[ELFOGADVA] Leila F Gonzalez jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Matteo1

Újonc
2024. 07. 11.
2
0
V4 karakter
-
LV karakter
Leila F Gonzalez
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Leila F Gonzalez
Anyja neve: Leila Sandiego
Születési hely és idő: 2000.07.15, Las Venturas Medival Service.
Személyigazolvány száma: 847532DK
Jogosítvány száma(ha van): 551689BG
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:

Nincs
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
169
Testsúly:
69
Nem:

Etnikum:
Amerikai

Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Mentőszakápoló
Intézmény neve:
Las Venturas Mentőápoló Gimnázium, és Szakközép Iskola.
Végzettség megszerzésének ideje:
2020.04.15.

Munkaviszony.

Előző munkahelye:
LVPD
Munkaviszony kezdete és vége:
2022.01.12
Munkaköri leírás:
Ansign
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Mert nem illet hozzám, nem volt nekem való és nem éreztem ott jól magam.



Out Of Character​



Neved: Bende(Kérlek Rasztának hívjatok)
Életkorod: 17
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

4-5 éve
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?
Voltam, Los Santos-i szerveren SeeRing-ben, és SCH-ban(Mert semelyik nem tetszett annyira hogy ott maradjak)
Voltál már egészségügyi frakció tagja?
Igen, másik szerveren voltam.(Nevet kérés esetén említek a bíráló leadernek)
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?
Megfelelő ahhoz hogy egy sérültet el tudjak látni.
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
Azért mert egy nagyon barátságos ember vagyok, és azért mert tiszteletem a rangidős kolegákat illetve azért mert könnyen tanulok.
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
Bendének hívnak(Raszta a becenevem).-17 éves vagyok.-Fejérmegyében élek.-Jelenleg rendészeti szakon tanulok.-Szeretem az embereket.-Szeretek embereken segíteni.-A legnagyobb célom az hogy Rendőr lehessek, és hogy családot alapítsak.-Kb 4/5 éve MTA-zok.-Van 3 háziállatom, kettő kutya és egy hörcsög.-Minden nap járok edzeni.-Szabadidőmben többnyire Edzeni/Gépezni/Tanulni szoktam.
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.
Leila F Gonzalez egy 24 éves Nő.-Akinek nagyon barátságos stílusa van.-Szeret az embereken segíteni, és emberek életét megmenteni.-Legmagasabb végzettsége a Mentőszakápoló.-Szülei életüket vesztették egy balesetben ezért is határozta el azt hogy több halálról nem szeretne hallani és ezért szeretne életeket menteni.-Minden álma hogy egyszer családot alapítson.-Többnyire a szabadidejében könyveket szokott olvasni, de előfordul az is hogy elmegy biciklizni/kocsikázni.-Szeret utazni.-Szereti a rendezvényeket.-Viszonylag egy szerethető típus.-Könnyen beilleszkedik egy új helyre.


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
Agykárosodás/Agyrázkódás.-Belső vérzés.-Izom-és kötőszöveti sérülések.-Gerincsérülések.-Lágyrész sérülések.Szív-és érrendszeri sérülések.Légzőszervi sérülések.
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
1.Előkészületek-2. Seb és annak környékének a tisztítása-3.Steril gézlap felhelyezése-4. Nyomópárna elhelyezése-5. Kötözés megkezdése-6. További rétegek felhelyezése-7. Kötés rögzítése.
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
Reagálóképesség ellenőrzése-Légzés ellenőrzése-Mellkasi kompressziók megkezdése-Lélegeztetés.
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
Sérült állapotának felmérése-Vérzés kezelése-A sérült mozdulatlanúl tartása-Elsősegélynyújtás és megnyugtatás-További sérülések ellenőrzése.

JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.07.12.
Aláírás: Leila F Gonzalez
 

Actim

epres actimel
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
56
49
Örkény
V4 karakter
Kyle Torres
LV karakter
Lisa B Twain
V2 karakter
Lisa T Cortez
Szép estét! Szerintem nem lett rossz lap, viszont a minta elcsúszott, ha esetleg tudod korrigálni, szerintem tedd meg. Sok sikert!
 

Matteo1

Újonc
2024. 07. 11.
2
0
V4 karakter
-
LV karakter
Leila F Gonzalez
Köszönöm szépen hogy szóltál!Korrigálni fogom mindenképpen.
 

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
821
1 096
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorral.
Mack Crescenzo Station Manager, MED Mentor.

Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Bert Cantrell Medical Director, Chief of MED.
Dr. Justin Harris Deputy Director
 
  • Tetszik
Reactions: Angel_LV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.