[ELFOGADVA] Lydia Blake jelentkezése az ügyvédi kamarába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
849
1 276
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Stacy Redwood
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾


SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT

Jelentkezési űrlap

Pozicíó: Állami Bíróság - ÍRNOK / ÜGYVÉD / BÍRÓ
Aláhúzással válassza ki a megfelelőt!

line-dividers-clipart-1.jpg


S01. SZAKASZ - SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK

  • Keresztnév: *Lydia*
  • Vezetékév: *Blake*

  • Nem: *Nő*
  • Kor: *19*
  • Születés ideje: *2000.04.12*
  • Születés helye: *San Antonio*
  • Állampolgársága: *Angol, Spanyol.*
  • Értesítési cím: *Fort Carson 21./a*
  • Telefonszám: *38-76-11/45-488*

- Jogilag jogosult vagy a munkára, San Andreas államban?: *Jogosult.*
- Beszél valami más nyelven?: *Igen.*

- Bűntett előéleti előzménnyel rendelkezik?: *Nem*
- Kapott már bármiféle Rendőségi büntetést?: *Soha.*
- Volt már próbaidőn?: *Nem.*
- Ha az előbbire a válasza, igen volt fejtse ki, az indokát: *X*

*Ne feledje, hogy minden pályázó kap egy háttérellenőrzést, amely megerősíti büntetőjogi vádjaikat, ha vannak ilyenek.
line-dividers-clipart-1.jpg



S02. SZAKASZ - SZEMÉLYES MOTIVÁLÁS ÉS OKTATÁSI HÁTTÉR

Kérjük, válaszoljon a kérdésekre az Ön írásbeli képességei szerint!

1.) Miért szeretne San Andreas Állami Bíróságoknál dolgozni?: * Nem rég az orvosira jártam, ott kötelezőnek jogot is kellett felvennünk. Szorgalmas diák voltam, a tanulmányaimat nem önszántamból hagytam félbe. A minap történt egy eset, megvádolták egy kollégámat. Stabil lábakon állt a vád, de a bizonyitékok alapján a munkáját el is vesztette, de én nem hagytam annyiban. Engem az igazság érdekelt. Végül kiderült minden aminek kellett, és nekem köszönhetően csak 150 napot kapott, de ha én meg sem próbálok rajta segiteni, akkor ki tudja mennyit kapott volna. Ez a fajta segitség mindenkinek jár, és szeretném megadni. *

2.) Minden hónapban több kérelmet kapunk, mi az amiért az ön pályázata jobb a többi pályázótól?: * Nem rég kerültem ki az iskolapadból. A tudásom jog terén friss. És e rövid idő alatt senki sem talált meg olyan ajánlattal amitől korrupt lehetnék, patyola tiszta vagyok.*

3.) Jogtudományi hallgatóvá válás hosszú és kemény út, miért érzi, hogy be tudná fejezni a tanfolyamot?: *Olyan nincs hogy abba hagyok valamit, netán külső okból befolyólag parkolópályára kerül.*

Van-e releváns tapasztalata a jelenlegi jogrendszerrel kapcsolatban? Ha igen, magyarázza el *Nos az 1. pontban leirtam a legfrissebb tapasztalatom. A rendszerrel van a gond. Mindig csak a bűnőst keressük, nem pedig az igazságot, ez itt a baj.*

Pár mondatban magyarázza el, hogy miért ön a legjobb jelölt, hogy jogi hallgató legyen: * San Fierroban már elkezdtem a tanulmányaimat e téren is, szóval nem a nulláról indulnék, van némi tapasztalatom is. Igazságot szeretnék azokért akiket ártatlanul vádolnak meg és csuknak le. Maximalista vagyok, szeretem mindenből a lehető legjobbat kihozni. Fontos hogy a fiatalok is kapjanak esélyt, a jog területén. *

Oktatási háttér:

Általános Iskola neve: *San Fierro Common School*
Végzés éve: *2012*

Középiskola neve: *San Fierro High School*
Végzés éve: *2017*

Felsőfokú oktatás: *San Fierro Medical School*
Szakosodás: * Sebész, alap jogi ismeretek.*
Végzés éve: *2019*

