[Elfogadva] Madison Silversmith

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Koncz Norbert

Újonc
2020. 06. 25.
9
0
V4 karakter
Ryan Robertson
LV karakter
Madison Silversmith

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Silversmith
Középső név: -
Keresztnév: Madison
Születési hely és idő: Los Angeles ,2001.03.23
Anyja leánykori neve: Davies Jessica

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612019494
E-mail cím: madisonsilversmith@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Gyerekkorom óta az aszfalton élek ,14 ésves koromban robogóval kezdtzem el előszőr a kalandozásaimat az aszfalton. Amikor betöltöttem a kellő életkort ,azonnal megcsináltam a jogositványt. 21 éves korom ellenére már 7 éves tapasztalattal büszkélkedhetek. A kritikát tökéletesen el tudom fogadni,mindig próbálok a saját hibáimon javitani.


Miért pont önt vegyük fel?
Rengeteg rutinnal rendelkezem a városban. A várost annyira ismerem mint saját magamat,tökéletesen eligazodok minden szűk utcában.Egy csapattárs szerepét nagyon könnyen fel tudom venni,könnyen tudok alkalmazkodni a környezetemhez.Mindig próbálom a legjobb teljesítményemet hozni.Mindíg nagyon precíz vagyok,úgy a munkámban ,mint a szabadidőmben.Nagyon jó komunikációs képességeim vannak,így az utasoknak sem lenne unalmas az utazásuk.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka az eggyik legjobb dolog ami történhet az ember életében. Közösen harcolni valamiért az eggyik legmotiválóbb . A taxis munkában elengedhetetlen a jó csapatmunka ,a jó közösség. Egy feladatot egyedül elvégezni sokkal nehezebb mint csapatban megoldani,azonban vannak olyan emberek akiknek a csapatban való dolgozás egy hátráltató tényező.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Koncz Norbert


Hány éves vagy?
15 éves vagyok

Hány játszott perced van?
19500 játszott percel büszkélkedem.


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem,még soha nem voltam.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Én a legbüszkébb a játszott perceim számára ,és az eggyik legjobb barátságom kialakulására vagyok a legbüszkébb a szerveren.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-5 órát tudnák eltölteni naponta a frakcióra.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Eggyáltalán nem érzem magam jobbnak másnál,mindenki úgy jó ahogyan van,de én céltudatos ,maximalista embernek tartom magam és ezt a frakciót nem csak egy nyári munkaként fognám fel ,haenem hosszú távú terveim vannak ezzel a frakcióval.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Sziasztok,Norbi vagyok 15éves. Erdélyben élek egy kis faluban. Az életemben 3 meghatározó dolog kap helyet: a családom,a számítógépem és a sportolás.A szabadidőm nagyrészében RP szervereken játszok,lehet az fivem vagy mta.Szeretek foglalkozni a testemmel és az egészségemmel,próbálok minél kevesebb szemetet hagyni magam után és egészségesen élni.Bevallom néha nagyon ráfüggök játékokra ,de csak olyanokra amiket szeretek,ez történt a SeeMTA V3 Las Venturas szerverével is. Recovery után kezdtem el játszani,azóta naponta járok a szerverre ,van ,hogy kevesebb,vagy,hogy több időre.Már kezdtem megunni a szerveren való életet ,amikor rájöttem ,hogy rengeteg lehetőség áll még előttem,így keveredtem ide.Nagyon szeretnék a frakcióhoz tartozni,mert akkor újra lenne értelme a szerveren való jelenlétemnek.




Aláírás: Madison Silversmith

Kelt.: 2022.08.17
 

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
857
1 294
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Lydia Hailstorm
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Szia!
Nem lett rossz lap. Szorítok neked! :D
TÁMOGATOM
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2022.08.22. 18:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz lap.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.