY

Egy levédett ember
2019. 01. 24.
356
262
Kaposvár
LV karakter
Martinez Conway
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Martin Rodriguez,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Egy esélyt megér. Várunk egy rövid meghallgatásra Vasárnap(06.27.) 18 órakkor TS3-on. Amennyiben nem jó az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.

Martinez Rulfo
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.