[Elfogadva] Lea Leclerc Jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lilinadrahun

Újonc
2021. 12. 17.
24
11
linktr.ee
V4 karakter
Ryan Ramsdale
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Lea Leclerc >

Születési helye, ideje:
< Grúzia - 1989.11.10. >

Édesanyja lánykori neve:
< Katarina Leclerc >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Hotel >

Hány éve él a városban?:
< 1 éve élek a városban. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Ezt a hivatást választottam és ezt a hivatást szeretném folytatni, imádom ezt a fajta munkát és az autókat. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Szeretnék a saját tudásommal és elhívatottságommal megmutatni azt, hogy megállnám a helyem itt. A sorkatonaság alatt eltöltött időm alatt, rengeteget tanultam az autószerelésről, a Grúz Javító Században szolgáltam. Rengeteg autó/kamion/repülőgép/harckocsit javítottam meg, hatalmas tapasztalatra tettem ezáltal szert. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen dolgoztam sok éven át. >

Előző munkahelye(i):
< Grúz fegyveres erők Javító Század >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem vezetői engedéllyel. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Lea Leclerc >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< Pár napja kezdtem a szervert és jelenleg 1031 játszott percem van. >

Eddigi frakcióid:
< Ezen a szerveren még nem volt szerencsém a frakció tagsághoz. >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok egyik frakció tagja sem. >

Mióta RP-zel?:
< Ha jól számolom, 7 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Imádom a szerelést és tetszik is. Más szervereken is szinte csak szerelő voltam, volt ahol fő leaderi pozícióban. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Nem titkolt célom a vagyonom gyarapítása. De nem szeretném, hogy ez legyen a fő célom, motivált vagyok szeretnék minél magasabb rangot elérni. Megfelelő tudással rendelkezem, jól tudok csapatban dolgozni, illetve mondhatni segítőkész vagyok. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<
cdKSddR.jpg
>


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<
cdKSddR.jpg
>


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<
qy95LDT.jpg
>


Voltál-e már szerelő?:
< Abszolút. Sőt igazából szinte csak szerelő voltam a legtöbb szerveren, volt ahol vezettem is. >

Mennyi idős vagy?:
< Jelenleg 32 esztendős vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Pár nappal ezelőtt kezdtem. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, aktívan használom.>

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, természetesen használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Tanítási időben hétköznaponként 3 órát naponta, hétvégente, illetve tanítási szünetek idejében ez a szám növekedhet, így akár 5 órát is tudnék vállalni a feladataim elvégzésére. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Munka beosztásom miatt délután tudok jelen lenni a szerveren, ez annyit takar, hogy 16:00 óra magasságában. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. lehetőség >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Szabó Viktor vagyok 32 esztendős informatika tanár. Pécsett születtem és minden fontosabb iskolát itt végeztem el. Hobbijaim közé sorolható a tenisz, vezetés. Jelenleg általános iskolában tanitok 3 éve, mellette van időm a családra és a barátokra egyaránt. Feleségemmel és két kislányommal tengetem minden napjaimat. >
 
Utoljára szerkesztve:

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
34
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szia! Szépen megírt lap! De sajnos kevés a játszott perced. Próbáld meg legközelebb! ismerkedj a szerverrel és tegyél szert több játszott percre.(5000+) Nem tudlak sajnos így Támogatni.
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Ismerkedj még a szerverrel és a kövi jelentkezésnél próbáld újra. Ez sajna nem fog összejönni.
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 298
1 364
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.12.29. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Valóban nagyon kevés a játszott perced. De ennek ellenére úgy gondoltuk, hogy esélyt adunk neked.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Hűha
Reactions: Sullivan
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.