[Elfogadva] Leila Lawson jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zalanLV

Újonc
2022. 03. 15.
33
12
V4 karakter
Leila Nash
LV karakter
Leila Lawson
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Leila Lawson >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, 1999. 02. 20. >

Édesanyja lánykori neve:
< Ella Lawson >

Jelenlegi lakcíme:
< Fort Carson, Shelburne RD, Motel. >

Hány éve él a városban?:
< Születésem óta, azaz 24 éve élek itt. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mindig is szeretett elfoglaltságom volt, hogy bütyköltem az autóimat, ha a helyzet úgy adta. Szívesen elhelyezkednék ebben a munkakörben, úgy érzem, hogy megállnám a helyem. Nem mellesleg szeretnék egy szuper közösséghez tartozni, ahova örömmel járok be dolgozni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mindennek aminek nekikezdek, abból próbálom a maximumot, a legtöbbet kihozni. Úgy érzem, hogy ebben a munkakörben ki tudnék teljesedni, és tudnám kamatoztatni a már megszerzett tudásomat. Kitartó személyiségnek tartom magam, aki csapatban is megállja a helyét. Könnyen tudok alkalmazkodni bizonyos környezethez, helyzetekhez. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem, még nem dolgoztam szerelőként. >

Előző munkahelye(i):
< Nagykereskedés futár, illetve fényezőműhely. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen, rendelkezem! >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Leila Lawson >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 47.128 játszott percem van jelenleg. >

Eddigi frakcióid:
< Nonscriptes maffiában voltam, viszont scriptes frakcióban még nem. >

Jelenlegi frakciód:
< Nem vagyok jelenleg frakcióban. >

Mióta RP-zel?:
< Körülbelül 4 éve RP-zek rendszeresen. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék egy megfelelő, kiváló közösséghez tartozni, új embereket megismerni. Számomra ez az a frakció, ami leginkább elnyerte a tetszésemet, és ahol teljes erőbedobással tenném a dolgom. Tetszik a frakció felépítése, szívesen kipróbálnám itt magam. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Kitartó személyiségnek gondolom magam, így a "monton" munka nekem nem okozna nagy problémát. Maximalista vagyok, mindenből szeretném a legjobbat kihozni, ami csak tőlem telik. Szerintem viszonylag könnyen be tudnék illeszkedni, ilyen téren nem lenne problémám. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Más szerveren voltam, SeeMTA szerverein még nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 16 éves vagyok jelenleg. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Körülbelül 2 éve, de volt pár kisebb-nagyobb kihagyásom. >

Használsz-e TS3-at?:
< Nem sűrűn szoktam használni, de természetesen amennyiben úgy alakul, használni fogom. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen, használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétköznaponként nagyjából a 3 óra az simán meglenne, de természetesen vannak kivételek amikor ennél kevesebbet, vagy éppenséggel többet tudnék lenni. Hétvégente 6-8 órát is tudok lenni (akár többet is), persze ha nem jön közbe semmiféle program. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Inkább délután, illetve este/estefelé. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. lehetőséget. (Bár vannak napok, amikor fél 11-11-ig tudnék elérhető lenni). >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok! Zalánnak hívnak, Magyarországon élek. Jelenleg egy kisvárosi gimnáziumban tanulok, ahol idegen nyelvet tanulok emelt óraszámban, ugyanis vannak külföldi terveim a jövőre nézve. Szabadidőmben általában a SeeMTA Las Venturas szerverén szoktam tölteni az időmet, ám van emellett még pár elfoglaltságom. Előszeretettel festek (bár ez már ritkábban fordul elő), illetve zongorázni tanulok, már nagyjából 10 éve. Az RP-t nagyjából 4 éve kezdtem el rendszeresen, azóta több szerveren is megfordultam már, de ez fogott meg leginkább. Mint azt már írtam, maximalista, kitartó embernek gondolom magam, ám természetesen vannak rossz tulajdonságaim is. Viszonylag zárkózott embernek tartom magam, de megfelelő közegben, társaságban hamar fel tudok oldódni. >
 

Kingbtw

Barangoló
2019. 08. 21.
148
111
18
LV karakter
Jack Qwanter
Na csőő, eddig ez a legjobb lap amit olvastam, mindenképpen csak TÁMOGATNI tudom és szívesen látnálak a telepen.
 
  • Imádom
Reactions: zalanLV

Arpyy

Zöldfülű
2020. 09. 27.
158
169
🤫
V4 karakter
Hector Donovan 🇺🇸
LV karakter
Marcos Francisco 🇪🇸
V2 karakter
❌
Cső! Patent lap lett, tartalmas és szépen megfogalmazott. Játszott perceid is jók, támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: zalanLV és Kingbtw

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Szép lap lett, ha tartod magad a leírtakhoz, akkor nem lesz gond. Sok sikert. ;)
 
  • Imádom
Reactions: zalanLV

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
411
310
31
LV karakter
Joseph Ortega
Szia, szép lap lett remélem nem csak ígéret marad.
Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: zalanLV

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 893
4 712
22
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.03.30. 19:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Várunk a TeamSpeak 3 meghallgatáson.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: zalanLV

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 893
4 712
22
LV karakter
Edward Paul
Felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.