[Elfogadva] Martin Kruger jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

flexyi

Újonc
2019. 07. 25.
15
4
V4 karakter
Ian Braz
LV karakter
Rav Mendez
V2 karakter
Joe Smart
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Martin Kruger. >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas 2003.08.16. >

Édesanyja lánykori neve:
< Maria Kruger. >

Jelenlegi lakcíme:
< Fort Carson. >

Hány éve él a városban?:
< 11. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szerelés az életem, régebben, mikor még kisgyerek voltam, mindig az édesapámmal és a báttyámal szereltük a járműveket, mindent megmutatott mi, mire való, mire használható, csomó fajta dolgot megtanulhattam tőle, Ezért eltudnám végezni a dolgomat, És persze a báttyám is eléggé tapasztalt a dologba, tudnánk segíteni egymást. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Értek a szerszámokhoz, és tudnám kezelni azokat, meg persze, az autok mehanikájához, tudom mi hol van, mit hogyan kell csinálni, akár egy autót is szét tudnák szedni, na meg persze összerakni, eléggé értek a feladathoz, régen is sokat tanultam az édesapámtól, na meg persze a báttyámtól. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem, nincs még tapasztalatom a munkába. >

Előző munkahelye(i):
< Nagykereskedési Futár. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Martin Kruger >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 29159. >

Eddigi frakcióid:
< Nincs. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< kb. 5 éve kezdtem. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mivel régi vágyam volt szerelő lenni, mindig is tetszett ez a fajta foglalkozási forma, szeretnék egy remek munkát a kezembe látni, és persze egy jó közösségbe tartozni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Mivel elég érett gondolkodásom van, és csapat munkában is teljesen korrektül állok hozzá a dolgokhoz. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 17. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 3-4 éve játszok kb. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Héten 2-3 óra nagyobb-kisebb kihagyásokkal, hétvégén pedig tudok végig lenni, ha nincsennek dolgaim amiket el kell végezzek. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután lennék, ugyanis akkor vagyok ugy otthon, délelőtt néha vagyok csak. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Martinnak hívnak, 17 éves vagyok, Bács-Kiskun megyében élek egy településnél. Éppen egy szakképző iskolába töltöm éveimet, természetesen informatikát tanulok mivel abban vagyok tökéletes. Sokan jó tanulónak tartanak, de én nem érzem magam annak. természetesen programozni tanulok az informatikán belül, nem nehéz feladat igazábol, Engem nagyon érdekel a SeeMTA mivel egy kitartó közzöség/játék, ezért is játszok vele minden szabadidőmbe, van két kutyám, szeretek focizni, és nem tartom magam okos gyereknek, de kitartónak inkább tartom magam, remélem egy esélyt kapok igy is hogy van egy bannom, amit mar megbántam. >
 
Utoljára szerkesztve:

Ezerforint

Never give up
Támogató
2019. 01. 10.
735
710
22
Vác.
LV karakter
Sultan Bayar
Szia aránylag jó lap lett. Bár mondjuk sok a jail nagyon. Ha az aktivtiás valós képet mutat akkor talán egy esélyt megérdemelsz. támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: flexyi

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 192
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.01.08. 16:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Szép lap lett, várunk vasárnap!​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: flexyi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.