[Elfogadva] Lee Goldway

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

InDe

Poem Writer
2019. 06. 23.
127
141
székesfehérvár
V4 karakter
Lee Goldway
LV karakter
Lee Goldway

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Goldway
Középső név: -
Keresztnév: Lee
Születési hely és idő: 2002 Február 10 - Kína, Hefei
Anyja leánykori neve: Lee Huan

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612000878
E-mail cím: leegoldway1245@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: Természetesen igen, rendelkezem a megfelelő és érvényes okiratokkal a pozíció betöltésére
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Karrierem egy olyan helyen szeretném folytatni, ahol számomra a munka nem munka hanem szenvedély. Úgy gondolom, hogy a Las Venturas Taxitársaságnál a kötelességem szenvedéllyel tudnám csinálni.

Miért pont önt vegyük fel?
Célom, hogy munkámmal segíthessem a Las Venturas és környékén élő embereket eljuttatni A-ból B-be. Szenvedélyeim közé tartozik a vezetés így a munkamorál már meg is van. Kellő illemtudással rendelkezem, mely szerintem fontos minden munkahelynél, pláne a Las Venturas Taxitársaságnál, ahol az ügyféllel szemtől szembe találkozunk. Ezek mellett könnyen barátkozok az emberekkel, így jól kiszoktam jönni mindenkivel. Fontosnak tartom megemlíteni azt is, hogy a sok vezetésnek köszönhetően van már tapasztalatom és ismerem a város utcáit is, emellett jó reakcióidővel és jó problémamegoldó képességgel rendelkezem. Munkámat mindig igyekszem a lehető legprecízebben 110%-ot beleadva elvégezni elvégre a munkámmal a Las Venturas Taxitársaságot minősítem.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka fő eleme a kommunikáció. Anélkül nehezen jut egy csapat egyről a kettőre. Ha problémába ütközünk elengedhetetlen a jó kommunikáció és az is, hogy hajlamosak legyünk az engedésre és rugékonyságra. Amennyiben, ha ezek a feltételek teljesülnek, nem igazán látok esélyt arra, hogy egy adott problémát ne legyünk képesek megoldani.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: A szabályzatot és a működési szabályzatot elolvastam, és egyetértek az ott leírtakkal. Törekszem minden kritérium betartására ezzel elfogadva a szabályzatot.
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: Igen, módomban áll kifizetni a kauciót.
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Németh István

Hány éves vagy?
19. életévemben járok.

Hány játszott perced van?
A lap írásakor kereken 89800 játszott perccel rendelkezem.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Igen, sajnos voltam de tanultam az esetből!

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Szerencsére nem részesültem kitiltásban.

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Volt már más a nevem, de a mostani (Lee Goldway) már egy szép ideje megvan és nem is tervezem megváltoztatni sem.

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen, a Redline Auto Services frakció tagja voltam viszonylag sokáig.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Tanulásra koncentráltam és ez elvette az időm a játéktól. De a nyárnak köszönhetően van időm újra és ezért ki szeretném próbálni magam más frakcióban is.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Büszke vagyok arra, hogy sok barátot szereztem az Rp-vel töltött napok alatt és hogy sikerült vennem egy házat és még mellé 3 autót. Dodge Demon, Bmw 760, Audi A8. A játszottperceimre is büszke vagyok, melynek elenyésző része volt AFK.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Átlagban tudom nyújtani az 5-6 óra aktivitást napi szinten

