[Elfogadva] Mark Leonie Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csakgeri

arabos a pacekom habibti
2019. 02. 25.
193
265
V4 karakter
Estienne Heroux
LV karakter
Vicente Montilla
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Mark Leonie >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, 2000.04.20. >

Édesanyja lánykori neve:
< Dorothy Wilner >

Jelenlegi lakcíme:
< Blanch street, 23. Las Venturas Motel 1st floor >

Hány éve él a városban?:
< Születésem óta, azaz 21 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mindig is érdekeltek az autók, édesapám tanított erre-arra engem és még a húgomat is. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Az autók és azok iránti szeretetem nem csak abban merül ki, hogy mennyire tetszenek, milyen szépek, hanem engem még ennyire érdekel azok felépítése, működése. Továbbá a gépek iránti vonzalom már elég fiatalon, még gyermek koromban kialakult bennem, illetve édesapám szintén autószerelőként helyeszkedett el, én pedig szeretném folytatni ezt a családi vonalat. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Hivatalosan még nem volt alkalmam, egy két kisebb munkát csináltam apukám segítségével. Ezek elvégeztével viszont ki tudom jelenteni, hogy már segítség nélkül is menne a munka. >

Előző munkahelye(i):
< Nagykereskedelmi Futár. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen rendelkezem, idén novemberben lesz az első évfordulója, hogy megszereztem a B kategóriás vezetői engedélyemet.>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Mark Leonie >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 9441 Perccel rendelkezem a lap megírásának pillanatában. >

Eddigi frakcióid:
< A Las Venturas szerverén eddig az LVMS-ben tevékenykedtem. >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok egyik frakciónak sem a tagja. >

Mióta RP-zel?:
< Mióta először regisztáltam SGS szerverre, azaz 2019 februárja óta. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Már régóta szeretnék szerelő frakcióba jelentkezni, eddig még nem volt alkalmam, ezért ragadnám meg most. Igazából érdekel az egész Script, szeretném megtapasztalni a frakción belüli közösséget. Továbbá moderátor vagyok a TeamSpeak 3 szerveren és nagyon sok Redlineos ember tagja a moderátori közösségnek, akiktől csak jót hallottam a frakcióról és eléggé beletették a bogarat a fülembe és nagyon ki szeretném próbálni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Saját belátásom szerint bírom a monoton munkát ezen felül aránylag sok időt tudnék a frakcióra fordítani. Könnyen alkalmazkodok akár helyzetekhez, akár közösségekhez, illetve elég jól tudok csapatban is dolgozni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Eddig még nem fordult elő, hogy admin AdminJail-lel szankcionált volna. https://imgur.com/mRLhciY >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Hasonlóan a Jailekhez, még bannolva sem voltam a szerverről. https://imgur.com/XkmoRZC >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/CEDn594 >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem, még nem voltam szerelő semelyik SGS szerveren. >

Mennyi idős vagy?:
< Jelenleg 15 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2021.05.30.-án regisztráltam a Las Venturas szerverre. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen, főleg mivel moderátor vagyok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, használok napi rendszerességgel. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Naponta két-három órát tudnék előreláthatólag a frakcióra szánni, természetesen hétvégén ennek az időtartamnak a sokszorosát. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Mivel most kezdtem a gimnáziumot és átlagban három-, fél háromkor érek haza, így nekem a délután lenne a megfelelőbb, ekkor tudnék aktívabb lenni. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Nekem az első lehetőség lenne az optimálisabb. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Gergőnek hívnak de általában a tanáraimon kívül mindenki Gerinek szólít. Tolna megyében élek egy kisvárosban. Most kezdtem el a Gimnáziumi tanulmányaimat, amit mondhatni egy kicsit vártam is. Kicsit kevesebb órám van, így van, hogy a buszozáshoz képest aránylag hamar itthon vagyok. Szabadidőmben igazából MTA-zni szoktam, mellette pedig ellátom a feladataimat, amiket a moderátori feladatköröm igényel. Ha nem MTA-zok, akkor felpattanok a motoromra és céltalanul bolyongok a városban egy-két órát. Szeretek csapatban dolgozni, igazából annak a híve vagyok, hogy csapatban mindent jobb csinálni, sokkal hamarabb telnek el az unalmas percek. >
 

Robert T Garner

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
373
94
V4 karakter
Robert T Garner
LV karakter
Robert T Garner
V2 karakter
Farmos Gabor
Szia! Nem igazán szoktam így lapokhoz hozzászólni, viszont ahogy átfutottam a lapod, tartalmilag tartalmas lett, és elég szépen megfogalmaztad. Mivel az elmúlt pár napban ismertelek meg TeamSpeak-3 szerveren, arra a döntésre jutottam, hogy egy esélyt megérdemelnél, szerintem. Sok sikert! Támogatom!
Üdvözlettel: - Robert T Garner - [Haladó Vontatós]
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: IndorX

Deamson

Barangoló
2021. 04. 13.
76
56
V4 karakter
Jacob D Edwarson
LV karakter
Alexander Ivanovics
Szia! Egy elég szép kis össze szedet szépen megírt, és meg fogalmazott lapot sikerült össze szedned. Sok sikert kívánok Támogatom!
 

csakgeri

arabos a pacekom habibti
2019. 02. 25.
193
265
V4 karakter
Estienne Heroux
LV karakter
Vicente Montilla
Köszönöm az eddigi pozitív hozzászólásokat!
 

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
491
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig futottam a lapodat szép össze szedett lapot irtál sok sikert Támogatom.
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Tetszik a lapod, ha tartod magad a leírtakhoz akkor nem lesz gond. Támogatom sok sikert. ;)
 

csakgeri

arabos a pacekom habibti
2019. 02. 25.
193
265
V4 karakter
Estienne Heroux
LV karakter
Vicente Montilla
Köszi mindenkinek a jó kívánságokat!
 

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
34
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka! Szépen megírt lap! Játszott perceiddel és az Ucpvel sincs probléma. Támogatlak!
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 298
1 364
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.09.16. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.