[Elfogadva] Leo Woods beadványa.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LWoods

Újonc
2021. 03. 20.
16
24
LV karakter
Leo Woods
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Leo Woods >

Születési helye, ideje:
< Tierra Robada, 1987.07.28 >

Édesanyja lánykori neve:
< Elisabeth De Robada >

Jelenlegi lakcíme:
< 2397, Las Venturas 87/A >

Hány éve él a városban?:
< Körülbelül 3 éve költözhettem ide egymagam, azóta jópár családtagommal együtt élek itt a városban. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Rengeteg oka van. A legfőbb dolog az az, hogy valami olyan munkát keresek magamnak egy ideje, ami ár/érték arányban elegendő munkaerő befektetésével viszonylag jó pénzt hoz. Nem mellesleg a szerelés ideje alatt tudok a vevőkkel beszélgetni, ezáltal kapcsolatokat tudok kiépíteni amit nagyon fontosnak tartok a mai világban. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Tulajdonképp amióta csak az eszemet tudom az autók mechanikai részével foglalkozom. Saját magam is rengeteg autót és egyéb járművet építek, ezáltal itt valamilyen szinten kitudnám fejteni a saját tudásomat és talán az önök hasznára is válhatna. A munkám kizárólag gyors, pontos és precíz. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Több városban is dolgoztam már. Az összes helyen szerettem dolgozni, de sajnos szegény családból származom így nem volt mindig elegendő pénzünk megfelelő albérletre, ezáltal sokat kellett költöznünk az egész ország/külterület részén. Sosem a munkámmal volt a probléma. >

Előző munkahelye(i):
< Mivel viszonylag még friss nekem a város nem sok mindent tudok felmutatni, apróbb munkákból éltem meg idáig, itt-ott ismerős által adott munkát elvégezve tartottam el magam. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Szerencsére igen, bár nem volt egyszerű megszerezni. Elég unkorrektek a vizsgabiztosok. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Leo Woods, 2021.09.06 >






dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 91767 Perc >

Eddigi frakcióid:
< Egyelőre nem volt. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< Durván 6 éve. Ez idő alatt a SeeMTA több szerverén illetve más szervereken is megfordultam. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mivel 95%-a az embereknek véleményem szerint nem a teljes igazságot mondja el erről én teljesen bevallom, hogy legfőképp a személyes bevétel az ami megfogott az egészben. Illetve viszonylatban mint írtam fentebb is kapcsolatokat tudnék kialakítani beszélgetések során ez egyszintbe ugyan olyan fontos mint a pénz. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Nem vagyok különleges, de betudom osztani az időmet minden napra így biztosíthatom, hogy napi 2-3 órát minimum rátudnék szánni a frakcióra. Mellesleg nem átjáróházat keresek tehát az is fix, hogy egy jó darabig a frakció tagja lennék ha rajtam múlna teljesen a dolog. Meetingeken, egyebeken igyekeznék mindenképp megjelenni, hogy ne maradjak le semmi fontos dologról. Egy szó mint száz komolyan venném magát a frakciót ezáltal szerintem én is és ti is jól járnátok. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Egyetlen egyszer voltam jogosan jailben, becsúszott egy apróbb hibám, nem tagadom. -> https://imgur.com/a/zf2Bqow >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Az előző képet mellékelem itt is. -> https://imgur.com/a/zf2Bqow >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem volt egy darab sem. -> https://imgur.com/a/IvoAQvt >

Voltál-e már szerelő?:
< Las Venturas szerverén még nem, de a See többi szerverén voltam már vezetőként is. >

Mennyi idős vagy?:
< Jövőre töltöm be a 20. életévemet. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Szerintem több mint 2 éve már, viszont voltak közte apróbb szünetek. >

Használsz-e TS3-at?:
< Egyelőre feleslegesnek tartom, de ha bekerülök a frakcióba mindenképp jelen tudok lenni amikor szükséges. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Fentebb megválaszoltam a kérdést, de itt is leírom újból. Bő 2-3 órát tudok magára a frakcióra szánni napi szinten, ez lehet délelőtt és a délutáni órákban is. Attól függ, hogy éppen hogy dolgozok. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Változó, ahogy az időm engedi. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A második lehetőség szimpatikusabb, mert mint megemlítettem változó lenne az, hogy mikor tudok éppen aktív lenni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Körülbelül 5-6 éve kezdhettem el RP-zni, egy ismerősömnek köszönhetően felmentem még anno egy szerverre csak poénból, aztán durván egy 3 éve jöttem rá, hogy mennyire ki tud kapcsolni ez a dolog. Azóta folyamatosan amikor az időm engedi valamilyen szerveren fent lógok és RP-zek az ismerősökkel. Mint fentebb leírtam jövőre töltöm be a 20. életévemet. Tanulok, mellette diákmunkában dolgozom, de szerencsére saját magamnak tudom beosztani az időm így kikapcsolódásra is mindig hagyok időt. Ezt az időt pedig főleg a frakcióba ölném bele ha bekerülnék. Szerencsére hamar összeszokok a társasággal így ezzel itt a farkcióban sem lenne személyszerint problémám. Röviden és tömören ennyi, egy esélyt adok magamnak ezzel kapcsolatban. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: javorius

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
Szia, az OOC rész lemaradt, pótold.
 
  • Hűha
Reactions: LWoods

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
491
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig olvastam a lapodat és arra jutottam hogy egy esélyt megérdemelnél.
 
  • Imádom
Reactions: LWoods

Deamson

Barangoló
2021. 04. 13.
76
56
V4 karakter
Jacob D Edwarson
LV karakter
Alexander Ivanovics
Szia! olvasgattam a lapodat jól megfogalmazott és szépen meg lett írva, ha amiket írtál tudod tartani gond nem lesz veled. Sok sikert Támogatom
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Talán ez az egyik legjobb lap amit láttam ebbe a ciklusba. Én mindenképp szeretnélek a frakcióba látni. ;)
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: LWoods és Deamson

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
34
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka! Szépen megírt lap! Nem lenne veled probléma a Frakcióban! Támogatlak!
 
  • Imádom
Reactions: LWoods

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 298
1 364
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.09.16. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Korrekt lap lett.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: LWoods
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.