[ELFOGADVA]Mario Fernandez jelentkezési lapja az LVMS-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 12. 19.
13
1
Budapest
V4 karakter
Notorious D Johnson
LV karakter
Mario Fernandez
V2 karakter
Hassan La Pardo
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Mario>
Középső név:< - >
Keresztnév:<Fernandez>
Születési hely és idő:<Eastand 1978.12.10>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Tierra Front 7th St.>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Genius MS Medical Highscool>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Hallgató a Los Santosi kórházban.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2017.01.07 - 2021.05.13>
Munkaköri leírás:
<Tanulni és figyelni, teszteken részt venni, kisebb segitségeket nyujtani a társaimnak/betegeknek.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Befejeztem véglegesen a tanulmányaimat, és nekem a családom itt Las Venturas-ban él ezért ide költöztem.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Zachareszku Balázs>
Életkorod:<17>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2018 óta, pontosan nem emlékszem.>

Mesélj magadról:
<Nos sziasztok, Balázsnak hivnak és 17 éves vagyok. Budapesten élek születésem óta, és kedvenc sportom a box. Lassan 11. éve, hogy verseny szinten üzöm. Szabadidőmben általában a barátaimmal szoktam lenni és a barátnőmmel. Sokat járok Budapesten belül szórakozni hétvégente. Kedvenc játékom az MTA azon belül nyilván valóan a SeeMTA szerverei. Nyitott ember vagyok és könnyen tanulok. Jelenleg Technikumba járok Viz-Gáz-Fütés szakra és 11.-es vagyok! Segitőkész ember vagyok, jó a kommunikációs készségem. Körülbelül 4 éve kezdtem el MTA-n játszani külömböző szerverekkel. Én szerintem elég sok tapasztalatot gyüjtöttem az idők során, persze voltak pár hetes kihagyások. A Covid-nak köszönhetően sajnos/nem sajnos nekem maradt az Online oktatás ugy látszik év végéig, ezért van időm a tanulás mellett tevékenykedni a szerveren bőven. Van egy édes testvérem és kettő fél testvérem, mi külön lakunk az édes testvéremmel és a mamámmal. Apám Érdligeten a kettő féltestvéremmel, napi szinten tartjuk a kapcsolatunkat ami mellesleg kiváló. Hogy szépen fogalmazzak jó módu családbol származok. :)>
Mesélj a karakteredről:
<Ezt a karaktert Mario Fernandeznek hivják és jelenleg 34 éves. Jó módu családbol származik, egyke gyerekként született! Egy kissebb településen született amit Eastandnek hivnak, oda járt általános iskolába. Jó jegyeinek köszönhetően és magatartásának, felvették egy jó gimnáziumba, ahol Orvosi hallgatónak kezdett tanulni. A családja támogatta végig, mindenben. Ennek köszönhetően az érdemjegyei jól alakultak majd felajánlották neki továbbtanulás képpen a város legjobb Egyetemét. Ő elfogadta ezt az ajánlatot mikor elvégezte a Gimnáziumot, majd Hallgatói jogviszonyba került. Mindig érdekelték az autók és az orvostudomány. A családja elköltözött a városbol, ő pedig kivett magának egy albérletet Los Santosban. A családja Las Venturasba költözött, egy kisebb családi házba. Mario a következő éveit a munkájával töltötte egy nagyobb Orvostudományi cégnél Los Santosban majd tanulmányi befejezettsége miatt a családja után ment Las Venturasba. Kivett magának egy lakást egy kisebb faluban Las Venturason belül, majd munkának kezdett keresni. Most itt tart...>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam még frakcióban a szerveren, mert eddig elvoltam és kicsit gyarapitottam a vagyonomat. Nem vonzott eddig a frakciók felé semmi.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Igen voltam, v3-mon OMSZ-be 4 hónapot még 2020-ban! Ez idő alatt elég sok tapasztalatot szereztem RP ügyileg, mint ellátás, ügyelet, kommunikáció terén. >
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Nyugisabb frakciónak számit a szememben, szeretek segiteni az embereken és kiváncsi vagyok a társaságra. Szeretek vezetni és szeretem a néhai adrenalint.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Algoflex, Rubophen, Panadol, Advil, Apranax, Algopyrin>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Nyilt törés, artériás vérzés, belső vérzés, >
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Elindulok a helyszinre, majd érkezésemkor az utról a járdára segitem majd megkérdezem, hogy hol érez fájdalmat. Válasza után a mentőbe fektetem majd a könyökét azonnal a mentőben a kezét stabilan lehelyezzük a test mellé majd gumihálót huzunk rá. Ezután ideiglenes kartámaszt helyezünk a valószinüleg tört könyékre. Gyorsan ható fájdalomcsillapitót adunk az sérültnek majd vissza sietünk vele a kórházba. A többi tennivalót a Kórházban folytatják az orvosok.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.05.14.
Aláírás: Mario Fernandez
 
  • Hűha
Reactions: Wexen

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Mario Fernandez,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Várunk egy rövid meghallgatásra Csütörtök(05.20.)18 órakkor TS3-on.

Zakhar Vasilievich
Las Venturas Medical Services
 

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
Nem jelent meg.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.