[ELFOGADVA] Leila Lawson jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zalanLV

Újonc
2022. 03. 15.
55
14
V4 karakter
Leila Nash
LV karakter
Leila Lawson
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Leila Lawson
Anyja neve: Ella Lawson
Születési hely és idő: 1999.02.20., Las Venturas
Személyigazolvány száma: 445750TK
Jogosítvány száma(ha van): 326380DB
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
LVA Freight Depot
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
175 cm
Testsúly:
58 kg
Nem:

Férfi[] Nő[x]
Etnikum:
Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetemi diploma
Intézmény neve:
University of San Fierro
Végzettség megszerzésének ideje:
2021.06.14


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Redline Auto Service
Munkaviszony kezdete és vége:
2023.12.13-2024.03.10 (Ez az utolsó ottlétem dátuma, volt több szakaszom is ott).
Munkaköri leírás:
Autók szerelése, műszakiztatása.
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Magánéleti problémák adódtak, ami miatt sajnos nem tudtam jól teljesíteni a munkahelyen, és ez miatt elküldtek onnan.



Out Of Character​



Neved: <Zalán>
Életkorod: <17>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<Szerintem körülbelül egy 5-6 éve játszok szinte folyamatosan.>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Igen voltam, a Redline-ban, még előző év tavaszán mentem oda, aztán volt, hogy otthagytam kisebb időre, majd visszamentem többször is. Általában idő/kedv hiány volt az oka. Utolsó alkalomkor sajnos szintúgy ez volt a probléma, vizsgáztam és inaktivitás miatt rúgtak ki. Összességében viszonylag sokáig tagja voltam.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Egy másik szerveren igen, nagyon régen. SeeMTA szerverein még nem.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Voltam frakcióban ugyan, de elég régen volt, és biztosan sokat felejthettem, de az alapokat azért szerintem tudom.>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Úgy gondolom, hogy egy könnyen tanuló személyiség vagyok, így hamar el tudom sajátítani az adott dolgokat. Meghallgatom mások véleményét, és azokra adok is. Barátságosnak gondolom magam, így véleményem szerint hamar megtalálom a közös hangot az emberekkel, kitartó és maximalista személy vagyok.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Zalánnak hívnak, gimnáziumban tanulok jelenleg, ahol emelt szinten tanulom a nyelvet egy kisvárosban. Szabadidőm az utóbbi időben kevesebb volt, ugyanis vizsgáznom kellett, de mostmár szerencsére felszabadultabb vagyok. A szabadidőmben általában MTA-val töltöm az időd, ezen belül a SeeMTA Las Venturas szerverén tevékenykedek. Ezen kívül zenélek, amikor kedvem adja, ugyanis zongorázni és gitározni is tudok. A zongorával komolyabban már talán 11 éve foglalkozhatok. Barátokkal sűrűn szoktam találkozni, eljárunk néha szórakozni. Nyugodt, és alkalmazkodó személyiségnek gondolom magam.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Leila Lawson egy viszonylag "átlagos" hölgy. Las Venturasban nevelkedett, és továbbra is itt él. Az embereket meghallgatja, és próbálja is segíteni őket. Összességében boldog életet él. Barátai közül sajnos sokan elköltöztek a városból, de a megfelelő ember az életében van. Már nem együtt él a családjával, külön költözött, de egyébként jó kapcsolatban van a szüleivel. Tanulmányai nem voltak kifogásolhatóak, a munkájába is beletesz kellő energiát. Pozitív kisugárzása van, kedveli a jó társaságban eltöltött időt.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<Elsősorban belső vérzés, belső szervek sérülése, gerinc sérülése, agyrázkódás>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<- Biztonságot teremtünk a fél számára, a szükséges eszközt gyorsan előszedjük, előkészítjük.
- A testrészt a szív fölé emeljük, adott esetben ha tudjuk lefertőtlenítjük a sebet, miután megnéztük a vérzés mértékét.
- Ezt követően a sebre mull lapot helyezünk, háromszor körbetekerjük azt pólyával, így rögzítjük a sebre.
- A sérülés fölé egy összetekert mullpólyát helyezünk, ezzel is kissé csökkentve a vérzés mértékét. Figyelni kell, hogy ne legyen se szoros, se laza.
- Amennyiben a kötés átázik, akkor ismételten megismételjük a kötést>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<- Miután felismertük, hogy az alany nem lélegzik, azonnal hívjuk elsősorban a mentőket.
- Megfelelő pozícióba fektetjük az illetőt, és mellkaskompressziót kezdünk. A tenyerünk alsó részét a mellkashoz helyezzük, majd ütemes nyomásokat végzünk melynek körülbelül 100/120 nyomás/percnek kell megfelelnie.
- 30 nyomás után 2-3 befújást kell végeznünk, lélegeztetés szempontjából.
- Ezt ismételjük egészen addig, ameddig a segítség meg nem érkezik.
>
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
<Biztonságot teremtek a férfi számára, a mentőszolgálatot azonnal hívom. Ezt követően a sisakot óvatosan lesegítem róla. Kérdezgetem, ezzel megtudván, hogy tényleg eszméleténél van-e. Ez után a vérző testrészre koncentrálok. Ha gátolja a seb ellátását védőfelszerelés, óvatosan leszedem azt róla. Előveszem az elsősegély csomagot, lefertőtlenítem a sebet, majd megfelelő módon egy kötést, fedőkötést alkalmazok. Esetleg nyugtatom a sebesültet ameddig ki nem ér a segítség, és figyelem, nem-e válik súlyosabbá a vérzés.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.05.12.
Aláírás: Leila Lawson
 
  • Imádom
Reactions: Szilikee

Angel

Írnok deák
2019. 05. 08.
568
654
27
Zalaegerszeg
V4 karakter
Angel Harris
LV karakter
Justin Harris
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorral.
Mack Crescenzo Station Manager, MED Mentor.

Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Bert Cantrell Medical Director, Chief of MED.
Dr. Kyra Cortez Deputy Director
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.