[Elfogadva] Lewis Saitchel

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bdaviid

Újonc
2019. 07. 24.
55
19
LV karakter
Lewis Saitchel
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Saitchel
Középső név: -
Keresztnév: Lewis
Születési hely és idő: Las Venturas-1994.01.30
Anyja leánykori neve: Maria Saitchel

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-288-4168
E-mail cím: lewis.saitchel@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Különösebben szeretek vezetni, és személyt/ személyeket elvinni A pontból B-re, e-mellet más szakmát/ munkát nem is nagyon tudok elképzelni magamnak, illetve a későbbi időkben is ebből szeretnék megélni!

Miért pont önt vegyük fel?
Én egy felelősség teljes és egy lelkiismeretes emberként vázolnám fel magam, teljes mértékben tudom, hogy mi a felelősségem a kormány mögött és én ezt 110%-ban vállalom is, emellet én minden feladatomat lelkiismeretesen, oda figyelve végzem el.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Csapatmunka egy nagyon fontos dolog egy nagyobb cégnél, mint mondjuk a Taxi Társaság. Fontos, hogy mindenki teljes erő bedobással végezze el feladatát, és nyíljon a munkatársai, kollégái felé. Lényeges dolog, hogy a tapasztalanabb kollégáinkat ellássuk jó tanácsokkal, információkkal. Emellet még nagyon fontosnak tartom azt, hogy egy tényleg normális, nyitott közösség kell ahhoz, hogy a csapatmunka csapatmunka legyen!

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Dávid

Hány éves vagy?
18

Hány játszott perced van?
36.362

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Voltam LVMS-ben és Redline-ban is még mikor V3 LV volt.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
LVMS-ből azért léptem ki, mert nem nagyon kötött le, unalmas volt számomra, Redline-ból időhány okán léptem ki, de ez természetesen már nem áll fent.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Amire legjobban büszke vagyok, hogy sikerült bejussak Redline-ba és LVMS-be is, és nagyon sok jó rp tapasztalatot szereztem.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Naponta 2-3, akár 4 óra hosszát is.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Úgy gondolom elég rp tapasztalattal rendelkezem. Nyitott, motivált embernek tartom magam, emellet nagyon lelkiismeretesen tenném a dolgomat önöknél. Általában, probálom mindenből kihozni a maximumot.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Sziasztok! Dávid a nevem, jelenleg a 18. életévemet töltöm. Decsen, egy kisebb faluban élek, születésem óta. 12.- es, végzős vagyok, jelenleg egy gimnáziumban tanulok emelt matematika és informatika szinten és már túl vagyok a magyaron és a matek érettségin is, több-kisebb reménnyel. Főbb célom a tanulmányaimmal az élet terén, hogy egy sikeres építész mérnök legyek. Szabadidőmben sokat sportolok, emellet számítógépezek és természetesen tanulok. Körülbelül 10 év nagyságában focizom. A vírus óta játszom sűrűbben a szerveren. Számomra az RP egy fontosabb elfoglaltság, mert sok mindenre megtanít ami az életben szükséges dolog lehet. Előszőr AVRP szerverén kezdtem, aztán mentem V3-ra ahol nem sokat RP-tem, így átjöttem LV-re. Köszönöm szépen, hogy elolvastad!




Aláírás:Lewis Saitchel


Kelt.: 2024.05.07
 

Nektarin1

Barangoló
Támogató
2023. 07. 11.
79
143
Sopron
LV karakter
Bonita Manzano
Ez is szép lap lett, támogatom! Nem mellesleg, két érettségi között megírni a lapot nem semmi. 😆
 
  • Imádom
Reactions: bdaviid

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
529
246
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko

taxilog.png
Tisztelt Jelentkező!

A Las Venturas Taxi társaság vezetősége megkapta és feldolgozta a jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva
A Szóbeli ((Teamspeak 3)) időpontja: 2024.05.13. 18:00 óra

A meghallgatásra készüljön fel a Frakció, és a Működési Szabályzatból!

Személyes megjegyzés: Szép lap, készülj fel a meghallgatásra.


Thomas Timoshenko
Deputy Company Owner
 
  • Imádom
Reactions: bdaviid
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.