[Elfogadva] Lola Leys jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

David0310

Újonc
2021. 11. 16.
71
21
V4 karakter
Lola Leys
LV karakter
Lola Leys
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Lola Leys >

Születési helye, ideje:
< 1996.03.10 Las Venturas Medical Center >

Édesanyja lánykori neve:
< Sophia Leys >

Jelenlegi lakcíme:
< Creek Street >

Hány éve él a városban?:
< 4 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Rég óta gondolkodom már ezen a munkahelyen, és mostanába a szerelő telepekre tett látogatásommal sajnálattal láttam hogy hiány van. És ez egy picikét elszomorított. Viszont egy rendes és kedves közösség uralkodik itt, ahogy hallottam és szeretnék én is ennek tagjává válni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Eléggé jól ismerem az autókat, van 1-2 tapasztalatom is ezen téren. Valamint elvégeztem egy autószerelői szakmunkás iskolát is. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Még nem dolgoztam. >

Előző munkahelye(i):
< Egyéni vállakozó voltam, farmmal foglalkoztam azon belül is állattenyésztéssel. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen! >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Lola Leys >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 26920 >

Eddigi frakcióid:
< Még nem volt. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincsen >

Mióta RP-zel?:
< körülbelül 5 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Érdekel a frakció, valamint maga a rendszer is. Valamint manapság nagyon unatkozok délutánonként mikor feljárok, és ez nekem egy nagyon jó időtöltés lenne, >

Miért pont téged válasszunk?:
< Mert eléggé régi játékos vagyok, és tapasztalt is ezzel együtt. Igaz voltak kihagyásaim, de ezek ellenére az elmúlt fél évbe nagyon aktív lettem, és tervezek is az lenni. Valamint egy eléggé kedves, segítőkész ember vagyok. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem >

Mennyi idős vagy?:
< 17 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2019 óta. >

Használsz-e TS3-at?:
< Discordot szoktam, de van a gépemen TS3 is. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 2-3 óra >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. lehetőséget. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok Dave vagyok. Egy 17 éves srác, aki Szabolcs megyében él. Szabad időmben barátaimmal játszok, általában SeeMTA-n , vagy egyébb játékokat példáúl CSGO-t. Mostanság több szabad időm van ami a nyári szünetnek is köszönhető természetesen. Jelenleg jogosítvány letétele elött állok. Mezőgazdasági Gépész Technikus szakmát tanulok. ha bár nem feltétlen ebben az ágban szeretnék majd elhelyezkedni, ezért célom majd a későbbiekben más szakmák kitanulása is. Gondolkodtam autószerelőnél is, mivel eléggé érdekelnek a valóságban is ezek a dolgok, és van is már benne egy kevés tapasztalatom.>
 
Utoljára szerkesztve:

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.07.28. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Sok sikert!​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Tetszik
Reactions: David0310

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sikeres felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.