[Elfogadva] Levy Hudson jelentkezési beadványa a Redline Auto Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marciegyketto

Újonc
Támogató
2022. 06. 04.
18
8
V4 karakter
Levy Hudson
LV karakter
Levy Hudson
V2 karakter
Levy Hudson
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Levy Hudson >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas Hospital, 22/07/2000. >

Édesanyja lánykori neve:
< Stefan Angel >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Silk Road 14/B. >

Hány éve él a városban?:
< 2 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék cégük munkatársa lenni, hisz egy rugalmas fiatalember vagyok. Nem hátrálok ki a fizikai munka elől! Rendelkezem tapasztalattal, nem most kezdenék bele! Más városban rengeteg tapasztalatot tudtam gyűjteni az elmúlt évek alatt, amit itt szeretnék kamatoztatni önöknél! Szeretném végre megtalálni azt a csapatot akivel együtt tudok dolgozni és önmagamat tudom adni! >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Úgy érzem megfelelő lennék cégük alkalmazottjaként. Mint említettem sok tapasztalattal rendelkezem és mindig is fizikai munkából kerestem a kenyerem. Könnyen alkalmazkodok, könnyen ismerkedek. Szeretek problémákat megoldani. Szeretek új embereket megismerni! Segítőkész vagyok, jó modorral közeledek az emberek felé! >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Más városban rengeteg tapasztalatot szereztem, Las Venturas városában még nem voltam szerelő. >

Előző munkahelye(i):
< Nagykereskedésben dolgoztam futárként. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Levy Hudson >




dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 7632 >

Eddigi frakcióid:
< Még nem volt, ez lenne az első! >

Jelenlegi frakciód:
< - >

Mióta RP-zel?:
< 2,5 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Minél jobban helyt állni, megfelelni a vezetőség számára. Minél tovább maradni, és a rang létrát végig járni! Hosszas elképzelésem van a frakcióval, nem csak pár napra-hétre tervezek bent lenni. Szeretnék új embereket megismerni, mind IC mind OOC. Mivel még nem voltam frakcióba így ez nekem egy kihívást is jelent, amit meg szeretnék ugrani. Mint említettem szeretnék minél tovább maradni a frakcióba, hisz én ezt komolyan is gondolom! >

Miért pont téged válasszunk?:
< Egy pár pozitív dolgot már említettem fentebb, nem írnám le még egyszer, de pár dolgot nem írtam le, ezekkel folytatnám. Megfelelő aktivitásom lenne, ez napi több órát jelent, illetve hétvégén akár ennek a dupláját is tudnám teljesíteni. A múltban volt egy nagyobb szankcióm, nem vagyok rá büszke, de azóta nem került ilyenre sor, és nem is fog, ott hibáztam tény, de biztosítani tudom, hogy több ilyenre nem fog sor kerülni. Könnyen ismerkedem emberekkel, így újoncként is könnyen tudnék beilleszkedni, hisz jó természetű embernek tartom magam. Segítőkész vagyok, így a jövőben türelemmel tudnék segíteni az újonc kollegáknak. Aktív személy lennék TS-en, hisz szeretem megismerni a frakció társaimat OOC is! >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Ezen a szerveren még nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 15 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 1,5 éve kb. nagyobb kihagyásokkal. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Napi 2-3 óra. Hétvégén a duplája. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hétköznap délután, hétvégén délelőtt is és délután is. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Az első (1.) opció lenne megfelelő. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok! Engem Marcinak hívnak egy 15 éves srác vagyok. Heves Megyében élek a családommal. Egy testvérem van, öcsém. Jelenleg Rendészet és Közszolgálat szakon tanulok, ezzel az alappal szeretnék majd tovább menni főiskolára is. Magamat egy jó természetű embernek tartom, könnyen illeszkedek be új társaságba, szívesen ismerek meg új embereket. Szabadidőmbe haverokkal szoktam eltölteni az időt, illetve MTA-zni szoktam (mással nagyon nem játszok). Maximalista embernek tartom magam, nem szeretem a fél munkákat, így mindent időbe befejezek úgy ahogy az kérve van. Néha szétszórt vagyok, de ez nincs kihatással az InGame eseményekre. Elég rég óta játszok a szerveren, illetve más szerverről is rengeteg tapasztalatot szereztem. Tisztában vagyok nagyjából a frakció alap felépítésével, néztem videókat, illetve beszéltem jelenlegi tagokkal is, így kicsit felvilágosítottam magam a felvételt illetően. A szerveren 13 LVL-el rendelkezem. A szerveren frakcióba még nem voltam, de mindent megteszek azért, hogy ez most sikerüljön. Tudom, hogy a legutóbbi jailem nem a legjobb bemutatkozás, de az egy mondhatni véletlen szituáció volt és nem szeretném, hogy ez miatt legyen elutasítva a lapom, így ez miatt is a legjobb tudásom szerint írtam meg a lapom. Nem telt el 1 hónap, de reménykedem, hogy ez nem egy nagyon elrettentő dolog. Jelentkezésem teljesen komoly szándékkal készül el, nem átjáróháznak nézem a frakciót hanem igenis komoly terveim vannak! Köszönöm szépen, hogy időt szántatok lapom elolvasására, további szép estét kívánok nektek! >
 
  • Imádom
Reactions: Kav1cs és BudaiÚr

Kav1cs

Barangoló
2020. 07. 02.
112
115
Vásárosnamény
LV karakter
Chloe Martinez
Hali!
A lapod, amit te megírtál egyszerűen káprázatos, az én szememben a legjobb!
Jailed száma ennyi perchez sok, de nem vészes.
Remélem frakciótársak leszünk, így mindent bele!
TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Marciegyketto

Martin05

Barangoló
2020. 06. 01.
91
88
LV karakter
Marlez Craito
Edit: Szia, a lap maga nem rossz, viszont az ucp-d csúnya a perceidhez képest, egy ts meghallgatást emiatt mondanék, esélyes vagy.
Tartózkodom.
 
Utoljára szerkesztve:

Brendon0

Újonc
2020. 11. 14.
64
27
V4 karakter
Dr Brendon Cross
LV karakter
Brendon Cross
V2 karakter
Brendon Cross
Szia, lapod végig olvastam, a lap számomra elég jó lett emiatt támogatnálak! Csak sajnos ennyi játszott perc mellé ennyi adminjail elég soknak számít, és a legutóbbi jail se javít! Emiatt még tartózkodom!
 
  • Tetszik
Reactions: Marciegyketto

Marciegyketto

Újonc
Támogató
2022. 06. 04.
18
8
V4 karakter
Levy Hudson
LV karakter
Levy Hudson
V2 karakter
Levy Hudson
Szia, lapod végig olvastam, a lap számomra elég jó lett emiatt támogatnálak! Csak sajnos ennyi játszott perc mellé ennyi adminjail elég soknak számít, és a legutóbbi jail se javít! Emiatt még tartózkodom!
Igen, ezt tudom sajnos, de próbálom ezt egyensúlyba hozni a lap minőségével!
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 904
4 729
22
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2022.11.24. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Csúnya az a legutóbbi adminjail, de megkapod tőlem az újabb esélyt.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: Marciegyketto

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sikeres felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.