Egy amerikai középiskolai diploma vagy G.E.D. egyenértékű tanúsítvány szükséges.
*KÉP HELYE*

line-dividers-clipart-1.jpg


S03. SZAKASZ - ((OOC INFORMÁCIÓK))



  • Neved:
    *Patrik*
  • Korod: *17*
  • Mennyi ideje játszol bármelyik SGS MTA szerveren?: *Nagyjából egy éve.*
  • Van korábbi RolePlay tapasztalatod?: *Van egy pár;)*
  • Voltál már frakcióban, ha igen akkor melyik(ek) ben?: *Jelenleg taxisként koptatom az aszfaltot.
  • Jelenleg melyik frakció tagja vagy, (ha tagja vagy)?: *Jelenleg taxisként koptatom az aszfaltot.
  • Rendelkezel bármiféle kommunikációs eszközzel, (pl.: TeamSpeak3+Mikrofon)?: *Mikrofon nélkül.*
  • Röviden írj magadról, hogy ki is vagy (Minimum 3 mondat!) : *Patriknak hivnak, 17 éves vagyok. Nagy sorozatfan vagyok :D, mikor ezeket a sorokat irom jelenleg is az Orange Is The New Black-et nézem. Béna vagyok minden sportból, de a röplabda az is amit élvezek. Szeretek zenét hallgatni, legyen suli vagy gyakorlat a rádió1 az szól mindig. Vendéglátást tanulom, de az elméletben jobban helyt állok mint a gyakorlatban.
line-dividers-clipart-1.jpg


S04 SZAKASZ - ELFOGADÁS FELTÉTELEI

A jelentkezési lapom beküldésével igazolom, hogy a lapomban szereplő összes kijelentés igaz és teljes. Azokat a saját és legjobb tudomásom szerint adtam meg. Megígérem, hogy a legjobb tudomásom szerint, a Törvénykönyvben megfogalmazott adatok alapján fogok eljárni az ügyekben, nem részrehajlóan s nem kedvezve egyik félnek sem. Továbbá ígérem, hogy a San Andreas állami bíróság tagjaként nem üzletek illegális drogokkal és fegyverekkel. Tudomásul veszem, hogy az eltérések, a hibás állítások, a mulasztások és / vagy a hamisítások a kizárás okának minősülnek, és az én nevem továbbításra kerül a szerverigazgatásra az esetleges adminisztratív büntetések kiosztása miatt. Megerősítem, hogy nem szerepelek feketelistán, és teljes felelősséget vállalok minden szabálysértésért. Megértettem azt, hogy a frakciónak jogában áll megtagadni a kérelmet, akár indokolatlanul.

  • Neved [Nyomtatva]: *Lydia Blake
  • Aláírás: *Lydia Blake*
  • Dátum: *2020.03.10
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 660
5 296
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming


SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT

Tisztelt Mrs Blake,​

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Department of Justice megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkező napokban felülvizsgáljuk.​
Köszönjük a türelmét.​
Bruno Salvatore
Chief Judge of District Court, Bruno Salvatore​
Department of Justice, Seal of the Supreme & District Court of the United States
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 660
5 296
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming


SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT

Tisztelt Mrs Blake,​

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Department of Justice felülbírálta a levelét, és meghívja önt, egy személyes beszélgetésre a hivatalunkba. Kérem hozza magával papír formátumban az önéletrajzát, valamint minden személyes okmányát (személyi igazolvány, lakcímkártya, anyakönyvi kivonat.​
A megbeszélés idöpontja 2020 03. 25. 18:30
((Várunk TS-en a fentebb megadott idöpontban [Las Venturas Judgement váró]))​
Bruno Salvatore
Chief Justice of Supreme Court, Bruno Salvatore​
Department of Justice, Seal of the Supreme & District Court of the United States
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: LeRoy és Galvez

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 660
5 296
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming


SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT

Tisztelt Mrs Blake,​

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Department of Justice állásinterjúja megtörtént és a következö döntés született:​
Sikeresen felvételt nyert a Las Venturas Judgement, Department of Justice ügyvédi kamarájába!​
Sok sikert és eredményes munkát kívánunk Önnek!​
Bruno Salvatore
Chief Justice, Bruno Salvatore​
Department of Justice, Seal of the Supreme & District Court of the United States
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: LeRoy és Galvez
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.