[Elfogadva] Marcus Ward Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CSZRLND

Újonc
2022. 01. 21.
72
36
19
LV karakter
Keon Graves
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Marcus Ward >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas Medical Center, Las Venturas, 1997.09.04. >

Édesanyja lánykori neve:
< Demi Riley >

Jelenlegi lakcíme:
< Rockshore West >

Hány éve él a városban?:
< Körülbelül 3 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretem itthon is bütykölgetni a családom, barátaim autóit és persze a sajátjaimat is, egy szóval hobby szerelő vagyok, tudnám kamatoztatni az eddig megszerzett tudásomat. Valamint azt gondolom itt megtalálhatom a nekem való munkahelyet, mivel autószereléssel kapcsolatos szakmákat tanultam. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Az autóknak élek, minden ezzel kapcsolatos dolog érdekel. Felszerelt garázsom által jól ismerem az álláshoz kapcsolódó technikákat. Továbbá ezt bizonyítja hogy gépjármű-mechatronikus és karosszérialakatos szakmákkal rendelkezek. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Munkahelyi szinten nem, Otthon szerelem a családom és barátaim autóit. >

Előző munkahelye(i):
< Nem volt még >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Marcus Ward >




dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 42 219 >

Eddigi frakcióid:
< Nem volt még >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< körülbelül 6 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Izgalmasnak tartom ezt a munkát, pláne ezzel az új rendszerrel. Szeretnék egy jó frakció és közösség tagja lenni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Azt gondolom elég játszott perccel és megfelelő RP tapasztalattal rendelkezem, itt az ideje hogy csatlakozzak egy frakcióhoz. Véleményem szerint gyorsan magamévá tehetném a szerelő rendszert. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 0 - >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem - >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem >

Mennyi idős vagy?:
< 18 éves vagyok >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 3 éve >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 2-3 órát fix >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Változó >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
<Is-is, kötetlen munkaidőben dolgozom, ezért változó ez is. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Csizi Roland vagyok, 18 éves. Jelenleg műszaki informatikusnak tanulok. Munka gyanánt a családom által 2 apartmant üzemeltetek, ezért írtam az előző válaszaimban a kötetlen munkaidőt. Szabadidőmben ez az egyetlen játék amire időt szánok. Ezen kívül szeretem a barátaimmal eltölteni az időt. Igazolt sportoló vagyok, de csak amatőr szinten ami nem vesz igénybe sok időt a szabad foglalkozásomból. A frakcióra a megfelelő időt és energiát tudnám szánni. >
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 211
1 310
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.07.28. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz lap.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: CSZRLND
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.