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: Igen, rednelkezem és nem vagyok kitiltva a SeeMTA TeamSpeak szerveréről sem.
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Sok Rp tapasztalattal rendelkezem amelyet a játszott percem is mutat. Mivel sokat kocsikázok a szerveren így tudom az útvonalakat is. Mindenkinek megadom a tiszteletet, nyugodt tudok maradni és jó reflexeim vannak.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
A nevem Németh István. Jövőre érettségizem le, amelyet a továbbtanulás fog követni az informatikai világ felé nyújtott kíváncsiságomnak köszönhetően. Kezdő programozó vagyok hobbiból tanulom. ( .js; vb.net ) Szintén hobbi szinten fényképezek és verset írok. Kreatív személyiség vagyok és sosem unatkozom. Szabadidőm szeretem a hobbijaimmal és játszással tölteni. Ezek mellett szeretek a barátaimmal is találkozni, ami szerencsére sűrűn előfordul. Romantikus személyiség is vagyok és itt jön a képbe a versírás. Amire az életben büszke vagyok az az, hogy megtanultam mi az a munka és, hogy mi mennyit ér valójában, melynek köszönhetően tudom értékelni a dolgokat akár érzelmi akár fizikai szinten. Ezen kívül még arra, hogy tudatosan tudom kiépíteni a saját jövőmet.
Mindennap néztem, hogy van e felvétel, Gyorsan olvastam is, hogy mi a feltétel. Majd látom hogy most a TGF végre nyitva, S örülök mert ez igen csak ritka. Írom máris a jelentkezési lapomat, Örömömre fel is dobta a kis napomat.




Aláírás: Lee Goldway



Kelt.: 06/20/2021 - 23:23
 
Utoljára szerkesztve:

Sziti

🏆
2020. 01. 17.
154
209
17
Miskolc.
V4 karakter
finlay_hobbs
LV karakter
larry_payne
Hali. Szép lap lett viszont az UCP-s képekhez az önéletrajzodat csatoltad, ezt javítsd kérlek. Egyébként TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: InDe

InDe

Poem Writer
2019. 06. 23.
127
141
székesfehérvár
V4 karakter
Lee Goldway
LV karakter
Lee Goldway
Hali. Szép lap lett viszont az UCP-s képekhez az önéletrajzodat csatoltad, ezt javítsd kérlek. Egyébként TÁMOGATOM!
Hello, A képeket egy linkre töltöttem fel. Minden kép megvan, de külön szeparálom őket, köszönöm a segítséget.
 
  • Tetszik
Reactions: Sziti

Itsuki

Pairappuru?
Támogató
2020. 04. 12.
297
214
21
日本, 群馬県
V4 karakter
-
LV karakter
🇯🇵hatayekama.itsuki🇯🇵
V2 karakter
-
Szia, téged ismerlek már régóta, szóval nagyon jó lapot írtál, nem csalódtam benned, megállnád itt a helyed. A lapodat TÁMOGATOM.
 

Woffi

Modern Verne
Támogató
2019. 10. 08.
1 227
1 469
🇭🇺
V4 karakter
emil.higinz
LV karakter
colt.pugh
Szia, szia, ismerlek már egy ideje Redlineba is megálltad a helyed szerintem itt is menne, a lapod is jó lett. Támogatom, sok sikert!
 

Vé Ügynök

Írnok deák
2019. 02. 17.
568
977
20
🇭🇺
LV karakter
hatayekama ryosuke
Szervusz!
Nem akarom annyira szaporítani a szót: jó lap lett és szerintem is megállnád a helyed köztünk. Sok sikert, támogatlak!
 
  • Imádom
Reactions: InDe

Matyivagyokahegyről

Írnok deák
2020. 04. 13.
594
649
V4 karakter
Alisha Ehrmantraut
LV karakter
Marcus Francisco
Halihó, régóta ismerlek már, és a tőled megszokottan szépen összeraktad ezt a lapot. TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: InDe

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021 06. 27. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nagyon szép lap lett. Köszi az UCP képeket még a recovery elöttröl is! ;) Sokan nem figyelnek erre.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Szia!
Sajnos a közbejött családi és egyéb okok miatt a tagfelvételt áttesszük a hétfői nap 18:00-ra!
Amennyiben nem jó az időpont, kérlek vedd fel valamelyik leaderrel a kapcsolatot üzenet formájában!
Köszönjük a megértésed! :)
 
  • Imádom
Reactions: InDe
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.