[Elfogadva] Lola Martinez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JohnnyK

Barangoló
2019. 12. 29.
81
36
18
V4 karakter
John Theodor
LV karakter
Lola Martinez
V2 karakter
Lola Martinez

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Lola
Középső név: -
Keresztnév: Martinez
Születési hely és idő: Los Santos 1997.06.20
Anyja leánykori neve: Jessica D Manzen

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612003011
E-mail cím: Lola.martinez25@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Én azét szeretnék jelentkezni, mivel nagyon közel áll a szívemhez a vezetés. Egyik ismerősöm ilyen munkákat végez és volt már rá példa hogy elmentem vele. Ez miatt most van rá alkalom hogy ki tudjam próbálni, hogy milyen is. S nagyon izgalmasnak tartom. Nagyon sok lehetőséget látok itt a Taxiársaságnál jó és még emellett segítek is az embereknek. És mint említettem szeretek segíteni az embereken. Még az is, hogy az egyik álom hogy Taxis legyek. Igazából szerintem ennyi amit el tudtam mondani hogy miért szeretnék ide jelentkezni.

Miért pont önt vegyük fel?
Mivel, a kötelező követelményeket be tudom tartani és ha valamiért nem is, akkor legalább szólok hogy ezt-ekkor nem tudom teljesíteni. Szeretek csapatban dolgozni. Teljes mértékben törekednék hogy minden teljes mértékben meghaladja az elvárásokat.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Szerintem egy munka hely,nem munka hely a csapat munka nélkül. Mivel ha nem lenne csapat munka akkor mindenki azt csinálna amit akarna és nem segítenénk egymásnak. Én röviden ezért tarom fontosnak csapatmunkát.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Mint már említettem Lola Martinez-nak hívnak. Jelenleg a 25. életévemet fogom tölteni. Jelenleg, van egy párom 3 éve és van egy 1 éves kisfiam. Édesapámnak meg mondtam, hogy Taxival szeretném folytatni az életem egy részét hogy családba maradjon. Mivel édesapám, tatám, is ezt a munkát végezte mikor meg született a gyermekük. Persze ennek is meg van a veszélye. Otthon volt egy kis műhelyünk ahol a kis gyerekeket tanították "autót vezetni" .Mikor pedig el érték azt a pontot hogy vezetni tudjanak otthon, hátul a nagy kertben tanítottak minket igaziból vezetni járművet hogy ennyivel is előrébb legyünk és már majd ne kelljen tanulni ezt. Azt mondta nekem apám és tatám mivel dédtatám nem ismertem hogy, jobb időben elkezdeni. És nem is tétováztak tovább, tanítottak. Persze mondták ők is hogy ha lehet akkor mindegy mikor kezdjük el ha lesz gyerekünk akkor ne kockáztassuk az életünket.
Tanulmányaim:
Általános Iskolában majdnem végig kitűnő voltam kivéve a 6. félévet. Mivel ötödikes koromban félév után elhunyt anyám, és nem szóltak hogy ne rontsam le az átlagomat .Mindig kérdeztem hogy anya hol van, mikor jön. Tudta édesapám hogy ha megtudom lelkileg nagyon lent leszek. Ötödik Osztály-nak vége lett. Édes apám nyár elején elmondta hogy mi lett anyámmal, és hogy nem fog többet visszajönni. Természetesen olyan rossz nyaram még sosem volt. Végig sírtam az egész nyarat próbálták azt hogy ne gondoljak rá .Minden hova vittek de sehol-sem voltam boldog. Édesapám tudta hogy ez lesz de azt hitte hogy nagyon könnyen el tudom felejteni. És hogy a 6. osztályt is kitűnően végig viszem. Hát ez nem így volt az első félévben egy tantárgyam lett gyenge négyes az is az informatika volt .A tantestület ki találta azt hogy egy pszichologus-hoz elküldenek. Sikerrel is jártam. Egyről a kettőre nagyon boldog lettem amikor kijöttem, úgy éreztem hogy egy nagy teher esett le a szívemről. És a tanulásom is vissza ált a normális helyzetre. Hála az égnek a hatodik év végét kitűnően végeztem. Onnan meg egészen nyolcadik Osztály-ig kitűnő voltam. Persze 7.Osztályba sokat piszkáltak már hogy stréber...stréber. De én ezzel úgy voltam, hogy egyik fülemen be ,másikon ki. Jött a Szakiskola. Lehet kicsit flegmán hangzik, de nem is számítottam másra .Azt is sikeresen elvégeztem ott viszont már az átlagom lecsúszott négyesre .De úgy voltam vele hogy fel a fejjel. Utána kerestem egy munka helyet. Az egyik jó barátom mondta hogy most a Postán van felvétel. Na én ezzel a "Summal" neki is vágtam, és jelentkeztem. Sikeresen felvettem mikor rá egy évre elhunyt édesapám. Utána fel is mondtam.
Versenyen való részvétel:
Hát ,Általános Iskolában első osztálytól minden hétvégén Iskolák között volt meccsünk. Persze még kicsik voltunk ezért, nem voltak nagy meccseink és akkor még csak bent kiskapura játszottunk. Ötödik Osztálytól viszont ki mentünk nagy pályára és ott kezdtünk edzeni. És felkészülni a hétvégi meccsekre és ott már, nem iskolák közötti meccs volt hanem, megyék közötti meccs volt és 90 perces. Szóval általánosban elég sok érmet, kupát összeszedtem. Közép Iskolában a focit abba kellett hadjam mivel rendészt volt és sokat vittek minket edzésekre persze ez már megint más fajta volt. Az a lényeg hogy itt már kevesebbet szeretem de, szereztem. Ez mellett édesapám sokszor vitt próbavezetésekre persze az ölében. Ez nyáron volt mindig és ebben a legszebb kupám az Ezüst.
Szabadidős tevékenységem:
Hát itt nincs nagyon mit meséljek, mivel dolgoztam embereknek farmon, és abból jött a pénz. Na de, szabad időmben sokat foglalkozom a gyerekemmel és a családommal. Emellett sokat vezetek.
Sport tevékenységem:
Hát naponta többször edzek keveset, nyújtok és a fiammal gyakorlok. Tudom hogy ez nem nagyon fontos de, leírom.
Jövőbeli elképzelés:
Hát ha sikerülne a felvételem akkor persze hosszabb ideig vontatással foglalkoznék.És ha összegyűlik egy adott összeg amire vágyok,akkor meg szépen lassan felmondok persze ez nem mostani elképzelés mielőtt félre értés lenne. És vennék egy vontatós csinálnék egy magán vontatós céget.
Sikereim:
Nagyon sok siker ért az életben. Persze mint mindenki mást is. De vannak az életben azok a nagy sikerek amik egy életbe benned maradnak. Na de nem szeretném húzni a szót, ezért elmondom az igazán nagy sikereimet .Azt viszont bánom, hogy egyikről sincs kép amit csatolhatnék. Nos, még fiatal tinédzser koromban volt az első nagy élményem, mikor a(z) 8.Osztályban el mentünk egy Városi Football meccsre és 1.helyezet ként jöttünk haza. Már az egy nagy élmény volt, és aztán jött a megyei, ott is szintén elhoztuk a második helyezetet. Persze ez is nagy élmény volt de jött az Országos verseny ahol több ország ellen játszottunk. Ott viszont már csak ezüst érmesek lettünk. De ha megnézzük az ezüst élet az egy Országos meccsen nagyon jó helyezet. És akkor volt az életem nagy élménye. Természetesen utána jött a farmerkedés. Ez volt a tinédzser koromban .És akkor jött hogy "felnőttem,, mivel megtaláltam életem párját akivel még mai napig is csodás párt alkotunk. Szerintem ez is egy nagy élménye. De mikor megszületett a gyerekem eddig az az életem legnagyobb élménye.

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Lövei Lászlónak hívnak.

Hány éves vagy?
Jelenleg 15 éves vagyok.

Hány játszott perced van?
Jelenleg 2500,mivel nem tudtam hogy volt ez a tűz és nekem meg szervízbe volt gépem és nem volt időm visszakérni a cuccaimat.egyépként régen kb 13.000volt.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem, nemvolt még

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Így mivel nem volt időm visszaigényelni a cuccaimat így szinte még semmim nincs. Viszont régebben volt egy fullos Cadillac-om és 2 farmom.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-5órát.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem:

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Hát igazából nem nagyon érzem jobbnak magam mint a többi jelentkező. Viszont annyiban jobbnak érzem magam, hogy a kötelező követelményeket be tudom tartani és ha valamiért nem is, akkor legalább szólok hogy ezt-ekkor nem tudom teljesíteni .Szeretek csapatban dolgozni,és RP-zni. Teljes mértékben törekednék hogy minden teljes mértékben meghaladja az elvárásokat.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Mint már említettem Lászlónak hívnak.15 éves vagyok és 8.Osztályos. Szolnok megyén belül egy kis városban élek. Nem máshol mint Tiszaföldvár.Ahol én élek arra szerencsére páran laknak ezért mondhatni "tanyán" élek.Azért is mondtam hogy "tanyán" élek mivel állatokat nevelünk. Emellett van egy nagyobb akác fa erdőn és egy gyümölcs kertünk. Elég mozgadalmas az életem,mivel mint említettem állatokat nevelünk. És ugye bár sokat kell ilyenkor a(z) gyümölcsfákra fordítani ezért elég sokat traktorozom. Ennyit tudok elmondani a környezetemről.Most akkor jöjjön amit még tudni kell rólam. Hobbiaim: Mivel elég sokat traktorozom akár milyen formában is ezért a Traktorozást is hobbinak veszem. Ez mellett még benne vagy a TVSE foci csapatban is már 9. éve kapuskén. Emellett heti 1-2 MMA,Földharc,K1,K2,Köredzés és a többi persze nem mindegyikből hanem ahogy az edzőnek van kedve azt csináljuk .Szoktam eljárni Nevelő apámmal horgászni.Mivel mint említettem 8.-os vagyok ezért el kell döntenem hogy hova megyek tovább tanulni.Nekem hála az égnek nem volt nehéz eldöntenem mivel mint említettem traktorozom és állatokkal foglalkozom.Kenderesre megyek Agrár Gépész és Gépszerelő szakmára. Nagyából már ismerem az iskolát mivel voltam már ott.Kettő unoka tesóm is ott tanul szóval,körbevezettek.Első benyomásra nagyon tetszett. Mi hárman vagyunk testvérek.Van kettő húgom egyik 11-éves másik 5 éves.Így tehát én vagyok a legidősebb a gyerekek közül.




UI: Remélem el lehet nézni ezt a kevés játszott percet a szervizelésem miatt.
Aláírás: Lola Martinez



Kelt.: 2021.04.26 15:22
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: GeryLV

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021 05.02. 16:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Jó lap lett.
 
  • Imádom
Reactions: JohnnyK
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.